בעיה בחשבון הגוגל שלי

קול הניגון מ.ה

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
שלום אולי והלואי וכאן יוכלו לעזור...
מכיוון שהרבה משכנותי באות אלי לראות את המייל שלי, התמלא לי המייל בהמון חשבונות... והחלטתי להתחיל למחוק חשבונות
לא יודעת למה יצאתי גם מהחשבון שלי, וגוגל לא מזהה את הסיסמא שלי, על אף שבניהול סיסמאות אני רואה שלא טעיתי והכל כשורה, נסיתי לעשות שנוי סיסמא וכתב לא שלא מזהה שאני בעלת החשבון, אח"כ , אחרי כמה נסיונות נתן לי לכתוב מייל שאליו ישלחו לי קוד כדי לאמת שאני אכן בעלת החשבון, השמשתי בכתובת מייל השניה שיש לי, וכתב לי שאחרי 120 שעות (ב"ה שלא אחרי 120 שנה...), יעבדו את בקשתי כי צריכים לראות שזו אני שרוצה לשנות סיסמא ולא מישהו אחר, ועיבוד הבקשה לוקח כ120 שעות..
בינתיים אני מנותקת , וזו הכתובת מייל שבו אינ מתקשרת עם כל הלקוחות שלי... צריכה את זה דחוף פתוח!!
יש כאן מישהו שיכול לעזור?
אפשר לשלח הודעה במייל- mirihaber1984 סטרודל ג'ימייל. קום
תודה רבה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה