דרוש מידע ביתרים מבוטחי מאוחדת, איך אתם מתקשרים עם מרפאות השיניים?

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
כשהתלוננו על העומס אמרו לנו שאפשר ללכת למרפאת שיניים אחרת בביתר נדמה לי שקוראים לו הדרת זיוה, שמקבלת מבוטחי מאוחדת. מישהו אולי מכיר?
לא הייתי אצל כל הרופאים שם , אבל כמה אנקדוטות מנסיון:
סתימות בשיני חלב עברו בסדר גמור (בינתיים) הרופאי ילדים אולי לא היו ממש רופאי ילדים , אבל הם היו נחמדים .
מכירה מישהי שעשתה שם טיפול שורש, הרופאה היתה סופר(!) יסודית, ועשתה אותו בשבעה מפגשים של שעה..
עוד אחת עשתה סתימה והיא נפלה,
עוד מישהי עשתה סתימה ולאורך הטיפול הרופאה לא חבשה מסיכה.

בקיצור , בלי הכללות, כנראה זה תלוי ברופא ובזמן.

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אתה צודק, אין לנו מספיק רופאות ולכן יש רק רופאי נשים.
זה נכון שבמאוחדת ביתר יש עומס מטורף, זה לא נכון שאין רופאות נשים ,
דווקא יש להם לדעתי מבחר גדול יחסית של רופאים ורופאות ושירותים כמו קידום בריאות , שיניים ובתי מרקחת
רק שביחס לכמות המבוטחים זו כמות לא מספקת בעליל.

אישית, אני מעדיפה מבחר רופאים בלי זמינות , ומסתדרת עם הזמינות ,
למשל לרופאת נשים אני קובעת מראש שלושה תורים כל שלושה שבועות, (אפשר עד 3)
וכנ"ל במרפאת שיניים, רק ששם זה כבר לא מספיק...

דגיג

משתמש פעיל
מעונינת בהמלצה לרופא שיניים מומלץ במאוחדת לילדים

ממ"ד

משתמש מקצוען
קופץ על האשכול.......
איך לאומית בביתר. מכלל הבחינות?

לאנגער

משתמש מקצוען
ואני חשבתי שהתורים בכללית סמייל בביתר הם קטסטרופה, אבל כשאני רואה את התלונות על מאוחדת, אני מבין שבאופן יחסי, המצב בכללית ממש דבש.

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
הרופאים שם לא ממש מקצועיים ורובם צעירים ממש. לטיפול שורש בילדים אין להם מענה.
גם אני הולכת לשם עם הילדים באין ברירה וכשהיינו צריכים טיפול שורש נאלצנו להשתגע שוב עם מאוחדת.
מצב עגום למדי.
כנראה הית מזמן...לא היתי קוראת להם צעירים:)
אבל כן, לטיפול שורש אין ולא יהיה מענה, (אגב אייך המענה במאוחדת עצמה? אני שמעתי ששולחים טש לבית שמש) מאוחדת משלמים מעט מידי עבור טש ולכן אף רופא לא מוכן לעשות...

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
אבל כל פעם מחדש אני מקבלת שיעור מוסר מהרופאה - למה השיניים של הילדים שלי כל כך מוזנחים?!
אני מזועזעת לקרא את זה. אני קשורה להדרת זיוה ואשמח שתפני אלי בשם הילד עמ שזה יפסק!

שישיה

משתמש סופר מקצוען
כנראה הית מזמן...לא היתי קוראת להם צעירים:)
הייתי לפני שבועיים, זה מזמן?
אגב אייך המענה במאוחדת עצמה? אני שמעתי ששולחים טש לבית שמש
כשיש מענה טלפוני יש להם רופאים מצוינים לטיפול שורש בביתר עצמה ולא שמעתי ששלחו לבית שמש.

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
הייתי לפני שבועיים, זה מזמן?

כשיש מענה טלפוני יש להם רופאים מצוינים לטיפול שורש בביתר עצמה ולא שמעתי ששלחו לבית שמש.
תוך כמה זמן נקבע תור לטש?
אולי ההגדרה של צעיר שונה מאחד לשני...
אין רופאים מתחת לגיל 30 :)
על אף שכשהיתה אחת בת 27 היא היתה הכי טובה...

שישיה

משתמש סופר מקצוען
יום אחד בשעמום הסתכלתי על צילמי התעודות של הרופאים שהיו תלויות על הקיר וחישבתי כמה זמן עבר מהענקת התעודה עד הלום וזה היה ממש קרוב...

בכנות, הייתי שמחה שיביאו לשם עוד רופאים מקצועיים יותר לטובת כולם.

בגדול, טוענים במאוחדת שהם פותחים בחודשים הקרובים 2 מרפאות שינים בAובB אחד עם 4 ואחד עם 5 חדרים שיהיו באיכלוס מלא.

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
יום אחד בשעמום הסתכלתי על צילמי התעודות של הרופאים שהיו תלויות על הקיר וחישבתי כמה זמן עבר מהענקת התעודה עד הלום וזה היה ממש קרוב...
הם צריכים לחדש כל הזמן, אם לומדים עוד משהו שוב צריכים לחדש. לדוג נעימה מסיימת משהו של טיפולי שורש מיוחדים-ושוב תהיה לה תעודה חדשה:)
אגב קבלת הרישיון זה מינימום 7 שנים...ואז יש רישיון זמני ורק אחכ אם לא היו פשלות מקבלים רישיון קבוע.

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
לא הייתי אצל כל הרופאים שם , אבל כמה אנקדוטות מנסיון:
סתימות בשיני חלב עברו בסדר גמור (בינתיים) הרופאי ילדים אולי לא היו ממש רופאי ילדים , אבל הם היו נחמדים .
מכירה מישהי שעשתה שם טיפול שורש, הרופאה היתה סופר(!) יסודית, ועשתה אותו בשבעה מפגשים של שעה..
עוד אחת עשתה סתימה והיא נפלה,
עוד מישהי עשתה סתימה ולאורך הטיפול הרופאה לא חבשה מסיכה.

בקיצור , בלי הכללות, כנראה זה תלוי ברופא ובזמן.
חייבת להאיר (כן בא') לגבי טיפולי שורש...
כשאני פותחת צילומים של שיניים של אנשים, לפעמים אני לא מאמינה שבכלל יצליחו לטפל בזה.
אסור לי להסביר למטופלת מה אני רואה-רק הרופאה, וגם לה לא תמיד מותר-לדוג שן שלא בקעה ובצילומים רואים אותה וזה נראה נורא...
או טיפולי שורש שרק בצילומים רואים איזה שורשים מפותלים יש....

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
@מוריהלי אז מה את אומרת על המקצועיות שם ?
היא ממש כמו במקומות אחרים ?

אני יכולה להעיד שהרופאי ילדים שם נחמדים ,אבל לא סופר נחמדים לילדים , בלי השוואה לרופאי ילדים אחרים ,
הילדה שלי , שהיא אחת שאוהבת ללכת לרופא שיניים, יצאה משם ובקשה ללכת רק למרפאה השניה.

לגבי השאר אני לא מבינה. אבל אני אשמח לשמוע.

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
@מוריהלי אז מה את אומרת על המקצועיות שם ?
היא ממש כמו במקומות אחרים ?

אני יכולה להעיד שהרופאי ילדים שם נחמדים ,אבל לא סופר נחמדים לילדים , בלי השוואה לרופאי ילדים אחרים ,
הילדה שלי , שהיא אחת שאוהבת ללכת לרופא שיניים, יצאה משם ובקשה ללכת רק למרפאה השניה.

לגבי השאר אני לא מבינה. אבל אני אשמח לשמוע.
אני עצמי בכללית, מרוצה פחות או יותר, השיניים שלי ברוך ה' בסדר, מה זה מקומות אחרים? כל רופא פה עובד בעוד מקומות...
המקצועיות תלויה ברופא ובשעה... רופא שעובד מ8 בבוקר, לא היתי רוצה שיעשה לי טיפול שורש ב9 בערב...ולא משנה מה רמת המקצועיות שלו...
הרופאים לא סופר נחמדים לילדים-יש רק אחת שההתמחות שלה זה רופאת ילדים...השאר שוב תלוי רופא ושעה, הרופאה של ראשון ורביעי היא רופאת ילדים, השניה-גם רופאת ילדים-יחי ההבדל ביחס...אם כי גם היא כשרגועה מאוד נחמדה. מי שבא אליה יש לו אינטרס לעשות מקסימום טיפולים במינימום זמן, מי שבא לרופאת ילדים רוצה ש20 ד' ידברו יפה לילד וב10 הנותרות לעשות סתימונת...
אבל לכן רופאת הילדים מקבלת רק בבוקר ורק מעט מטופלים, והשניה מקבלת 12ש ביממה ומלא מטופלים...(אגב יצאה מהיום לחל"ד)
אגב, אמורה להתחיל רופאה חדשה @שישיה עבורך היא כנראה מידי צעירה:) אם כי עשתה עלי בכל אופן רושם מצויין, רופאת ילדים סבלנית ונחמדה, עוד כשבועיים אראה גם את איכות הטיפול ואדע:)

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
@מוריהלי לא הבנתי על איזו רופאת ילדים את ממליצה
תוכלי לכתוב את השם שלה?
שטיינהוף היא ממש לילדים, מקבלת רק בבוקר, אין תורים עד אחרי פסח...אבל יש רשימת המתנה די פעילה.
יש אחת חדשה דר טטיאנה שעשתה עלי רושם מצויין-מבחינת תקשורת ויחס, לא ראיתי עדיין טיפולים שלה, עובדת בעוד 2 מרפאות בירושלים-לא יודעת איפה. מתחילה בחמישי הבא ואז אדע איפה מה מי מו. ומחפשים עכשיו עוד מישהי לאחהצ

1 היה אברהם

משתמש פעיל
אני הייתי בהדרת זיוה אצל הרופא לניקוי אבן
אמנם הוא עשה טוב את העבודה אך עשה לי צילומים ואמר שיש לי 3 חורים
הלכתי למכבידנט ואמרו לי שלבינתיים צריך לטפל רק בחור אחד.
וכן הוא שיכנע אותי לעשות אצלו עקירה לשן בינה כלואה שעוברת קרוב לעצב, דבר ששום רופא לא הסכים לטפל וכלום שלחו אותי לבית חולים

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
שטיינהוף היא ממש לילדים, מקבלת רק בבוקר, אין תורים עד אחרי פסח...אבל יש רשימת המתנה די פעילה.
יש אחת חדשה דר טטיאנה שעשתה עלי רושם מצויין-מבחינת תקשורת ויחס, לא ראיתי עדיין טיפולים שלה, עובדת בעוד 2 מרפאות בירושלים-לא יודעת איפה. מתחילה בחמישי הבא ואז אדע איפה מה מי מו. ומחפשים עכשיו עוד מישהי לאחהצ

עובדת לפי הכללים, זה מצויין, אבל, הכללים אומרים לעשות בדיקה ורק אחכ אחרי כמה שבועות טיפול

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה