בעיה בוורד 2007

yairmoreno

משתמש רשום
בס"ד
עד עכשיו הכל עבד כרגיל, לפתע כשאני פותח את הוורד ואני רוצה להתחיל לכתוב אז במקום לכתוב הלשוניות ("בית", "הוספה", "פריסת עמוד" וכו'...) מתחילות להתחלף, ורק כשאני מחזיר את הבחירה ללשונית בית אני יכול לכתוב כרגיל.

אשמח לקבל עזרה,
תודה מראש.

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא הבנתי בדיוק מה קורה לך שאתה פותח את וורד. מה הכוונה שהלשוניות מתחילות להתחלף.

yairmoreno

משתמש רשום
נכתב ע"י חיוכון;473613:
לא הבנתי בדיוק מה קורה לך שאתה פותח את וורד. מה הכוונה שהלשוניות מתחילות להתחלף.

זאת אומרת ברגע שאני מתחיל להקליד, אם הלשונית "בית" כרגע נמצא במצב בחירה, אז ברגע שלחצתי על אחד המקשים, הבחירה עברה ללשונית הבאה.

milk

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צריך ללחוץ 2 לחיצות רצופות על אזור החלוניות

נכתב ע"י yairmoreno;473692:
זאת אומרת ברגע שאני מתחיל להקליד, אם הלשונית "בית" כרגע נמצא במצב בחירה, אז ברגע שלחצתי על אחד המקשים, הבחירה עברה ללשונית הבאה.
ואז זה גורם להן להשאר
יכול להיות שבטעות לחצת פעמיים רצופיות וזה גרם להן להעלם.

yairmoreno

משתמש רשום
נכתב ע"י milk;473730:
ואז זה גורם להן להשאר
יכול להיות שבטעות לחצת פעמיים רצופיות וזה גרם להן להעלם.

לא הבנתי מה נשאר ומה נעלם? במקום לכתוב זה משנה את מצב הבחירה בלשוניות (עובר מאחד לשני).

milk

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אם לוחצים פעמיים רצופות על אחת הלשוניות בית וכו'. רואים רק את

נכתב ע"י yairmoreno;473739:
לא הבנתי מה נשאר ומה נעלם? במקום לכתוב זה משנה את מצב הבחירה בלשוניות (עובר מאחד לשני).
שם התפריט ולא את כולו
שתי לחיצות כפולות על אחת הלשוניות יחזירו את המצב לקדמותו. בהצלחה.

yairmoreno

משתמש רשום
אין קשר

נכתב ע"י milk;473742:
שם התפריט ולא את כולו
שתי לחיצות כפולות על אחת הלשוניות יחזירו את המצב לקדמותו. בהצלחה.

אני לא לוחץ על הלשוניות עם העכבר, אני בסך הכל רוצה להתחיל לכתוב במסמך וזה לא כותב. זה עושה את מה שכבר סיפרתי.

אולי מעניין אותך גם...