בניה נכונה של אפליקציה קטנה ב c# ואנגולר

cd123

משתמש פעיל
D I G I T A L
שלום,

כבר עובדת שנים ב c# ותקופה באנגולר ובכל אופן נתקעת הרבה כשצריכה לתכנן מבניות, לגמרי לא הכל ברור לי...
למעשה כרגע אני צריכה לפתח אפליקציה קטנה באנגולר שתשמש כמו ממשק נוח למפתחים כדי לפנות לדטה בייס ולקבל מידע לפונקציות שימושיות.
הדטה בייס הוא no sql ופונים אליו ב restfull API מה c#
האנגולר ישמש לUI
וה c# לעיבוד של המידע אירגונו במבנים מתאימים ושליפות מהדטה בייס וכו' וכן בדיקת הרשאות
איך נכון לחלק את ה c# ? כרגע החברה רוצה שהתקשורת בין ה UI וה C# יהיה ב WCF בגלל הרשאות וכו
אז יש ממשק ומימושו, כשהמימוש אמור להשתמש בקלאסים קיימים, ולמעשה גם לפנות לדטה בייס ולהחזיר מידע.
איך נכון לחלק את זה? האם לעשות שכבות? יש שכבת service הפונה ל BL שפונה לשכבת תקשורת שהיא אחראית על הפניות למסד הנתונים? או אולי יש לכם המלצה אחרת? כל תגובה תתקבל בברכה...

תודה מראש

נחמי מרגלית

משתמש פעיל
מצרפת לך מצגת שיש בה המלצה למבנה שעבד לי ממש טוב.

[עריכה] רק אחרי קריאה שניה ראיתי שאת מחפשת על צד שרת.
אולי בכל אופן זה יעזור.

קבצים מצורפים

• Intro to Angular - tech forum bb.pdf
    5 MB · צפיות: 33
נערך לאחרונה ב:

HadassaP

קודקוד. והאתר שלך באויר...
מנוי פרימיום
D I G I T A L
אני עובדת עם entity framework.
הוא בונה לך את כל הטבלאות בתור קלאסים,
ויש לך גישה מאד נוחה לנתונים.

דבר ראשון את בונה לך חיבור לDB,
ואח"כ ניגשת לדברים בצורה כזו, לדוג'-
DB.Worker.IdWorker
מאד פשוט.

מקווה שהבנתי את השאלה נכון ועזרתי..

cd123

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני עובדת עם entity framework.
הוא בונה לך את כל הטבלאות בתור קלאסים,
ויש לך גישה מאד נוחה לנתונים.
מכירה את entity framework אבל הוא בנוי על מבנה טבלאי, וציינתי כאן שאנחנו משתמשים באפליקציה זו בשרת שעובד בפרוטוקול http להחזיר נתונים מדטה בייס מסוג no sql

נחמי מרגלית

משתמש פעיל
המבנה של הקוד לא קשור לאיזה DB את משתמשת.
ואין בזה נכון או לא נכון.

מה שחשוב זה שיהיה ממש מסודר
לכל מחלקה יש אחריות אחת יחידה ובלעדית.

racheli537

משתמש מקצוען
D I G I T A L
שלום,

איך נכון לחלק את זה? האם לעשות שכבות? יש שכבת service הפונה ל BL שפונה לשכבת תקשורת שהיא אחראית על הפניות למסד הנתונים? או אולי יש לכם המלצה אחרת? כל תגובה תתקבל בברכה...

תודה מראש
זאת באמת הדרך הנכונה.
אמורה להיות לך שיכבת של API שהיא ניגשת ל BL שהוא ניגש ל SERVICE שהוא פונה ל DAL שבתוכו את קוראת לאובייקטי ה DB..
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה