מידע שימושי בית שמש- מתחרדים

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
מהם הרחובות המתחרדים?
ומה טווח המחירים שם לקניית דירה?

pnina912100

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
יש 2 אזורים מתחרדים-
אזור בר אילן שהוא צמוד לקריה החרדית, היא שכונה יותר טובה מבחינת החילונים שבה(רוסיים, מבוגרים), היא מאוכלסת בהרבה חרדים, דירות גדולות יותר, המחירים- מתחיל בכמיליון, לבר אילן יש סוג של שלוחה שזה אזור בן אליעזר, הוא עדיין במרחק הליכה מהקריה, שם יש לבנתיים קצת משפחות חרדיות אבל מחיר זול משמעותי מבר אילן,
האזור השני זה הרצל, קצת יותר רחוק מהקריה לאומת בן אליעזר, אזור הרבה פחות טוב מבחינה חילונית, דירות קטנות יותר, פחות חרדים מבר אילן, מחירים שם אני לא יודעת, מעל 800,000 בטוח

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש לי שני אחים שגרים באיזור בן אליעזר קנו דירות לפני כשנתיים
דירות יפות אחת משופצת והשניה ממש גדולה ורחבה.
עלה להם סביבות 650,000
המחירים שם עלו.
אבל נראה לי שאפשר להשיג גם ב700-800 תלוי באיזורים

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
איזה רחובות זה נקרא?
אני מחפשת ביד 2 ורוצה לדעת סביב איזה רחובות להתמקד.?

pnina912100

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
רח' בר אילן והרחובות שיוצאים ממנו, דן לנר הוא הכי קרוב לקריה,שמואל גונן כבר אין בדיוק חרדים, אבל הכל ענין של זמן, (האישורים של הבית כנסת שיבנה נמצא מול רח' יקותיאל אדם)
אזור הרצל-קרן היסוד זה המרכזצפה בקובץ המצורף 272155

קבצים מצורפים

• בר אילן.JPG
    KB 25 · צפיות: 58
  • הרצל.JPG
    KB 27.6 · צפיות: 51

שמול

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י pnina912100;1925643:
רח' בר אילן והרחובות שיוצאים ממנו, דן לנר הוא הכי קרוב לקריה,שמואל גונן כבר אין בדיוק חרדים, אבל הכל ענין של זמן, (האישורים של הבית כנסת שיבנה נמצא מול רח' יקותיאל אדם)
אזור הרצל-קרן היסוד זה המרכזצפה בקובץ המצורף 272155
אשמח לקבל עוד פרטים,יותר בהרחבה על האזור המתחרד על הרחובות יותר מדויק ,איזה מהם מתחרד
הרבה תודות

36

משתמש צעיר
מקפיצה אשכול ישן ישן אך אשמח לשמוע על התחרדים היום.
וכן אם מישהומכיר ויודע את רחוב השבעה ורחוב העליה איך הוא מבחינת התחרדות וסגנון אוכלוסיה

אמא רחל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
רח' השבעה והעליה
מוצלח מאוד רחובות רגועים בנינים יפים (לא הרכבות הענקיות של הרצל)
ומבחינת ההתחרדות יש הרבה חדשים בשנתיים האחרונות ממליצה מאוד(יש אפילו בית כנסת חדש בהתפחות)

מנחם123

משתמש רשום
עריכה תורנית
האם רחוב פולה בן גוריון מוגדר כ"מתחרד"?

האם הוא צפוי להתחרד בהמשך ?

בעוד כמה זמן ?

מה המצב שלו כיום ? מה רמת המחירים שם כיום ?

חבר של

משתמש חדש
אני רוצה לנסות ולהביא קבוצת בוגרים מהישיבה לאזור מתחרד בבית שמש ואשמח לאנדיקציה עדכנית מה הרחובות המתחרדים כיום

אמיתית

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אול
אני רוצה לנסות ולהביא קבוצת בוגרים מהישיבה לאזור מתחרד בבית שמש ואשמח לאנדיקציה עדכנית מה הרחובות המתחרדים כיום
אולי תדברו עם בן אדם מהשטח שגם עוסק בתיווך וגם מתגורר שם?
קוראים לו יוסי וילמן והטלפון שלו הוא: 0533105421

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה