בכל פעם שאני פותחת את המחשב זה עולה:

עמליה 098

משתמש מקצוען
1597330122258.png

קשה לפתוח, המחשב לא נדלק בקלות, טכשנפח זה מה שאני רואה.
מה זה?
ושוב, האם משהו פה מכיר טכנאי אמין בירושלים עדיפות לאזרו בר אילן עזרת תורה? או שבא הביתה?

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
זה התוכנה של ה מוחק תולעים
לנסות לבטל את ההפעלה שלו - יתכן שזה נמצא במשימות מתוזמנות
או הכי קל - פשוט למחוק את התוכנה - אם קיים אנטי וירוס מעודכן - וכשמתגלה בעיה - להתקין שוב

בהצלחה

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים

בנצי20

משתמש פעיל
צפה בקובץ המצורף 709324

קשה לפתוח, המחשב לא נדלק בקלות, טכשנפח זה מה שאני רואה.
מה זה?
ושוב, האם משהו פה מכיר טכנאי אמין בירושלים עדיפות לאזרו בר אילן עזרת תורה? או שבא הביתה?
אם יש לך אנטי וירוס נורמלי, אז התוכנה הזו מיותרת לחלוטין ומומלץ מאוד להסיר אותה,

-אליה-

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אם יש לך אנטי וירוס נורמלי, אז התוכנה הזו מיותרת לחלוטין ומומלץ מאוד להסיר אותה,
אני חושש שאתה טועה כי אנטי וירוס נורמלי לא מטפל בכל הוירוסים ע''ע הוירוס החרדי (קיצורי דרך)

בנצי20

משתמש פעיל
אני חושש שאתה טועה כי אנטי וירוס נורמלי לא מטפל בכל הוירוסים ע''ע הוירוס החרדי (קיצורי דרך)
eset אמנם לא מטפל אם קיים, אבל מועיל למנוע אותו מלהכנס, בכל מקרה זה לא סיבה להחזיק אנטי וירוס כזה eset טוב יותר בכל תחום, יש כלים ספציפים לדברים כגון זה כמו תיקון הכללי.

-אליה-

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
eset אמנם לא מטפל אם קיים, אבל מועיל למנוע אותו מלהכנס, בכל מקרה זה לא סיבה להחזיק אנטי וירוס כזה eset טוב יותר בכל תחום, יש כלים ספציפים לדברים כגון זה כמו תיקון הכללי.
ברור שלא להחזיק בתמידות כי אין לו הגנה בזמן אמת אבל אפשר להבין למה התקינו אותו

בנצי20

משתמש פעיל
ברור שלא להחזיק בתמידות כי אין לו הגנה בזמן אמת אבל אפשר להבין למה התקינו אותו
לא חושב שיש צורך להחזיק אותו (הוא אוכל משאבים) , היום eset ודומיו מכסים כמעט את כל התחומים , (ואת הקטעים הקטנים שלא יש כלים פשוטים לסדר)

-אליה-

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
הגזמת..
פשוט תיכנסי לתוכניות ותכונות בלוח הבקרה ותסירי אותו. (אין לו הגנה בזמן אמת בכל מקרה)
מה יש להגזים היא מחפשת טכנאי??
עריכה: את הפתרון כבר הביאו לפני...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה