בעיה חמורה באינדיזיין 2024 שחוזרת על עצמה

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
שלום לכולם
רכשתי באופן חוקי חבילה של אדובי
אבל יש לי בעיה ממש חמורה שגורמת לי עוגמת נפש גדולה מול לקוחות
הבעיה:
משום מה כשאני סוגרת קובץ ל- PDF, (לא משנה איזה קובץ, יכול להיות גליון מרובה עמודים וטקסט ויכול להיות גם מודעת פרסום) - נשמטים לי מילים/אותיות/אלמנטים.
משהו ממש מוזר
בלי שום הסבר
זה יכול להיות חצאי מילים וזה גם יכול להיות משפטים שלמים, ואפי' סטריפים ושאר מיני אלמנטים.
מישהו נתקל בזה פעם?
זה פשוט בלתי סביר שאחרי שסגרתי גליון שלם לדפוס אני אצטרך לעבור עליו מילה אחרי מילה ואות אחרי אות כדי לראות ששום דבר לא נשמט.
ופניתי לאדובי -
הבעיה הגדולה שהתמיכה בצ'אט היא רק באנגלית, וזה מקשה את התקשורת בינינו, אבל איכשהו הסתדרתי עם זה.
לא באמת היה לנציג התמיכה איך לעזור לי או להסביר לי את התופעה, הוא רק ברבר משהו על כך שייתכן שהפונטים שברשותי לא מספיק בנויים לאינדיזיין או משהו כזה (זה מסביר למה רק חלק מילים? למה רק חלק אותיות?)
אבל עכשיו זה ממש מחמיר וזה התחיל לכלול גם אלמנטים
בקיצור - מישהו נתקל בבעיה הזו?
אנא עזרה!

ואנוהו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
להתקין גירסה 18.5
גירסאות חדשות יותר מלאים באגים (בעברית)

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
תודה
כעת אני תוך כדי תמיכה מרחוק עם נציג שלהם
והוא באמת התקין לי גירסא ישנה יותר ובה לא היתה הבעיה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה