דרוש מידע ביטול סיסמה במערכת מולטימדיה

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
עשיתי בעבר סיסמה במערכת מולטימדיה ברכב וכיום זה משגע אותי להקיש כל פעם את הסיסמא
בהגדרות אני לא רואה שום אופציה לביטול.
מי שיודע איך עושים את זה ויכול להדריך אותי, אודה לו מאוד.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
עשיתי בעבר סיסמה במערכת מולטימדיה ברכב וכיום זה משגע אותי להקיש כל פעם את הסיסמא
בהגדרות אני לא רואה שום אופציה לביטול.
מי שיודע איך עושים את זה ויכול להדריך אותי, אודה לו מאוד.
אני לא יודע
אם אתה מכיר מישהו מ''ידידים'' תבקש ממנו שיעלה את השאלה באפליקציה של הכוננים (לא 1230)
תיתן לו את הדגם יש שם כמה תותחים בתחום שיעזרו לך

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
לא מכיר שם מישהו אולי פה יהיו משם.
תודה.

csketch

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש אפליקציה עבור זה, עיין בפורומים של נטפרי, כי כשמורידים תעודת אבטחה זה דורש לעשות סיסמה, אז יש שם פתרונות איך להוציא את זה אח"כ
אני עשיתי כמו שאמרו שם, וזה הצליח, אך זה היה מזמן ולא זוכר לומר לך איך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה