בעיה בהמרה לPDF

יש שדה

משתמש פעיל
שלום תותחים.
יש לי מסמך וורד שאני צריך לשלוח אותו לדפוס, אז אני ממיר אותו לPDF.
אבל התוצאה שם שונה לגמרי.
איך מתגברים על הבעיה?
אני מצרף צילומי מסך משתיהם.
זה עם פס צהוב אחד הוא המקורי.
בPDF הוא הופך להרבה פסים צהובים
תודה מראש
מסמך הוורד.PNG
מומר לPDF.PNG
מומר לPDF.PNG

aeb

משתמש סופר מקצוען
יש 2 אופציות מובנות בוורד לייצוא לPDF, אופציה 1. שמירה כסוג קובץ PDF. אופציה 2. הדפסה לPDF. נסו את האופציה השניה, מה שלא עשיתם קודם. כמו"כ אם יש לכם תוכנת אדובי PDF, יש להם ג"כ מדפסת PDF, נסו עם זה.

יש שדה

משתמש פעיל
יש 2 אופציות מובנות בוורד לייצוא לPDF, אופציה 1. שמירה כסוג קובץ PDF. אופציה 2. הדפסה לPDF. נסו את האופציה השניה, מה שלא עשיתם קודם. כמו"כ אם יש לכם תוכנת אדובי PDF, יש להם ג"כ מדפסת PDF, נסו עם זה.
לא עזר.
הוא מחק לגמרי את הרקע

• עצוב
Reactions: aeb

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
@יש שדה איך אתה עושה את הרקע הצהוב הזה שמתקלקל בPDF?
תנסה לעשות אותו בשיטה אחרת
אולי תעלה לכאן את קובץ הוורד לבדיקה

עט

משתמש מקצוען
זה קורה לי גם מלא פעמים עם הרקע

עדיף לשים ברקע ריבוע עם מילוי הדרגתי
ולשים אותו בתור כותרת כדי שיהיה מאחורה ובכל העמודים

ר

רק ילדה;)

אורח
יכולה לנסות לעזור.
אם רלוונטי, עדכנו.
בשמחה.

יוסף בן חיים

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שלום וברכה. כשאני ממיר וורד לPDF, מילת הפתיח משתבש (מדובר בתוסף של רחמים, אבל המחשב הקודם זה לא עשה בעיות)66.pdf , האם מישהו יודע פתרון לדבר? ניסיתי את הפתרונות הנ"ל, החלפת גופן לא פטר את הבעיה. בהדפסה החלפתי למדפיס מיקרוסופט, והדפסתי ושמרתי, שם זה הסתדר אבל השוליים יוצאים מאד רחבים.

aeb

משתמש סופר מקצוען
שלום וברכה. כשאני ממיר וורד לPDF, מילת הפתיח משתבש (מדובר בתוסף של רחמים, אבל המחשב הקודם זה לא עשה בעיות)66.pdf , האם מישהו יודע פתרון לדבר? ניסיתי את הפתרונות הנ"ל, החלפת גופן לא פטר את הבעיה. בהדפסה החלפתי למדפיס מיקרוסופט, והדפסתי ושמרתי, שם זה הסתדר אבל השוליים יוצאים מאד רחבים.
נסה לעשות שמירה בשם, ואז בסוג הקובץ שנה לPDF, תראה איך יוצאים השוליים

חחחווולללההה

משתמש רשום
בימים האחרונים נתקלתי בבעיה
כאשר מדפיסה לPDF קובץ וורד
הוא יוצא חתוך
כל הקובץ כאילו זזה הצידה
אם מנסה לשמור כPDF הלוגויים בראש העמוד יוצאים עם רקע שחור
למשהו פתרונים?
יעזור לי מאד מאד!
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה