בעיה בהתקנת וינדוס :(

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סליחה על העיכוב..
תבחר בזה: (ואחר-כך F-10)
428925-032783c208c2f87e08e506f258a73b00.jpg

ואם זה לא הולך אז תבחר בזה: (ואחר-כך F-10) ..
428924-e2100e355ddbfe62653241cc2ec4c828.jpg

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
ניסיתי את שני האפשרויות - ולא הסתדר :(
בראשון זה מעלה את ההתקנה אבל לא מראה את הכונן
ובאפשרות השניה זה לא מעלה את ההתקנה כלל (צירפתי סרטון של הבחירה באפשרות השניה..)

קבצים מצורפים

• MVI_4611.mp4
    9.3 MB · צפיות: 19

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בלחיצה על F12 ואנטר בבחירת האון קי קורה משהו?
(זה באמת מתחיל להישמע שיש בעיה בחיבורים הפיזיים של הדיסקשיח..)

תנסה אולי לפתוח חלון CMD לכתוב Notepad.exe
ללחוץ אנטר
זה אמור לפתוח חלון של מסמך טקסט חדש
תקשקש שם איזה משהו ואז תעשה שמור בשם ותוכל לראות איפה אפשר לשמור ואם יש אז גם אמור להופיע הדיסק קשיח

(עשיתי את זה במחשב שהיה בו מערכת הפעלה שלא הצליחה לעלות ולא הצלחתי להפעיל שום מערכת הפעלה וירטואלית, אז זה מה שעשיתי כדי להוציא את החומר שהיה בפנים (לא היתה לי אפשרות אחרת באותו זמן ומקום) מקווה שזה יעזור גם לך)

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
בלחיצה על F12 ואנטר בבחירת האון קי קורה משהו?
(זה באמת מתחיל להישמע שיש בעיה בחיבורים הפיזיים של הדיסקשיח..)
מתי ללחוץ F12?
(כדאי לפתוח לבד?)
תנסה אולי לפתוח חלון CMD לכתוב Notepad.exe
ללחוץ אנטר
זה אמור לפתוח חלון של מסמך טקסט חדש
תקשקש שם איזה משהו ואז תעשה שמור בשם ותוכל לראות איפה אפשר לשמור ואם יש אז גם אמור להופיע הדיסק קשיח

(עשיתי את זה במחשב שהיה בו מערכת הפעלה שלא הצליחה לעלות ולא הצלחתי להפעיל שום מערכת הפעלה וירטואלית, אז זה מה שעשיתי כדי להוציא את החומר שהיה בפנים (לא היתה לי אפשרות אחרת באותו זמן ומקום) מקווה שזה יעזור גם לך)
זה נותן לי לשמור או באונקי או בכונן שנקרא BOOT

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אין דיסק...
ולא צריך להמיר ללגאסי... ולMBR

מתקינים על EFI והכל מעולה

אין שום קשר לזיהוי הדיסק

יזהר

משתמש חדש
היי, שלום לכם. אני עם אותה בעיה.
מחשב ACER חדש. מנסה להתקין חלונות מדיסק און קי ונתקל ב"לא מצאנו כוננים. מדובר בכונן SSD על תושבת M2. מחובר בוודאות. ה-EFI SHELL מזהה אותו. ניסיתי פיזית להוציא אותו ולהפעיל את המחשב וקיבלתי מסך שאין שום בוט. כשהוא בפנים, נפתח המסך של EFI SHELL.
אשמח לעזרה.

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
היי, שלום לכם. אני עם אותה בעיה.
מחשב ACER חדש. מנסה להתקין חלונות מדיסק און קי ונתקל ב"לא מצאנו כוננים. מדובר בכונן SSD על תושבת M2. מחובר בוודאות. ה-EFI SHELL מזהה אותו. ניסיתי פיזית להוציא אותו ולהפעיל את המחשב וקיבלתי מסך שאין שום בוט. כשהוא בפנים, נפתח המסך של EFI SHELL.
אשמח לעזרה.
תשנה בביוס את ההגדרה של CSR אם אני זוכר נכון ככה זה נקרא

יזהר

משתמש חדש
היי, תודה לכם.
בסוף הסתבר שזה פשוט בגלל שההתקנה שהיתה לי של windows היתה ישנה. הכנתי חדשה וזה עבד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה