קריפטו ביטקוין וכל מטבעות הקריפטו

בוקר מואר

משתמש מקצוען

קבצים מצורפים

• האת'ריום הגיע בשישי לשיא כל הזמנים. כמה הרוויח מי שהשקיע לפני שנה_.pdf
    KB 65 · צפיות: 43

0527197180

משתמש חדש
שלום חבר'ה, אני לא רוצה ליכנס לויכויים הלא חכמים של האנשים החכמים שמסבירים למה לא שווה להשקיע בביטקוין כי עתיד ליפול ועוד 5000 שנה אחרי שהנינים שלנו יעברו מהעולם, ו"על תבלבל לי את המח עם עובדות שהמחיר שלו יעלה ויותר ויותר חברות מקבלות אותו, ואפ' מדיונות כבר מתחילות לעבור אליו [כמו אל סלבדור], יש לי תאוריה",

מה שאני רוצה לדבר הוא על תחום אחר שאני לא מוצא שום פורום שמדבר על זה, והוא שיש כמה סוגים של השקעות בביטקויין ושאר המטבעות דיגיטליות, אחד היא השקעה לטווח ארוך, ועם כל העליות וירידות בדרך ועל זה זה מלא אתרים, ויש עוד דרך והוא ה''טרדינג'' שהוא לקנות ולמכור כל הזמן, מוכרים כשעולה וקונים חזרה כשעולה, וחוזר חלילה.
(אגב בדרך הזה אתה מוגן גם מפני הנפילות הגדולות).
תחום זה הוא תחום מאד רחב, אני למדתי אותו בחו''ל, אבל אני מחפש פורום או אנשים חרדים, בא''י שמבינים בזה, (עדיפות לSKALPING או INTRADAY), מאד חשוב בשבילי, למצוא אדם עם תוצאות בשטח בזה, ואולי גם אני אוכל להחכים אותו,
כל מי שיודע על פורום או אתר על זה אשמח מאד שיודיעה לי, תודה.

נערך לאחרונה ב:
שלום חבר'ה, אני לא רוצה ליכנס לויכויים הלא חכמים של האנשים החכמים שמסבירים למה לא שווה להשקיע בביטקוין כי עתיד ליפול ועוד 5000 שנה אחרי שהנינים שלנו יעברו מהעולם, ו"על תבלבל לי את המח עם עובדות שהמחיר שלו יעלה ויותר ויותר חברות מקבלות אותו, ואפ' מדיונות כבר מתחילות לעבור אליו [כמו אל סלבדור], יש לי תאוריה",

מה שאני רוצה לדבר הוא על תחום אחר שאני לא מוצא שום פורום שמדבר על זה, והוא שיש כמה סוגים של השקעות בביטקויין ושאר המטבעות דיגיטליות, אחד היא השקעה לטווח ארוך, ועם כל העליות וירידות בדרך ועל זה זה מלא אתרים, ויש עוד דרך והוא ה''טרדינג'' שהוא לקנות ולמכור כל הזמן, מוכרים כשעולה וקונים חזרה כשעולה, וחוזר חלילה.
תחום זה הוא תחום מאד רחב, אני למדתי אותו בחו''ל, אבל אני מחפש פורום או אנשים חרדים, בא''י שמבינים בזה, (עדיפות לSKALPING או INTRADAY), מאד חשוב בשבילי, למצוא אדם עם תוצאות בשטח בזה, ואולי גם אני אוכל להחכים אותו,
אני אשמח לעזור לך אני מחפש קבוצה כזו כבר הרבה זמן אני סוחר יומי וסווינגים במטבעות דיגטליים. עשיתי קורס אצל אדם בשם דניאל נבון, התוצאות מאז יותר טובות וכן הייתי רוצה לבנות קבוצה כזו זה דבר שמאוד מאוד עוזר,
אשמח לעמוד אתך בקשר בוואטצאפ או במייל

תלתל הנודד

משתמש צעיר
מה דעתכם לחדש את הנושא?!
אני לא מבין בזה אבל מה שכן אני יודע זה שהרווחתי ממנו.
אבל הבעיה היא שאח''כ הפסדתי כי לא הוצאתי בזמן.
מה שכן אני בטוח זה שיש לכל השוק הזה עתיד!
(לא המלצה אלא דעתי האישית.)

בערימט

משתמש רשום
מה דעתכם לחדש את הנושא?!
אני לא מבין בזה אבל מה שכן אני יודע זה שהרווחתי ממנו.
אבל הבעיה היא שאח''כ הפסדתי כי לא הוצאתי בזמן.
מה שכן אני בטוח זה שיש לכל השוק הזה עתיד!
(לא המלצה אלא דעתי האישית.
מה דעתכם?
דעתי שבפורום פרוג בכזה סוג פורום צופים גם אלו שרוצים להשקיע וגם אלו שלא מסוגלים לראות את האחרים ""ששורפים"" את הכסף
ובמקום שזה יהיה פורום של איך ואיפה להשקיע בקריפטו זה נהיה פורום של האם ולמה להשקיע, לכן לפי דעתי צריך לחדש ולרענן את הפורום ולסגור את הקבוצה רק לאלו שרוצים להשקיע ורק רוצים לדעת איפה המקום הטוב או הבטוח להשקיע
מידיעה, יש פה הרבה שיש להם הרבה ידע ויכולים לקדם את האחרים אבל שיהיה פורום רציני ועניני

ביזנס מן

משתמש מקצוען

מאוד קשה להיות סוחר
ולכן אנשים לא כ"כ מתעסקים בזה
אני בעבר הייתי מתעסק בזה היום לקחתי יועץ השקעות הוא מנהל לי את התיק

0527197180

משתמש חדש
מאוד קשה להיות סוחר
ולכן אנשים לא כ"כ מתעסקים בזה
אני בעבר הייתי מתעסק בזה היום לקחתי יועץ השקעות הוא מנהל לי את התיק
למה אתה קורא ''הייתי מתעסק בזה''? כמה זמן, למדת את זה באיזה שהוא מקום? לבד? ספרים? או סתם ניסית בצורה חובבנית, היה לך הצלחות או לא?,
כל מידע של בעל נסיון יכול לעזור לי (גם ממי שלא הצליח) אם לנסות או לחדול,
ולגבי היועץ השקעות הוא מטעם הבנק או חברה פרטית? אם אתה מעדיף אפשר לפנות במייל (אני לא יכול לפנות אליך בפרטי) המייל הוא:
a052719718@
תודה מראש

תלתל הנודד

משתמש צעיר
אני 'סתם חובבן' בזה. אבל מה שראיתי הוא שהיו לי עליות.
אמנם לא הרבה כי השקעתי קצת כסף.
לדוגמא: מטבע X (אני בכוונה לא כותב איזה מטבע זה, שלא לקחת את זה כהמלצה) שהיה שווה לפני בערך חודש 0.7 דולר היום הוא שווה 3.8 דולר! תעשו לבד את החישוב כמה רווח יש בכל סכום שהכנסתם.
ועוד הרבה מהם.
למרות זאת היו כאלה שנפלו מאוד!
באמת מעניין אותי מהו הגורם לכל אלה.
מה שכן אני רואה שכשהמטבע העיקרי (ביטקוין) בעליה רוב המטבעות גם כן עולים. וכן ההיפך.

ביזנס מן

משתמש מקצוען
למה אתה קורא ''הייתי מתעסק בזה''? כמה זמן, למדת את זה באיזה שהוא מקום? לבד? ספרים? או סתם ניסית בצורה חובבנית, היה לך הצלחות או לא?,
כל מידע של בעל נסיון יכול לעזור לי (גם ממי שלא הצליח) אם לנסות או לחדול,
ולגבי היועץ השקעות הוא מטעם הבנק או חברה פרטית? אם אתה מעדיף אפשר לפנות במייל (אני לא יכול לפנות אליך בפרטי) המייל הוא:
a052719718@
תודה מראש
בעבר למדתי את זה ביסודיות
צריך להבדיל בין משקיע במניות שזה דבר מבורך ולדעתי כל אחד יכול וזה די פשוט
וגם לא כ"כ סיכונים
לסוחר במניות סוחר זה מסחר על בסיס יומי או שעתי על עליית מניה
אתה קונה בתחילת היום ומוכר בסוף היום על בסיס עליית שערים יומית שעתית ושנייתית סקאלפינג וכו'
וזה מאוד מסובך וטונה של סיכונים
זה כמעט כמו הימורים
רק למי שמבין בזה יש את הדעת להבין מה ומתי לקנות מניה שתעלה ביום אחד
רוב הסוחרים שישבתי איתם זה היה בבורסה בת"א
ויועץ לקחתי מישהו פרטי שהכרתי אותו שם מהתחום שיש לו ב"ה הצלחות גדולות

נערך לאחרונה ב:

0527197180

משתמש חדש
בעבר למדתי את זה ביסודיות
צריך להבדיל בין משקיע במניות שזה דבר מבורך ולדעתי כל אחד יכול וזה די פשוט
וגם לא כ"כ סיכונים
לסוחר במניות סוחר זה מסחר על בסיס יומי או שעתי על עליית מניה
אתה קונה בתחילת היום ומוכר בסוף היום על בסיס עליית שערים יומית שעתית ושנייתית סקאלפינג וכו'
וזה מאוד מסובך וטונה של סיכונים
זה כמעט כמו הימורים
רק למי שמבין בזה יש את הדעת להבין מה ומתי לקנות מניה שתעלה ביום אחד
רוב הסוחרים שישבתי איתם זה היה בבורסה בת"א
ויועץ לקחתי מישהו פרטי שהכרתי אותו שם מהתחום שיש לו ב"ה הצלחות גדולות
אני יודע מה זה סוחר במניות, ועל זה אני מדבר, אני יודע את הסיכונים וכו' ושרוב האנשים מפסידים, אבל כמו שאמרת מי שמבין בזה יכול כן להצליח, כמו האדם שאתה מכיר.
לגבי הסיכון, אני לא חושש כ''כ משתי סיבות, א' כי אתה יכול לנסות את זה בחשבון DEMO רק אחרי שתראה שאתה מצליח באופן עקבי, אתה מנסה בכסף אמיתי, או באופן דומה בבורוסת של מטבעות דיגיטליות אתה יכול לסחור עם חשבון של 10 דולר או פחות, ולעשות עסקות של כמה CENT, ורק אחרי תקופה שאתה יודע שאת מרויח לעבור לכסף משמעותי,, אני מבין שאת כל זה אתה יודע לבד.
הבעיה בתחום הזה (מעבר לקושי מצד עצמו להצליח) הוא שגם אדם שמעוניין ללמוד את זה, אינו יודע איפה ללמוד את זה באמת, כי יש מלא מלא אנשים שמוכרים קורסים באלפי שקלים, שלא שווים כלום, הם בעצמם לא יודעים איך להרוויח (חוץ מלהרוויח ממכירת קורסים), הן כאן בישראל והן בחו''ל, ולכן אתה לא יכול על הספק לקנות כל קורס שצץ ולהשקיע זמן וכסף.
לכן אני הייתי רוצה לשאול אותך מה זה נקרא שלמדת את זה ביסודיות, אם יש ספרים-קורסים שאתה ממליץ או לחלופים כאלה שאתה בדוקא לא ממליץ כי אתה מכיר שלא שווים כלום, ועוד שאלות שתוכל לענות לי בנסיון האישי שלך.
פשוט אני לא מכיר שום סוחר בפועל (שלא מוכר קורס) שאני אוכל לשאול אותו,
הייתי מעדיף לשאול אותך בטלאפון אם זה לא טירחה גדולה בשבילך, אם אתה מסכים תפנה אלי במייל, אם לא אתה יכול לענות כאן,
תודה רבה מראש

ביזנס מן

משתמש מקצוען
אני יודע מה זה סוחר במניות, ועל זה אני מדבר, אני יודע את הסיכונים וכו' ושרוב האנשים מפסידים, אבל כמו שאמרת מי שמבין בזה יכול כן להצליח, כמו האדם שאתה מכיר.
לגבי הסיכון, אני לא חושש כ''כ משתי סיבות, א' כי אתה יכול לנסות את זה בחשבון DEMO רק אחרי שתראה שאתה מצליח באופן עקבי, אתה מנסה בכסף אמיתי, או באופן דומה בבורוסת של מטבעות דיגיטליות אתה יכול לסחור עם חשבון של 10 דולר או פחות, ולעשות עסקות של כמה CENT, ורק אחרי תקופה שאתה יודע שאת מרויח לעבור לכסף משמעותי,, אני מבין שאת כל זה אתה יודע לבד.
הבעיה בתחום הזה (מעבר לקושי מצד עצמו להצליח) הוא שגם אדם שמעוניין ללמוד את זה, אינו יודע איפה ללמוד את זה באמת, כי יש מלא מלא אנשים שמוכרים קורסים באלפי שקלים, שלא שווים כלום, הם בעצמם לא יודעים איך להרוויח (חוץ מלהרוויח ממכירת קורסים), הן כאן בישראל והן בחו''ל, ולכן אתה לא יכול על הספק לקנות כל קורס שצץ ולהשקיע זמן וכסף.
לכן אני הייתי רוצה לשאול אותך מה זה נקרא שלמדת את זה ביסודיות, אם יש ספרים-קורסים שאתה ממליץ או לחלופים כאלה שאתה בדוקא לא ממליץ כי אתה מכיר שלא שווים כלום, ועוד שאלות שתוכל לענות לי בנסיון האישי שלך.
פשוט אני לא מכיר שום סוחר בפועל (שלא מוכר קורס) שאני אוכל לשאול אותו,
הייתי מעדיף לשאול אותך בטלאפון אם זה לא טירחה גדולה בשבילך, אם אתה מסכים תפנה אלי במייל, אם לא אתה יכול לענות כאן,
תודה רבה מראש
תראה זה באמת בעיה!
האמת שאני השתמשתי בקורסים של הפתוחה אבל זה המון חומר שלא כולו נצרך
אני למדתי את זה לפני שנים רבות כך שאני לא יודע מה כיום הכי טוב
וגם כמה זמן רב שאני כבר אישית לא עושה את זה
אני היייתי מתייעץ גם עם הפורום של סםונסר שם היה לי הרבה ידידים
אבל אם אתה לא ממש בענינים קולטים אותך ולא מתייחסים אילך
אולי תפתח פורום מיוחד בענין אני ישתדל לענות אפילו שראיתי שיש פה חברה מבינים במניות
אבל לא סוחרים שלדעתי זה מקצוע שונה בתכלית
האמת שאם אתה יושב במסחר בבורסה אף אחד לא יעזור לך כלום כי כולם עסוקים
חשבון דמה זה ממש חובה לפני כסף אמיתי
וגם אופי של אדם

0527197180

משתמש חדש
ביזנס מן, שאלה לי אליך, אתה מכיר איזה שהו בוגר מהקורסים של פרופיטי https://www.profity.co.il/,
אני רוצה לדעת ממישהו שהיה שם, האם באמת מלמדים אסטרטגיות שעובדות, או סתם דברים באוויר כמו הרבה אחרים
תודה (אם אתה מעדיף תוכל לענות לי במייל
a052719718#gmail

שלום רבב

משתמש פעיל
אשמח לקבל מידע טכני בעניין הביטקוין
ארנק פרטי ארנק אצל חברה
מה המשמעויות של כל אחד וההשלכות
עמלות וכו'

תודה.

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
אשמח לקבל מידע טכני בעניין הביטקוין
ארנק פרטי ארנק אצל חברה
מה המשמעויות של כל אחד וההשלכות
עמלות וכו'

תודה.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה