דרוש מידע בירור על ליטאים בביתר עלית

• פותח הנושא aba
  • פורסם בתאריך

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
לא מכירה את ביתר ולא את הגבעות,
אבל מעניין אותי איך את כל כך בטוחה ומה הקשר לוועדות איכלוס?
הם מקבלים רק מי שיש לו תעודת אחריות מה' שלא יקרה לילד שלו כלום?????
ראשית כל לא התכוונתי לפתוח בשיח על ענין הנושרים ודרך אגב אני גבר:confused:, אבל אם כבר שאלתם אז אענה, אין באמת לאף אחד ביטוח ותעודת אחריות שלבנו זה לא יקרה, אבל וועדת איכלוס קיימת למקרה שיש אינקדציה שזה יקרה ו/או שהמשפחה בעצמה בעייתית ואכמ"ל, ובזה אסתפק.

• תודה
Reactions: aba

aba

משתמש צעיר
רוצים לעבור למרכז וחושבים על ביתר?
כן, וכמו שהמשתמש שלאחריך כתב/ה בשבילי (יחסית לאיפה שאני גר) זה מרכז
אם הבנתי נכון מהודעה פרטית , הליטאים בביתר מתרכזים באזור רמי לוי בגבעה B או שתתקנו אותי אם אני טועה,

aba

משתמש צעיר
אולי שווה כבר לנעול את הנושא, שלא נגרר ללשון הרע, בפרט בימים האלו.
כל אחד צריך להזהר שלא להגרר ללשון הרע גם בגלל האיסור כמובן , אבל גם בגלל שמי שגורם לנעילת הנושא גם מונע את המידע שיכול להיות מאוד לתועלת למברר וגם לכלל הציבור
(ולכן לא חמיד ראוי לקרוא לנעילת הנושא, אם הייתם צריכים מידע לא הייתם רוצים שהנושא יינעל..)

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
וועדת איכלוס קיימת
מה היא עדיין קיימת... אמרו שהיא כבר לא

יש כאן הרבה משפחות ליטאיות מיוחדות יש כאן גם סמינר סניף עם מלא בנות איכותיות....

כוללים פחות המון יוצאים לכוללים בירושלים...
ועבודה גם אין ...
כל בוקר יש כל 10 דק' 8 אוטובוסים מלאים לירושלים
225
245
298
290
291
293
294
292
אפשר לומר שהתחבורה מצוינת

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
מה היא עדיין קיימת... אמרו שהיא כבר לא

יש כאן הרבה משפחות ליטאיות מיוחדות יש כאן גם סמינר סניף עם מלא בנות איכותיות....

כוללים פחות המון יוצאים לכוללים בירושלים...
ועבודה גם אין כל בוקר יש כל 10 דק' 8 אוטובוסים מלאים לירושלים
225
245
298
290
291
293
294
292
אפשר לומר שהתחבורה מצוינת
היום כבר באמת לא. התכוונתי לזמן שהיה קיים.

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אולי שווה כבר לנעול את הנושא, שלא נגרר ללשון הרע, בפרט בימים האלו.
ובכלל נראה לי שאשכול כזה הוא קצת בעייתי,
קצת פוגע....

נראה לי שביתר אחרי הכל הוא המקום הכי שמור.... כל ה.. וה... יוצאים לחפש מחוץ לעיר אין להם מה לחפש כאן...

טיגר

משתמש מקצוען
כן, וכמו שהמשתמש שלאחריך כתב/ה בשבילי (יחסית לאיפה שאני גר) זה מרכז
אם הבנתי נכון מהודעה פרטית , הליטאים בביתר מתרכזים באזור רמי לוי בגבעה B או שתתקנו אותי אם אני טועה,
ממש לא נכון, אין חלוקות לאיזורים, העיר מעורבבת ביותר.
בכל בנין ממש יש את כל הסוגים והסגנונות.

Brachad

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני חושבת שביתר זה לא המקום של הלטאים כולם שם חסידים...
אין סופרים נורמאלים - הם צפופים מאוד, עמוסים מאוד וחסר להם תמיד את מה שאת צריכה...
לדעתי תחשבו טוב לפני

טיגר

משתמש מקצוען
אין סופרים נורמאלים - הם צפופים מאוד, עמוסים מאוד וחסר להם תמיד את מה שאת צריכה...
לדעתי תחשבו טוב לפני
בכל מקום יש מעלות וחסרונות כל אחד צריך לחשוב מה חשוב לו!

ובלי קשר אני ממש לא מסכימה עם מה שכתבת

שושי מביתר

משתמש מקצוען
לדעתי תחשבו טוב לפני
למה להוציא לעז על הסופרים? רמי לוי! יש חסד! ואם את מחפשת משבו יותר אישי אז חסד לאלפים ושפע ברכת ה', לא חסר כלום! לא קרה שרציתי לקנות משהו ולא היה...
לגבי הליטאים חסידים - יש פה הרבה ליטאים, הם קהילתיים מאד וכל אחד שרוצה להגיע צריך לבדוק אם הקהילה מוכנה לקבל אותו.

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לדעתי תחשבו טוב לפני
ממש לא!!!
דודות שלי הכי אוהבות לעשות קניות בביתר....
תמיד כשהן באות לשמחות ...

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
ברמי לוי יש באמת עומסים מיום רביעי ואילך וביום שישי המצב בלתי נסבל, ביש חסד לא יודע, בחסד לאלפים בבבא סאלי עד לפני כשנה לא היה כמעט עומס אולי ביום חמישי בלילה , יום ו' אין לי מושג
בשאר הסניפים אין לי מושג, גם בשפע ברכת ה' בברוק ככל הידוע לי אין עומס באופן חריג

Brachad

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
צריך קצת לצאת מהריבוע ולהכיר עוד דברים אתם עושים את העיר למושלמת וזה לא כך יש סופרים יותר טובים אוכלוסיה לטאית מגוונת יותר....
בכל מקום יש מעלות וחסרונות כל אחד צריך לחשוב מה חשוב לו!

ובלי קשר אני ממש לא מסכימה עם מה שכתבת

וכתבתי את זה בדיוק בשביל שיהיה לשיקולם

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
המילים ו"שם באמת" והמשכיל ירגיש...
זה לא מחייב התנשאות זה יכול ל
המילים ו"שם באמת" והמשכיל ירגיש...
שום התנשאות, זה שיש רגשי נחיתות אצלך או למישהו אחר זה לא אומר שמצידי היתה התנשאות, רק הזכרתי ברמז על אמת מאד כואבת (גם לי דרך אגב)שכנראה כאבה גם לך, מצטער על הבוטות...

ריבת חלב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לדעתי תחשבו טוב לפני

אני גרה בA (שזה אומר שאני לא ממציאה), הרחוב שלי הוא מצד אחד אשכנזים (ליטאים וחסידים בצוותא), צד שני ספרדים.
בעבודה יש יותר ספרדיות מאשכנזיות. -אז כבר לא כולם חסידים
הסופרים מקסימים! (שפע ברכת ה', חסד לאלפים, כולל סטור, ברכת רפאל) מחירים נוחים מאוד, מרווחים, במרחקים הוגנים. נו באמת- - -

כוכבה מהלכת

משתמש פעיל
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
עוד משהו ששכחתם לציין זו הבניה, יבנו לך מתחת לאף, מעל לאף ולא רק... בקטע הזה זה סיוט, אף אחד לא בונה עם אישורים, בכל בניין ממוצע במקום 20 דירות יש 60 יחידות דיור, אני גרה פה שנתיים ומאז יש לי קידוחים בשכל מ6 בבוקר עד 6 בערב... וזה לא רק אצלנו אלא כך זה גם בכל ביתר,ואני לא מדברת על החללים והגגות שכל דאלים גבר יבנה וישכיר..תופעה מצערת אך שכיחה
חוץ מזה הכל נהדר, הכל נגיש, תחבורה מצוינת, סופרים גדולים בכל מקום, מוסדות מצוינים [גם לליטאים] רק סמינרים ליטאים יש 3-4 החדש, הסניף, משמרת מאיר, נתיבות חכמה וכו'

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
בקטע הזה זה סיוט, אף אחד לא בונה עם אישורים, בכל בניין ממוצע במקום 20 דירות יש 60 יחידות דיור, אני גרה פה שנתיים ומאז יש לי קידוחים בשכל מ6 בבוקר עד 6 בערב... וזה לא רק אצלנו אלא כך זה גם בכל ביתר,ו
שקר ועוד שקר ועוד שקר!!!!!!!!!!!.
ראשית, רוב הבונים זה כן עם היתר בניה, דבר נוסף רוב הבנינים יש מלכתחילה הרבה פחות מ-20 דירות ובודאי שלגבי כמות היחידות כולם מבינים שזה הגזמה מטורפת ולא ריאלית, בממוצע יש בבנין 4/5 יחידות מקסימום, יש בנינים שיש 8/10 יחידות אבל אפשר לספור אותם על כף היד(אולי צריך לספור גם עם הרגליים..) לגבי קידוחים, ברוב רובו של הבניות לא מתחיל לפני שבע וחצי / שמונה ומסתיים אחר הצהרים באיזור ארבע. אז בבקשה לא להמציא ולהשמיץ סתם...

נערך לאחרונה ב:

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
רציתי להוסיף שהיום העירייה כבר לא מעלימה עין לאלו שבונים ללא היתר כמו פעם והרבה יותר מפקחת, בנוסף כמות הבניה ירדה ולא בהיקפים של פעם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה