בעיה בכותרת עליונה

• פותח הנושא vtri
  • פורסם בתאריך

vtri

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אני עשיתי כותרת עליונה בוורד ושמתי שם שדה של styleref שהיא לוקחת מ"כותרת1", הסיגנון של כותרת 1 שהוא מישור לימין, אני הייתי צריך את אחד הכותרת שהם תחת "כותרת 1" שתהיה מיושרת למרכז, עכשיו אני לא יכול לשנות במאפיינים של הסיגנון שזה יהיה מיושר לאמצע כי זה ישנה לי את כל הכותרות... לכן אני עשיתי סגינון חדש שהוא מבוסס על אותו סיגנון של כותרת 1 רק שהוא מיושר למרכז... רק הבעיה היא שבשדה של styleref הוא לא לוקח לי מהסיגנון שהוא ממורכז...
מה עושים?:confused:

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תשנו את הפיסקה המיוחדת ליישור למרכז, בעיצוב ישיר של הפסקה ללא שינוי בסגנון.
אפשר לדרוס התנהגות סגנון ע"י החלת יצוב ישירות, וזה עדיין לא מאבד הגדרות האחרות של הסגנון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה