דרוש מידע בלוטות' לא מופיע במחשב אחרי הפעלה מחדש

תמלול זריז

משתמש מקצוען
המחשב היה קצת איטי ועשיתי הפעלה מחדש
כנראה שהיו כל מיני עדכונים
פתאום לא מופיע בהגדרות של בלוטות' האפשרות להפעיל/ לכבות את בלוטות', פשוט לא מופיע הלחצן שהיה פעיל/ כבוי
ניסיתי לחפש מידע בתמיכה של מיקרוסופט באינטרנט, רואה שכתוב שייתכן שמנהל ההתקן לא מעודכן וצריך לעדכן אותו. מציע לי להזין ב'התחל' את המילים 'מנהל ההתקנים'. מנסה- לא מופיעה שום תוצאה...
בכל אופן מציע לי גם אופציה להוריד את מנהל ההתקן הכי מעודכן מאתר החברה של המחשב (DELL). פה הסתבכתי לגמרי... ניסיתי לחפש שם, רואה כל מיני תוצאות שנקראות מנהל התקן מסוגים שונים (גרפי, שמע ועוד כל מיני)
מישהו יודע לעזור לי מה אני צריכה להוריד משם ולהתקין, או שיש בכלל דרך פשוטה יותר לפתור את הבעיה?
תודה רבה על כל עזרה!

Yanky's Tech

משתמש פעיל
המחשב היה קצת איטי ועשיתי הפעלה מחדש
כנראה שהיו כל מיני עדכונים
פתאום לא מופיע בהגדרות של בלוטות' האפשרות להפעיל/ לכבות את בלוטות', פשוט לא מופיע הלחצן שהיה פעיל/ כבוי
ניסיתי לחפש מידע בתמיכה של מיקרוסופט באינטרנט, רואה שכתוב שייתכן שמנהל ההתקן לא מעודכן וצריך לעדכן אותו. מציע לי להזין ב'התחל' את המילים 'מנהל ההתקנים'. מנסה- לא מופיעה שום תוצאה...
בכל אופן מציע לי גם אופציה להוריד את מנהל ההתקן הכי מעודכן מאתר החברה של המחשב (DELL). פה הסתבכתי לגמרי... ניסיתי לחפש שם, רואה כל מיני תוצאות שנקראות מנהל התקן מסוגים שונים (גרפי, שמע ועוד כל מיני)
מישהו יודע לעזור לי מה אני צריכה להוריד משם ולהתקין, או שיש בכלל דרך פשוטה יותר לפתור את הבעיה?
תודה רבה על כל עזרה!
כנראה דרייבר נצרך,
איזה דגם מדוייק המחשב זה?

תמלול זריז

משתמש מקצוען
כנראה דרייבר נצרך,
איזה דגם מדוייק המחשב זה?
DELL VOSTRO 3501
נכנסתי לאתר של DELL וראיתי שם מנהל התקנים כללי שהופיע כדרוש עדכון ספציפית למחשב שלי, ועדכנתי. לאחר הרצת מבחן הופיעו ציונים לכל מיני מאפיינים במחשב ועל בלוטות' הופיע ציון נכשל.
מישהו ניסה לעזור לי, והגיע למסקנה שכנראה משהו השתבש בהגדרות הבלוטות'.
אם יש למישהו בכל זאת דרך לעזור לי- יותר מאשמח...

Yanky's Tech

משתמש פעיל
DELL VOSTRO 3501
נכנסתי לאתר של DELL וראיתי שם מנהל התקנים כללי שהופיע כדרוש עדכון ספציפית למחשב שלי, ועדכנתי. לאחר הרצת מבחן הופיעו ציונים לכל מיני מאפיינים במחשב ועל בלוטות' הופיע ציון נכשל.
מישהו ניסה לעזור לי, והגיע למסקנה שכנראה משהו השתבש בהגדרות הבלוטות'.
אם יש למישהו בכל זאת דרך לעזור לי- יותר מאשמח...
עזרה מרחוק?
yankystech גימייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה