עזרה בעיה בהתקנת וואצאפ על המחשב

הודיה 482

משתמש מקצוען
גם לי היה בעיה של גרסה חדשה ולא נתן להוריד.
בקשתי מהם תמיכה טכנית ושלח לי להוריד ושוב לא הצלחתי והיה צריך לסמן בגיבוי -אף פעם.
ואחר כך זה נפתח ואת צריכה לסרוק את הקוד דרך התוכנה שהורדת של האפליקציות. שם סימון קטן של סורק את שמה אותו מעל כמו מצלמה.

אביטלj

משתמש רשום
D I G I T A L
אחרי שהתקנת וואצאפ בBluestacks 5
פתחי link devices
בחלון מקביל תפתחי את הווצאפ WEB (שיעמדו על הדסקטופ אחד ליד השני)
בגלל שBluestacks אין אופציה של צילום מסך כמו לLDPLAYER
צריך להשתמש בסריקה הרגילה אז אני לקחתי מראה קטנה והעמדתי אותה מול הברקוד כך שיהיה אפשר לראות אותו דרך המצלמה וכוונתי לריבוע של הסריקה
וזהו!

בהצלחה!!

גלי גל

משתמש רשום

גם לי היה לאחרונה את אותו סיפור שנמחקה לי התוכנה של הLDPLYER , מבירור עם איש המיחשוב שלנו מתברר שאכן האנטי וירוס מסוג איסט התחיל לחסום את התוכנה בגלל וירוס של עדכון גירסה.

האופציה שכעת עומדת לרשותי להשתמש בתוכנת memuplay.

כרגע הורדתי אותה במחשב אבל טרם עשיתי קישור למכשיר.

יש פה בעלי נסיון עם התוכנה הזו? זה עובד טוב ? קל לשימוש ?

חניוק

משתמש פעיל

גם לי היה לאחרונה את אותו סיפור שנמחקה לי התוכנה של הLDPLYER , מבירור עם איש המיחשוב שלנו מתברר שאכן האנטי וירוס מסוג איסט התחיל לחסום את התוכנה בגלל וירוס של עדכון גירסה.

האופציה שכעת עומדת לרשותי להשתמש בתוכנת memuplay.

כרגע הורדתי אותה במחשב אבל טרם עשיתי קישור למכשיר.

יש פה בעלי נסיון עם התוכנה הזו? זה עובד טוב ? קל לשימוש ?

כן
עובד פצצה
1685968478004.png

ה; מפרוג

משתמש מקצוען
קצת ארוך
אבל צריך להתקין תוכנה אימולטור המדמה אנדרואיד ואז מתקינים עליו וואטסאפ
את מדברת על מחשב עם נטפרי?
מחשב בלי נטפרי, (עם נטפרי זה אותו דבר?)
מתקינים אמילטור (מצורף רשימה בתמונה) ועליו מורידים אפליקציית whatsappצפה בקובץ המצורף 1390685
תודה,
אנסה מחר בעבודה,

חניוק

משתמש פעיל
מחשב בלי נטפרי, (עם נטפרי זה אותו דבר?)
בנטפרי יש אפליקצייה מיוחדת למקבלי אישור מיוחד שמתקינים באמילטור, אבל א"א לצפות באפליקציה בשום דבר (רואים מסך לבן, מצורף תמונה) רק דרך הדפדפן (web.whatsapp).
(חשוב לציין שגם בדפדפן א"א לצפות בסטטוסים ובסרטונים, וצריך אישור על כל קבוצה)
1686000080104.png

מדוד ושקול

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
בנטפרי יש אפליקצייה מיוחדת למקבלי אישור מיוחד שמתקינים באמילטור, אבל א"א לצפות באפליקציה בשום דבר (רואים מסך לבן, מצורף תמונה) רק דרך הדפדפן (web.whatsapp).
(חשוב לציין שגם בדפדפן א"א לצפות בסטטוסים ובסרטונים, וצריך אישור על כל קבוצה)
צפה בקובץ המצורף 1391057
בס"ד חסמו גם את האמוג'ים כדאי ליידע את מי שמתכתב איתכם שאם האימוג'י שלו רומז למידע חשוב שיכתוב אותו בטקסט ;)

רינהרינה

משתמש מקצוען
וואצאפ ווב - לא צריך תוכנה של וואצאפ על המחשב עצמו (זהיא מאד מאד מכבידה על המחשב)
אלא כותבים בגוגל - וואצאפ ווב- ובחורים במכשיר "חיבורים מקושרים" סורקים את הקוד, וזה עובד בקלות.
יש דרך להוסיף אנשי קשר חדשים דרך המחשב?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  36  פעמים

לוח מודעות

למעלה