דרוש מידע בירור המצב במלוניות הקורונה כיום טבת תשפ"א

צפוני אבוד

משתמש מקצוען
אני שוקל להתפנות למלונית, שמעתי שכעת לא נותנים להסתובב במלונית צריכים להשאר בחדרים, האם יש מי שיכול להכחיש או לאשר?
תודה רבה!

yudb

משתמש סופר מקצוען
מכירה משהי שהשבוע יצאה ממלונית (בשלישי).
לא היה איסור כזה.

ארועים

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אני מחפשת בדחיפות מישהו שנמצא כרגע בהיאט
על מנת להיות אפוטרופוס.
מכירים מישהו שאפשר לפנות אליו ?

FLY HIGH

משתמש מקצוען
הבן שלי שם. אוכל לנסות לעזור לך.

תודה.
אני לא תולה הרבה תקוות אבל אם יוצא לו לראות מוצץ צהוב עם מחזיק מכדורי גומי או משהו שפירסם שמצא אני אשמח לשמוע. הבן שלי פשוט מאוד קשור למוצץ שלו אבל באמת שאין הרבה סיכוי.
תודה רבה!!

avi++

משתמש מקצוען
אתם שם בסוף? פשוט השתחררנו כבר ואיבדנו שם משהו...
אגב, אל תגלו לאף אחד, אבל אפשר להיכנס מבחוץ חופשי (כמובן לא מהכניסה הרשמית, אלא מהרחוב מתחת למרפסת של הלובי), יש לי כמה חברים שנמצאים שם עכשיו, וכל הזמן חברים אחרים באים לבקר אותם...

FLY HIGH

משתמש מקצוען
אגב, אל תגלו לאף אחד, אבל אפשר להיכנס מבחוץ חופשי (כמובן לא מהכניסה הרשמית, אלא מהרחוב מתחת למרפסת של הלובי), יש לי כמה חברים שנמצאים שם עכשיו, וכל הזמן חברים אחרים באים לבקר אותם...

חחחח
יש שם כיסא ברשמי בשביל זה אבל זה לא בשבילי...

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
מקווה שמישהו מהגולשים כאן יודע למי צריך לגלות כזה דבר, ומקיים את חובתו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה