בעיה בהתקנת וינדוס :(

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
יש מדבקה על המחשב מאחורה "וינדוס 8" ולא נראה שהברגים שחוקים או משהו כזה שיהיה סימן אם פתחו אותו

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
דיברתי עכשיו עם בעל המחשב והוא טוען שאמור להיות למחשב זכרון של 250 גיגה SSD
יש סיבה שזה לא קורא אותו?

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש דיסק בפנים אלא שההגדרה בביוס לא מוגדרת כדבעי כמו ש @פרסומון כתב, זה מוגדר בהרבה מחשבים (בעיקר חדשים כך שאני תוהה על המחשב המדובר..) שכדי להתקין את הוינדוס מדיסק און קי צריכים לשנות את ההגדרה בביוס (אני לא זוכר אך נראה לי legacy), או להגדיר את את הדיסק ל-MBR (במקרה קלוש והוא לא ע"ז) (דרך HBCD ומיני וינדוס שככל הנראה כבר הורדת).
בכל אופן זה לא דבר מוזר, כבר נתקלתי עם הבעיה הזאת שהוא מזהה או רק את האון קי או רק את ההארדיסק, בשביל זה צריכים או לשנות ב-rufus את הגדרת ה-USB האמור שיעבוד גם במצב הביוס שתומך רק בדיסקשיח וכד'. (מזיכרון)

נערך לאחרונה ב:

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
יש דיסק בפנים אלא שההגדרה בביוס לא מוגדרת כדבעי כמו ש @פרסומון כתב, זה מוגדר בהרבה מחשבים (בעיקר חדשים כך שאני תוהה על המחשב המדובר..) שכדי להתקין את הוינדוס מדיסק און קי צריכים לשנות את ההגדרה בביוס (אני לא זוכר אך נראה לי legacy), או להגדיר את את הדיסק ל-MBR (במקרה קלוש והוא לא ע"ז) (דרך HBCD ומיני וינדוס שככל הנראה כבר הורדת).
הורדתי.
אפשר הסבר איך לסדר?
תודה!

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
בכל אופן זה לא דבר מוזר, כבר נתקלתי עם הבעיה הזאת שהוא מזהה או רק את האון קי או רק את ההארדיסק, בשביל זה צריכים או לשנות ב-rufus את הגדרת ה-USB האמור שיעבוד גם במצב הביוס שתומך רק בדיסקשיח וכד'. (מזיכרון)
לא קשור.

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ביוס תלוי בדגם המחשב אבל לכאו' לחיצה על F1 ממש בהפעלת המחשב עד שמופיע התמונה המצורפת למחשבים ישנים
original.jpg

שם איפשהו במקום AHCI אמור להיות legacy, ואז תנסה,
(אם זה לא הולך תגדיר את כל הגדרות ה-USB הנמצאות שם לפעיל (בלי התחייבות, יכול להיות שאחד מהם דווקא מונע מהדיסקשיח להתגבר, אולי אם תעלה צילום מסך (עם מצלמה) מהביוס נוכל לעזור לך יותר, וגם תנסה לשנות הגדרות הביוס הנותרים כמו (AHCI IDE) וכד' הגם שלא נראה לי שזה יעזור, אבל זה ישלול בעיות אחרות..)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה