בעיה בתוכנה: לא מזהה את הדיסק כדיסק מקורי

בגולה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
שלום
יש לי תוכנה מותקנת במחשב, שכדאי להפעיל אותה צריך שהדיסק (CD) המקורי שלו יהיה במחשב בשעת הפעלה (כמו שהיה בתוכנת בר אילן - פרוייקט השו"ת), [מדובר במאגר עדי נוסח, התוכנה שלהם מבוססת על זו של בר אילן]
מאז שהחלפתי מחשב לפני כמה שנים לא הצלחתי להפעיל את התוכנה, חשבתי שהבעיה בווינדוס החדש, אתמול ניסיתי במחשב אחר שגם נמצא שם וינדוס 10 והכל עבד חלק, זאת אומרת שהבעיה משהו במחשב הזה, כנראה הוא לא מצליח לקרוא את ההגנה שנמצא על הסידי,
האם יש למישהו רעיון, או פתרון?

בגולה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בדקתי עכשיו, ואכן עובד עם כונן חיצוני.
האם יש מה לעשות שזה יעבוד לי גם במחשב?

בגולה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ההגנה בעצם מונעת את זה - הוא צריך דווקא את הדיסק המקורי, ולא יעבוד עם העתקה של הדיסק לדיסק אחר.
וגם כונן ווירטואלי לא עוזר, יש משהו 'מובנה' בדיסק שהוא צריך את המקורי. כבר ניסיתי לעשות ממנו וירטואלי (כמובן במחשב אחר) עם תוכנת אלקוהל, והוא לא הצליח להפעיל אותו (גם במחשב השני).
האם אשאמפו מסוגל לשים על הווירטואלי גם ההגנה?

אברךליטאי

משתמש מקצוען
אני לא ניסיתי בשנים האחרונות עם אלכוהול
אך היו לי תוצאות יפות עם אשאמפו תמיד אפשר לנסות במיוחד שיש בקישור שהבאתי גם תוכנה ניידת

בגולה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ניסיתי עם אשאמפו, הוא לא הצליח להתקדם לעשות ממנו קובץ ווירטואלי

bris

משתמש סופר מקצוען
אפשר תמיד לפרוץ את התוכנה
אבל למה לא להחליף כונן במחשב , אני מבין שהוא לא תקין , זה דבר יחסית זול מאוד.

אברךליטאי

משתמש מקצוען
‏‏צילום מסך (37)_LI.jpg
ניסיתי עם אשאמפו, הוא לא הצליח להתקדם לעשות ממנו קובץ ווירטואלי

מה עשית שם? האם עשית כמו בתמונה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה