בננה שנתקעה בכניסה לאוזניות

תמי היין

משתמש מקצוען
אפילו שקניתי את הבננה הכי יקרה שהמוכר הבטיח שהיא הרבה יותר טובה,
בסוף היא גם לא היתה תקינה - שמעו רק בצד אחד של האוזניות,
וגם כששלפתי אותה- הראש נשאר בתוך החור של האוזניות.
מדובר על אורגנית.

יש עיצה איך להוציא את זה? צריך מעבדה?

- דוד -

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
בקשר לבעיה הראשונה צריך לבדוק האם היו אלו אוזניות עם מיקרופון והאם הבננה התאימה להן.

תמי היין

משתמש מקצוען
בקשר לבעיה הראשונה צריך לבדוק האם היו אלו אוזניות עם מיקרופון והאם הבננה התאימה להן.

אלו אכן היו אוזניות עם מקרופון (פנסוניק), וקניתי אותם ביחד בחנות,
כך שאולי המוכר היה אמור לומר לי אם זה לא מתאים...
מלבד זאת, קניתי בננה נוספת בחנות אחרת (5 ש"ח פחות, אבל גם זהב) ואיתה כן שמעתי שני צדדים.

אצלי זה גם קרה ושוט הלבשתי חזרה את הרא שיצא אם אשר וללחוץ חזק ולמשוך ביחד

תודה, אני אנסה.
הבננה הזו פשוט התפרקה לגורמים. מקווה שנצליח.

Michal Roz

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
פינצטה

תמי היין

משתמש מקצוען
תודה!
לא הספקתי לעדכן, שהבן שלי ישב בסבלנות ראויה לציון עם ציוד שלם של מברגים, פנסים, מסמרים ועוד, עד ששלף את כל החלקים החוצה.
אני רק לא מבינה למה בננה תמימה וקטנה צריכה להבנות מ-15 חלקים?

Michal Roz

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אם לא היו 15 חלקים, איך היו מתרצים את המחיר היקר? :p

מנחמן

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
זה קרה גם לי ולא עזר פינצטות ומברגים (מה עוד שפחדתי על המגעים) וכו'
ופשוט פתחתי חצי מהאורגנית כדי להגיע לשם מהצד השני (40-50ברגים...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה