תעופה ביטוח נסיעות

כל מה שצריך לדעת על ביטוח https://www.hul-kasher.co.il/ביטוח-טיולים-בחול/
כן,גמאני בעבר ביטחתי והמלצתי רק על פספורטכארד. זה נח בטיול שיש אשראי ואפשר לקבל את הכסף מיידית. אבל זה גם עולה יותר. את הטיול האחרון ביטחנו בהמלצת הסוכן יוסי רייניץ בהפניקס, יצא זול יותר וב''ה לא הזדדקנו אז לא יודעת להמליץ.. אבל שווה בדיקה

מוריה אסתר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
בקופת חולים הכי זול{אני יודעת על מאוחדת-הראל]
הם נותנים כמה ביטוחים נוספים בחינם

חכמיהרזים

משתמש מקצוען
מי שייש לו כרטיס אשראי מקבל מהם כמה ימים חינם
אפשר להוסיף כמה ימים שרוצים או להרחיב את הכיסוי

תילי5565

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ממליצה גם על פספורד כארד
עשיתי וב״ה לא הזדקקתי

אבל דוד שלי חטף פריצת דיסק בשוויץ וקיבל מיד כסף בכרטיס לתרופות ולזריקה שקיבל..

גיטיgiti

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
פספורט כארד הכי טוב והכי יקר!
ועדיין הכי מומלץ.
כל הביטוחים האחרים מחזירים כסף פר חשבונית ופספורט כארד משלמים מיד אין צורך להוציא כסף מהכיס.

ezra1989

משתמש פעיל
השאלה מה המטרה של הביטוח.
אם לסמן וי על כך שעשיתם כי כולם אמרו שצריך לעשות, אז תעשו אפילו חינמי של חברת אשראי או מה שתמצאו הכי זול.

אם המטרה להיות רגועים, ובמקרה הצורך ח"ו להשתמש בו, אז פספורט כארד.

זו דעתי מניסיון עם חברות ביטוח שצריך קודם כל לשלם כמה מאות או אלפי דולרים ואז לחזור לארץ, לשלוח את הכל בדואר, מה קורה, לא עונים, לרדוף, לא הגיע, אבל שלחתי, הא הנה הגיע, תמתין 30 יום, אין אישור, חסר מסמך, תמתין עוד, המסמך לא טוב חסר חותמת בעמוד 2, מעבירה אותך לנציג שמטפל, היום הוא לא נמצא תתקשר ביום שני שבוע הבא, אושר לך תשלום חלקי, ייכנס תוך 14 יום, אני רוצה לערער, בסוף פשרה כי כבר מותשים משיטת המצליח ולמי יש כוח.
מה גם שכשיש ביטוח שלא צריך להוציא כסף, לא חוסכים בטיפול ואומרים לא נורא יעבור, אלא ישר רצים לטפל.

אוריאןעמר26

משתמש חדש
משתלם לעשות ביטוח של הראל דרך האתר של הייטקזון, ולא חייבים להיות חברי מועדון שלהם, יש להם הטבה שפתוחה לכולם. זה ביטוח שמכסה ביטול או קיצור נסיעה ולדעתי זה חשוב במיוחד כשיש ילדים.. וחוץ מזה הוא כולל גם צד ג׳ עד 150K (דולר) אם אני לא טועה

ot!

משתמש מקצוען
השאלה מה המטרה של הביטוח.
אם לסמן וי על כך שעשיתם כי כולם אמרו שצריך לעשות, אז תעשו אפילו חינמי של חברת אשראי או מה שתמצאו הכי זול.

אם המטרה להיות רגועים, ובמקרה הצורך ח"ו להשתמש בו, אז פספורט כארד.

זו דעתי מניסיון עם חברות ביטוח שצריך קודם כל לשלם כמה מאות או אלפי דולרים ואז לחזור לארץ, לשלוח את הכל בדואר, מה קורה, לא עונים, לרדוף, לא הגיע, אבל שלחתי, הא הנה הגיע, תמתין 30 יום, אין אישור, חסר מסמך, תמתין עוד, המסמך לא טוב חסר חותמת בעמוד 2, מעבירה אותך לנציג שמטפל, היום הוא לא נמצא תתקשר ביום שני שבוע הבא, אושר לך תשלום חלקי, ייכנס תוך 14 יום, אני רוצה לערער, בסוף פשרה כי כבר מותשים משיטת המצליח ולמי יש כוח.
מה גם שכשיש ביטוח שלא צריך להוציא כסף, לא חוסכים בטיפול ואומרים לא נורא יעבור, אלא ישר רצים לטפל.
כל מילה פנינה

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
האם בביטוח נסיעות צריך לעשות גן ביטוח חילוץ?
כי זה מייקר
האם צריך לעשות ביטוח על מצלמה? = אם לוקחים מצלמה.
חילוץ = לפי הצורך, אם חוששים משיטפונות הוריקן וכו', או שעושים טילים בהרים, סקי וכדו'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה