בינה מלאכותית

מטמון אומנות

משתמש רשום
האם ידוע למישהו אתר AI לכתיבת מאמרים בעברית, שפתוח בנטפרי ?
( היה לי בעבר משהו, אבל אני לא מצליח להיזכר בשם, ובגוגל אני לא מצליח למצוא שום דבר שנפתח בנטפרי.)

אברם קר

משתמש חדש
רובי בוט כבר לא פתוח בחינם
(הם כנראה פתחו בהתחלה בחינם כדי שאנשים יכירו אותם

מטמון אומנות

משתמש רשום
האם יש מישהו שהתנסה בהגשת עבודה\ מאמר\ סיפור וכדו' שנכתב ע"י צ'אט GPT ?
יש דרך לעלות על זה, שזה לא מעשה ידי אדם אלא רובוט?

אברהמלך

משתמש חדש
יש גם את זה לחצו כאן למעבר לאתר
אבל הוא דיי חרטטן הנה תראו צ'אט שלי איתו

מי כתב את הספר שערי תשובה

logo4.png

הספר "שערי תשובה" נכתב על ידי רבי יוסף קארו, שהיה רב ספרדי ומחבר פוסקים והלכות. רבי קארו חיבר את הספר בשנת 1522 והוא מכיל את ההלכות הבסיסיות של השולחן ערוך, ספר ההלכה המרכזי ביהדות האשכנזית.

לא נכון

logo4.png

מצטער על הבלבול. הספר "שערי תשובה" נכתב על ידי רבי יוסף בן אפרים מטרנסילבניה. רבי יוסף בן אפרים היה ראש ישיבת טרנסילבניה במאה ה-12 וכיהן כר"מ (ראש ישיבה מרכזי). הוא חיבר את "שערי תשובה" כחלק מפירושו על ספר ההלכות שולחן ערוך. הספר מתרכז בהלכות התשובה והכפרה.

לא נכון

logo4.png

מצטער על הבלבול ותודה על התיקון. הספר "שערי תשובה" נכתב על ידי רבי חיים בן יוסף ויטאל, שהיה תלמידו של האר"י הקדוש. הספר נחשב לאחד מספרי המוסר המרכזיים ביותר ביהדות ומתרכז בהלכות התשובה והתיקון הפנימי. רבי חיים ויטאל חיבר את "שערי תשובה" במאה ה-17.

לא נכון אתה ממציא

logo4.png

אני מצטער על הבלבול. הספר "שערי תשובה" נכתב על ידי רבי יוסף קארו, שהיה ראש ישיבת ספרדית ופוסק משמעותי בספרד במאה ה-16. רבי קארו חיבר את הספר כחלק מפירושו על ספר ההלכה שולחן ערוך. הספר מתרכז בהלכות התשובה והכפרה. עמדו של רבי קארו כפוסק ומחבר פוסקים השפיע על דעת הלכה בקרב הפוסקים הרבה שנים לאחר מותו.

לא נכון חפש בגוגל

logo4.png

מצטער על הבלבול הקודם. תודה על ההזכרות לבדיקה בגוגל. נכון, הספר "שערי תשובה" נכתב על ידי רבי חיים בן יוסף ויטאל, שהיה תלמידו המרכזי של האר"י הקדוש. הספר נחשב לאחד מספרי המוסר המרכזיים ביותר ביהדות ומתרכז בהלכות התשובה והתיקון הפנימי. רבי חיים ויטאל חיבר את "שערי תשובה" במאה ה-17. אני מתנצל על הטעות הקודמת ואני זמין לעזור בכל שאלה נוספת שיש לך.

נערך לאחרונה ב:

משושי

משתמש פעיל
יש תוכנה מצויינת מניסיון אישי בשם פולי.
אנחנו משתמשים בה הרבה מאוד, לי אישית יש מנוי וזה שווה לי כל שקל.
פתוח בנטפרי רק במסלול הפתוח ביותר, (כמו כל הבינה מלאכותית).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה