בירור על מצלמת פול פרים

ברכי פוזנר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אין מצב שאין מי שידע לענות לי!!
איזה דגמים של מצלמות פול פרים קימות בשוק?
תדרגו מהטוב ביותר לרע:D ביותר! (ואם מישהו יודע להוסיף את המחירים בערך - הרי זה משובח!)
תודה

רותי ארליך

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
D I G I T A L
היי היי
הלכת רחוק :)
אני חושבת ש- canon 1dx תספיק לצרכים שלך..
חח :)

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י NBR;1209182:
אין מצב שאין מי שידע לענות לי!!
איזה דגמים של מצלמות פול פרים קימות בשוק?
תדרגו מהטוב ביותר לרע:D ביותר! (ואם מישהו יודע להוסיף את המחירים בערך - הרי זה משובח!)
תודה

לא נראה לי שיש פול פריים רע ;)
מתחילות שקונות פול פריים לעיתים הולכות על 5D מרק 2. אני בהסתכלות לאחורה הייתי הולכת על פול פריים(אפילו יד שניה במצב טוב) כשקניתי ציוד ראשוני, אבל אני מרוצה גם מ 60D.

ברכי פוזנר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
ועדיין אף אחד לא יכול לכתוב את הרשימה של המצלמות פ"פ שקימות?:(

ברכי פוזנר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
חסום לי

רבקי פרידמן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
נכתב ע"י NBR;1209767:

את עדיין לפני קורס נכון? אז גם אם זה היה פתוח זה היה לך די סינית...
אבל ביננינו - למה לך להשקיע כ"כ הרבה? אפילו אצל צלמים שעובדים בפועל לא תמצאי אצל כולם פול פריים (נראה לי כולם בשאיפה.........) אז עוד לפני שאת מתחילה ללמוד ללכת הכי רחוק?
יש זולות יותר ומעולות - ממש לא בסיסיות שתתצטערי עליהם אחרי שנה.(6d/ 7d)
אני יכולה להגיד לך שהיו אצלינו בנות בקורס ששמעו על ההמלצה של המורה לקנות עדשה ללמידה - זולה אבל טובה שכל צלם טוב שיש לו אותה בכיס.
עדשת 50 מ"מ שעולה 400 ש"ח
היו כמה בנות חכמות שאמרו - למה לא להשקיע? וקנו עדשות יקרות הרבה יותר. מי יצאה מאותן בנות צלמת בפועל? נראה לי 0. הם נתקעו עם ציוד יקר שאפילו לא מכסה את עצמו.
אני כמו ילדה טובה קניתי את ה 50 מ"מ. אח"כ כשהקמתי סטדויו התאמתי את העדשה לצרכים שלי (מגבלות מקום של סטודיו וכו') ועל הדרך אני נהנית מאוד גם מהעדשה הראשונית שלי (מצויינת ל nb)
יצא שחפרתי... מקווה שהבנת את הרעיון

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י רבקי פרידמן;1210055:
6D זה פול פריים...

1020

משתמש צעיר
אבל ביננינו - למה לך להשקיע כ"כ הרבה? אפילו אצל צלמים שעובדים בפועל לא תמצאי אצל כולם פול פריים (נראה לי כולם בשאיפה.........) אז עוד לפני שאת מתחילה ללמוד ללכת הכי רחוק?
אני יכולה להגיד לך שהיו אצלינו בנות בקורס ששמעו על ההמלצה של המורה לקנות עדשה ללמידה - זולה אבל טובה שכל צלם טוב שיש לו אותה בכיס.
היו כמה בנות חכמות שאמרו - למה לא להשקיע? וקנו עדשות יקרות הרבה יותר. מי יצאה מאותן בנות צלמת בפועל? נראה לי 0. הם נתקעו עם ציוד יקר שאפילו לא מכסה את עצמו.
אני כמו ילדה טובה קניתי את ה 50 מ"מ. אח"כ כשהקמתי סטדויו התאמתי את העדשה לצרכים שלי (מגבלות מקום של סטודיו וכו') ועל הדרך אני נהנית מאוד גם מהעדשה הראשונית שלי (מצויינת ל nb)
יש משהו במה שאת אומרת.....
אבל.אם אחת באמת רצינית מלכתחילה ותמיד ענין אותה הנושא .והיא די בטוחה שיצא מזה משהו-קרי מקצוע מכניס-בעז"ה
עדיף שתתחיל עם טוב!!!!!
יש משהו בהתחלה שמשקיעים השקעה רצינית. ואת לא רוצה אחרי שנה להתחיל להשקיע עוד פעם!!!!
מספיק ההשקעה התמידית שמלוה את המקצוע הזה:D

1020

משתמש צעיר
תאמת יש הבדל בין עדשה שזה תמיד כיף עוד אחת בתיק למצלמה שהיא הבובה המרכזית

רבקי פרידמן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
נכתב ע"י 1020;1210103:
אבל.אם אחת באמת רצינית מלכתחילה ותמיד ענין אותה הנושא .והיא די בטוחה שיצא מזה משהו-קרי מקצוע מכניס-בעז"ה
עדיף שתתחיל עם טוב!!!!!
יש משהו בהתחלה שמשקיעים השקעה רצינית. ואת לא רוצה אחרי שנה להתחיל להשקיע עוד פעם!!!!

תראי אם יש תקציב - מעולה. אבל לא הייתי נקרעת על זה. תחשבי שלהקים סטודיו בלי כל האביזרים והקישקושים זה בסביבות ה 10,000
+קורס - לא יודעת איפה היא עושה....... אבל סביבות 7,000
ככה שאם חושבים איפה לקזז בהחלט לא צריך לרוץ למוצר הכי חם בשוק. כשיש מעולים בחצי מחיר

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י 1020;1210103:
עדיף שתתחיל עם טוב!!!!!
אם היא מתעקשת להשקיע, שתשקיע בעדשות.
מצלמות הקרופ של הדור האחרון, הם די והותר לצלמת ילדים.

דוד דנברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י 1020;1210103:
עדיף שתתחיל עם טוב!!!!!
ההשקעה מבחינת גוף המצלמה לא נגמרת ... למצלמה יש בלאי, יש מספר קליקים ושימוש של מתחילים ... אם מתחילה תתחיל עם מצלמה יקרה, תשתמש בה כמו שמתחילה משתמשת, כולל החלפת עדשות לא זהירה או יציאות צילום בגינה השכונתית ... בנוסף היא תצלם אלפי קליקים רק בשביל האימון, ברגע האמת היא תצטרך מצלמה חדשה וחבל
שפן ניסיונות ולימוד יוכל להיות גם בעל גוף DX זול, עליו אפשר להשתולל ולא לחסוך בקליקים, ועוד שנה, אחרי 50000 קליקים להתחדש במצלמה יקרה, כשזו תהפוך לגיבוי.
לעומת זאת עדשות כן נשארות ... העניין הוא שצרכים של תלמידת צילום לא דומה לצרכיה של צלמת שבחרה כיוון מסויים. תלמידה צריכה טווח רחב גם אם הוא לא סופר איכותי ...

1020

משתמש צעיר
נכתב ע"י רבקי פרידמן;1210110:
תראי אם יש תקציב - מעולה. אבל לא הייתי נקרעת על זה. תחשבי שלהקים סטודיו בלי כל האביזרים והקישקושים זה בסביבות ה 10,000
+קורס - לא יודעת איפה היא עושה....... אבל סביבות 7,000
ככה שאם חושבים איפה לקזז בהחלט לא צריך לרוץ למוצר הכי חם בשוק. כשיש מעולים בחצי מחיר

לא עדיף להשקיע פעם אחת יותר מאשר שבעוד שנה שוב?
במבט לאחור הייתי אני משקיעה יותר במצלמה שלי ...אילו הייתי יודעת אז את ההבדלים!
הרי בד"כ כשקונים לא ממש מבינים וקונים רק עי המלצות אח"כ את אמורה להתמודד עם עם מה שקנית
לפי מי שהמליץ לך

1020

משתמש צעיר
נכתב ע"י דוד דנברג;1210116:
ההשקעה מבחינת גוף המצלמה לא נגמרת ... למצלמה יש בלאי, יש מספר קליקים ושימוש של מתחילים ... אם מתחילה תתחיל עם מצלמה יקרה, תשתמש בה כמו שמתחילה משתמשת, כולל החלפת עדשות לא זהירה או יציאות צילום בגינה השכונתית ... בנוסף היא תצלם אלפי קליקים רק בשביל האימון, ברגע האמת היא תצטרך מצלמה חדשה וחבל
שפן ניסיונות ולימוד יוכל להיות גם בעל גוף DX זול, עליו אפשר להשתולל ולא לחסוך בקליקים, ועוד שנה, אחרי 50000 קליקים להתחדש במצלמה יקרה, כשזו תהפוך לגיבוי.
לעומת זאת עדשות כן נשארות ... העניין הוא שצרכים של תלמידת צילום לא דומה לצרכיה של צלמת שבחרה כיוון מסויים. תלמידה צריכה טווח רחב גם אם הוא לא סופר איכותי ...

איפה אני בודקת קליקים?

ברכי פוזנר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים

אבל את האמת נכון שבא לך עכשיו להתקדם אליה ואת עדיין לא עושה את זה?!:D
ותכלס' אני רק יפסיד כי אם אני יקנה קרופ אני יתקע עם זה ועם עדשות שמתאימות לזה ולא אוכל להתקדם ולמכור יד שניה זה לא המחיר שעלה לי, לכן אני מחפשת פול פריים הזולה ביותר שיש וכך נשאר לי השביל סלול לעתיד מצוין ולאט לאט אתקדם עם עוד עדשות בעז"ה, לא נראה לך?

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
את יכולה לקנות עדשות שמתאימות לפול פריים בכל מקרה.
הפול פריים הזולה ביותר זה ה6D.

ברכי פוזנר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י דוד דנברג;1210116:
זה אמיתי? ,אחרי מס' מסוים של קליקים המצלמה נגמרת ואין לה תקנה או חידוש או משהו??? נשמע הזוי!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה