בינה מלאכותית וגיטרות

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
בתור חובב מושבע של AI לא כ''כ הבנתי מה זה הדבר הזה @תמיר שרעבי אשמח שתבדוק... או כל אחד אחר;)

תמיר שרעבי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צר לי לאכזב אותך, אך לא מדובר על בינה מלאכותית, אלא על פלאגין עם הטכנולוגיה "החדשנית" (שלהם) ללכידת סאונדים של מגברים ואפקטים. זה אמור להישמע יותר טוב מהסאונדים של אמפליטיוב, אך השאלה היא איך הסאונד ביחס למתחרים, כי לכולם יש "טכנולוגיה חדשנית" ללכידת סאונדים. נחכה לביקורות :)

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לפי התיאור שלהם אתה מכניס הקלטה של גיטרה חשמלית מכל יוצר שהוא על פני הגלובוס ומקבל בדיוק את אותו סאונד לגיטרה שלך זה חדשני ברמות...
אהה לך יש סאונדים טובים הבנתי

תמיר שרעבי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
ומקבל בדיוק את אותו סאונד לגיטרה שלך זה חדשני ברמות...
חח זה מה שכולם אומרים.
אהה לך יש סאונדים טובים הבנתי
יש לי Aplitube, Guitar Rig, Bias FX, Helix Native. וכמה שניסיתי לא הצלחתי לקבל סאונד כמו של גיטרה שמחוברת ישירות למגבר מנורות איכותי. יש גם את Neural DSP שהם אמורים להיות מאוד טובים אבל לא יצא לי לנסות אותם.

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
כמו כל הפלאגינים למיניהם שמתיימרים להביא את הסאונד של פעם אז באמת יהיה מעניין לבדוק

אודיוס

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני עובד עם פריאמפ מנורות ו DI אבל כשאני עצלן אני פותח s-gear
העיקר IR טוב

אודיוס

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
כמו שתמיר אומר הם סתם מבטיחים הבטחות. אבל המאזין לא יבדיל אם זה מוגדר טוב.

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יש לי לי את TONEX החדש הבעיה הקצת לא כ''כ מובנת לי זה שאני צריך לדגום את כל המערכת של הגיטרה שלי עם כל השרשור ואז אני אמור לקבל את התוצאה הזאת ישר בפלאגין אז למה לי לדגום אם יש לי את הסאונד הזה כאילו למה אי אפשר לזרוק איזה דגימה של גיטרה אודיו וחלאס...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה