רפואה אלטרנטיבית בן אדם שמרגיש אחרים על ידי חוש, מה זה?

מצב
הנושא נעול.
אשמח לדעת האם מישהו נתקל בתופעה מעניינת.
אני מכיר בן אדם שיכול להרגיש את הרגשות של אנשים אחרים לפרטי פרטים ברמה של חלוקה לאחוזים ( לא על המספר - אבל בגדול ) ללא נגיעה פיזית. גם אם האדם שמולו מסתיר חזותית את הרגשות שלו.
ולא רק זה, גם אם הוא אוכל אוכל שמישהו הכין הוא יכול לתאר ברמה גבוהה של דיוק מה היו הרגשות של הבן אדם בזמן שהוא הכין את האוכל. גם כשהוא מדבר אם מישהו בטלפון.
מה זה???

יש אנשים רגישים מאוד מאוד שיכולים לקלוט את השדרים של הרגשות מהסביבה גם בלי שיספרו להם.
אבל זה לא במאה אחוז ובטח לא כמו בסיטואציה עם האוכל.
רגיש - אחד שנפגע בקלות / או אחד אם רגישות גבוהה?
זה משהו מצוי הרבה?
בקטע של האוכל - אני הייתי במקום שהוא אכל וגילה את הרגשות של מי שהכין את זה לפרטי פרטים.
ואני מדגיש אני מכיר אותו אישית, הוא לא משקר

cv

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
ולא רק זה, גם אם הוא אוכל אוכל שמישהו הכין הוא יכול לתאר ברמה גבוהה של דיוק מה היו הרגשות של הבן אדם בזמן שהוא הכין את האוכל.
ברצינות, אם תשאל אותי מה הרגשתי כשהכנתי את האוכל היום\ אתמול אני בעצמי לא אדע לענות
הכנת אוכל היא לא מאורע כל כך מרגש או מעורר איזשהם רגשות ייחודיים, ולכן מטבע הדברים כל מה שהוא יגיד עשוי להיות נכון

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אשמח לדעת האם מישהו נתקל בתופעה מעניינת.
אני מכיר בן אדם שיכול להרגיש את הרגשות של אנשים אחרים לפרטי פרטים ברמה של חלוקה לאחוזים ( לא על המספר - אבל בגדול ) ללא נגיעה פיזית. גם אם האדם שמולו מסתיר חזותית את הרגשות שלו.
ולא רק זה, גם אם הוא אוכל אוכל שמישהו הכין הוא יכול לתאר ברמה גבוהה של דיוק מה היו הרגשות של הבן אדם בזמן שהוא הכין את האוכל. גם כשהוא מדבר אם מישהו בטלפון.
מה זה???
אני נתקלתי, ברור שיש כזו יכולת וברור שאפשר גם לפתח אותה....

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...