דרוש מידע בית החלמה ביכורים

מצב
הנושא נעול.

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
רק אומרת שאם את ספרדיה והלשון שלך רגילה למזון פיקנטי.
או אם הבית שלך מלא באוכל עשיר מגוון ומפנק ביום יום, לא תתרגשי מטלז סטון וגם לא מביכורים.
בשתיהם המנות לא מנות גורמה, ולמי שרגילה לאוכל ספרדי לפעמים אפילו קשה למצוא מה לאכול.
הפעם האחרונה שהייתי בבית החלמה היתה לפני כמעט שנתיים, אבל זה מה אני זוכרת.
מעדנים/דגנים/עוגות/חטיפי בריאות/פינוקים - הבית ב"ה מלא.
אוכל לפעמים היה בסטייל אירופאי פחות מזרחי... ולא הצלחתי לגמור.
אבל קלצתי, גלשתי, וקראתי בלי סוף.

שימי הכבאי

משתמש מקצוען
אשכנזיה.
לדעתי האוכל תעשייתי במסווה של סטייל.
אין כל כך מבחר ומה שהם נותנים הרבה פעמים זה רק בשביל לסמן v.
לדעתי האוכל בטלז סטון הרבה יותר בייתי וטעים. יש הרבה יותר מבחר ויש בשפע מהכל..
מהכבאית כמובן
אני הייתי בביכורים בשבת, היה אוכל מהמם, טעים ובשפע גדול גם במבחר, הייתי בהרבה מלונות וזה מהיותר טובים באוכל, למשל בשבת בבוקר בערך 9 סוגי מנות עיקריות בשריות!!!

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מהכבאית כמובן
אני הייתי בביכורים בשבת, היה אוכל מהמם, טעים ובשפע גדול גם במבחר, הייתי בהרבה מלונות וזה מהיותר טובים באוכל, למשל בשבת בבוקר בערך 9 סוגי מנות עיקריות בשריות!!!
כנראה היה להם איזה שמחה למעלה.
הייתי שם גם בשבתות שעשו ארועים פרטיים ומאד השקיעו וגם אז לא עפתי על האוכל הוא היה לדעתי מאד תעשיתי.
בכל מקרה שהייתי בבית החלמה היה אוכל הרבה יותר פשוט ובקושי מצאתי מה לקחת. מבחינת בצק עלים עם עוף טחון זה לא מנה עיקרית ואם יש עוף ועוד אזה קציצות זה לא מתיר לי כמעט מה לאכול ...

אסתר פ

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
כנראה היה להם איזה שמחה למעלה.
הייתי שם גם בשבתות שעשו ארועים פרטיים ומאד השקיעו וגם אז לא עפתי על האוכל הוא היה לדעתי מאד תעשיתי.
בכל מקרה שהייתי בבית החלמה היה אוכל הרבה יותר פשוט ובקושי מצאתי מה לקחת. מבחינת בצק עלים עם עוף טחון זה לא מנה עיקרית ואם יש עוף ועוד אזה קציצות זה לא מתיר לי כמעט מה לאכול ...
הייתי שבת לפני חדשיים,
אוכל ברמהה
וטעים וטובב, בשפע
ומגוון צאוד,
מה שכן, באיזשהוא שלב האוכל נגמר, שבשונה מטלזסטון, אין סיכוי כמעט שתבקשי משהו ויגידו שנגמר

דובדבנים

משתמש מקצוען
אני הייתי בשלושתם, בו זמנית באותה לידה, בכמה לידות....
אין כמו אם וילד!!! [חדש, נעים, מפנק, נקי, אוכל!, הכל...]
מכל הבחינות.
גם מי שחושבת שאין לה מה לחפש בבני ברק, מציעה לה לחשוב שוב.
זה אי של שקט, את לא באה לב"ב את באה לבית החלמה שמפנק אותך ונותן לך כח, ממילא את באיזו בועה ואופוריה....
ו @שולחן המקסימה שזוכה לאחר כ"כ הרבה שנים להגיע בעז"ה לבית החלמה, אולי תתכנני להיות ביותר ממקום אחד...
לא מגיע לך?...
אני אגב, הלכתי למקום אחד מיד אחרי הלידה ולעוד אחד [ואפילו עוד שניים] לאחר זמן, כשכבר הרגשתי ששכחו שילדתי והייתי צריכה להזכיר את זה לעצמי, יצאתי שוב לבית החלמה וקבלתי עוד זריקה של כח....
ממליצה לחשוב על זה
לפני כמה זמן הית בשלושתם?

• תודה
Reactions: gpt

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הייתי שבת לפני חדשיים,
אוכל ברמהה
וטעים וטובב, בשפע
ומגוון צאוד,
מה שכן, באיזשהוא לב האוכל נגמר, שבשונה מטלזסטון, אין סיכוי כמעט שתבקשי משהו ויגידו שנגמר
כנראה ענין של טעם. אני לא התלהבתי.

קופיריטרית

משתמש מקצוען
לכי על אם וילד....
את תהני.
[אגב, הם גם זולים יותר מטלזסטון וביכורים]
הסוויטה- החדר הכי מפנק שם, פרטי, זול יותר מחדר נחמד בטלזסטון

דובדבנים

משתמש מקצוען
לכי על אם וילד....
את תהני.
[אגב, הם גם זולים יותר מטלזסטון וביכורים]
הסוויטה- החדר הכי מפנק שם, פרטי, זול יותר מחדר נחמד בטלזסטון
באם וילד היתי לפני 5 שנים אצל הבכורה שלי ובאמת נהנתי פעם קודמת לפני כמעט שנתיים היתי בטלז סטון וממש לא נהנתי לכן עכשיו חשבתי אולי על ביכורים או אם וילד

נייר אפיה

משתמש פעיל
מכל הבחינות.
זה אי של שקט, את לא באה לב"ב את באה לבית החלמה שמפנק אותך ונותן לך כח, ממילא את באיזו בועה ואופוריה....
ו @שולחן המקסימה שזוכה לאחר כ"כ הרבה שנים להגיע בעז"ה לבית החלמה, אולי תתכנני להיות ביותר ממקום אחד...
לא מגיע לך?...
אני אגב, הלכתי למקום אחד מיד אחרי הלידה ולעוד אחד [ואפילו עוד שניים] לאחר זמן, כשכבר הרגשתי ששכחו שילדתי והייתי צריכה להזכיר את זה לעצמי, יצאתי שוב לבית החלמה וקבלתי עוד זריקה של כח....
ממליצה לחשוב על זהגם אני הייתי בשלושתם
גם אני הייתי בשלושתם
מי שמחפשת יוקרה רמה ושקט שתלך לביכורים
מי שמחפשת בעיקר את העקשן והחוויות עד לפנות בוקר שתלך לטלזסטון
ולדעתי באמת אם וילד הוא שילוב מוצלח של שתיהם
ואכן הכי זול
יש לציין שאני ירושלמית-ומכיון שלא היה מקום בטלזסטון (בביכורים הצטרדתי מרוב שקט ולא רציתי לחזור שוב) אז הלכתי לאם וילד היה יותר מושלם!!

חגיתי

משתמש מקצוען
כנראה ענין של טעם. אני לא התלהבתי.
אני דוקא מאד נהניתי מהאוכל בביכורים ואני מפונקת ובררנית ביותר
כשאני הייתי לאחרונה היה מבחר גדול, נכון שהיה גם בצקים ובצק עלים אבל בנוסף הרבה אוכל מבושל כולל בערב
וגם הרבה סוגי סלטים וירקות וגבינות
דוקא היה נראה שכל אחת יכולה לאכול מה שאוהבת ויהיה לה בשפע
מרקים גם בערב וגם בצהרים, דג סלמון בארוחת ערב, אני לא נגעתי בכל הבצקים וכמעט לא נטלתי ידיים חוץ מבבוקר והיה לי אוכל בשפע ואני לא נוגעת בירקות חיים וסלטים
בשבת לפי דעתי מבחר יותר קטן כי מגישים לשולחן ואין בר של מנה עיקרית אבל כן היה לפחות 4 סוגי בשרי בשבת בבוקר
ובלילה 2 או 3 סוגי בשרי
העוגות שם וקינוחים לפי דעתי טעימים מאד יותר ממה שהייתי במלונות בשבת

gpt

משתמש פעיל
לא יודעת , היתי באם וילד וממש ממש נהנתי
מהחברה מהאוכל ומהמרכז
חזרתי מטלז סטון ביחד אם עוד אחת וגם היא אמרה לי שהיתה כמה ימים באם וילד וכמה ימים בטלז סטון והרבה יותר נהנתה באם וילד
לא ראיתי ככ מבחר בטלז סטון פשוט מושכים לך את האוכל על שולחן ארוך וזה נראה הרבה אבל בפועל לא ככ מבחר
ואני בכלל לא טיפוס בררן

אני כרגע מתלבטת בין ביכורים לאם וילד
הייתי באם וילד לפני שנתיים ולפני חצי שנה
ובביכורים לפני חצי שנה,
באם וילד לפני שנתיים נהנתי מאוד מהכל,
לפני חצי שנה היה הרבה פחות מוצלח... באוכל, בניקיון, בתינוקיה.(היה בסדר אבל לא יותר מיזה, הורדתי לילה כי הרגשתי שאין לי צורך..)
ביכורים לוקח בגדול בהכל,
היה תענוג!
זה בית מלון עם תינוקיה,
התינוקיה מהממת עם צוות מושלם ממש! היה תענוג לשמוע את השקט!
המקום עצמו יפה מתוחזק ונקי כמו בית מלון,
האוכל פחות או יותר כמו אם וילד, אבל יש חדר אוכל מפנק, בכללי תחושת מרחב לובי נחמד ואפשרות לטייל באזור :)
פלוס נוסף שיכול להיות חיסרון לאחרות, בעלי הרגיש בביכורים הרבה יותר בנוח ולא הגבר היחידי באזור כמו באם וילד.

gpt

משתמש פעיל
מכל הבחינות.
לא מגיע לך?...
ממליצה לחשוב על זה
לפני כמה זמן היית באם וילד? כי הייתי לאחרונה והיה פחות...
במיוחד בתינוקיה

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
אני חושבת שהנקודה החלשה ב"אם וילד" זו התינוקיה.
לא אפרט חוויות לא נחמדות (ששבו על עצמן בכמה פעמים שהייתי שם) כי לא אוהבת לדבר סרה ביהודים.
אבל זו נקודה שחשוב מאוד לברר.
הלוואי שהם קבלו את הביקורת וערכו שינויים חשובים.

אמא לשלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני חושבת שהנקודה החלשה ב"אם וילד" זו התינוקיה.
לא אפרט חוויות לא נחמדות (ששבו על עצמן בכמה פעמים שהייתי שם) כי לא אוהבת לדבר סרה ביהודים.
אבל זו נקודה שחשוב מאוד לברר.
הלוואי שהם קבלו את הביקורת וערכו שינויים חשובים.
דווקא זה חשוב מאוד לשמוע מה החסרונות של התינוקיה שם

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה