דרוש מידע בסוף יקראו לך לחזור / רותי קפלר

brachi :)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
@Ruty Kepler
תודה על עוד ספר מקסים! שהצטרף לשתי המחברות המקושקשות, ולטרילוגית השחור- כתום. אוהדים מושבעים :)

(מה שהפריע לי בספר שהוא הרבה פחות קריא משאר הספרים. טכנית. הפונט מעצבן :( )

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

3333ציפי

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
בלת"ק
@Ruty Kepler , מרשה לי לכתוב עליו ביקורת אמיתית או שזה ישן מידי בשביל ביקורת?

כן, אבל כמובן להתייחס לגיל הסיפור. ברור שהיום כולנו היינו כותבים אחרת, והספרות החרדית כולה השתנתה והתקדמה.

3333ציפי

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
כן, אבל כמובן להתייחס לגיל הסיפור. ברור שהיום כולנו היינו כותבים אחרת, והספרות החרדית כולה השתנתה והתקדמה.
אומ, אין לי כח לחולל מהומות
לשלוח לך קודם?
או שעיזבי
אני לא אכתוב
@Ruty Kepler ?

נערך לאחרונה ב:

3333ציפי

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
סליחה על הבורות אך מה הכוונה ללוחות??
צורת הדפסה.
ישנן 2 צורות, אחת דיגיטל: שזה אומר פשוט מכונת דפוס, שחור לבן או צבעוני שזה יקר יותר פר דף.
ואופסייט: שזה הכנת לוחות ברזל עם כתב ראי של החומר, וההדפסה מתבצעת לפי צבעי יסוד, הגליון עובר ב4 מכונות של 3 צבעי יסוד + שחור, (או רק שחור לפי הענין) וכך הדיו, התפעול, והמהירות יוצאים זול יותר.
אבל כאן יש את הקטע של עלות לוחות ועלות הדפסת דף
עלות לוחות היא עות עלות, ואילו לדף, זה תלוי כמות.
כך שבהדפסה של כמות קטנה יש עדיפות לדיגיטל
ובהדפסה של כמות רצינית, כגון הדפסת ספר באלפי עותקים, ההוצאה של הכנת לוחות משתלמת לעומת עלות הדפסת הדפים
מקוה שמובן

3333ציפי

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה