כללי בסגירת קובץ לדפוס, דחוף!!

• פותח הנושא Pear
  • פורסם בתאריך

Pear

משתמש צעיר
D I G I T A L
אני צריכה לשלוח תוכניה שעשיתי לדפוס ואמרו לי לעשות לזה גלישה
רציתי לשאול איך אני עושה(אני תלמידה מתחילה ולא למדתי עוד סגירה לדפוס)

תודה רבה!

שרי

משתמש רשום
את צריכה לעשות לכתחילה את הקובץ גדול יותר ב 0.5 ס"מ מכל כיוון, - את הרקע. ואז בסגירה לכלול זאת תלוי מאיזה תוכנה את סוגרת. יתכן שמספיק ההגדלה הראשונית.

מעצב(ן)

משתמש רשום
באיזה קובץ זה?

אם זה באינדי, צריך למתוח את הרקע מחוץ לגבולות הדף כ3-5 מ"מ ובייצוא לPDF מסמנים שיוסיף בליד 5 מ"מ.

צפה בקובץ המצורף 65774

קבצים מצורפים

• לכידה.JPG
    KB 94.2 · צפיות: 8

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה