ביטוח בריאות פרטי

שיא44

משתמש מקצוען
שלום,
לאחרונה נתקלתי בכמה מצבים של הוצאות רפואיות שלא היו להן החזרים מהביטוח המשלים בקופ"ח (מאוחדת שיא)
למרות שאני משלמת על זה מאות שקלים בחודש.
שמעתי שיש ביטוחי בריאות פרטיים שמכסים מגוון רחב בהרבה של הוצאות וגם למצבים קשים ל"ע שלא נצטרך- זה עולם אחר מביטוח של הקופה.
הבעיה שכל מי שדיברתי איתו ושמעתי שיש לו ביטוח כזה והוא מרוצה- אמר לי שזה פוליסה ישנה והיום כבר אי אפשר להצטרף בתנאים האלו.
האם יש מישהו שבדק את השוק ויודע נכון לעכשיו לאיזה ביטוח בריאות פרטי שווה להצטרף- אם בכלל?
תודה!

אסתי כץ

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
ממליצה לך לדבר עם צביה טורק, היא סוכנת ביטוח מעולה ותדע להגיד לך בדיוק מה שווה וכמה.

ot!

משתמש מקצוען
ודאי שיש תוכניות שגם היום אפשר להצטרף אליהם
אומנם הם פחות טובותמהישנות אבל עדיין זה מאוד שוה
בתקוה שלא נשתמש
יש לי סוכן מדהים בתחום הבריאות
0504133157

רמיזא

משתמש מקצוען
שלום,
לאחרונה נתקלתי בכמה מצבים של הוצאות רפואיות שלא היו להן החזרים מהביטוח המשלים בקופ"ח (מאוחדת שיא)
למרות שאני משלמת על זה מאות שקלים בחודש.
שמעתי שיש ביטוחי בריאות פרטיים שמכסים מגוון רחב בהרבה של הוצאות וגם למצבים קשים ל"ע שלא נצטרך- זה עולם אחר מביטוח של הקופה.
הבעיה שכל מי שדיברתי איתו ושמעתי שיש לו ביטוח כזה והוא מרוצה- אמר לי שזה פוליסה ישנה והיום כבר אי אפשר להצטרף בתנאים האלו.
האם יש מישהו שבדק את השוק ויודע נכון לעכשיו לאיזה ביטוח בריאות פרטי שווה להצטרף- אם בכלל?
תודה!
מאיזה קהילה אתם ? לבעלזא יש ביטוח רפואי זול מאוד וכולל הרבה מאוד כיסויים.

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מה אתם אומרים על הראל?

גננת לשעבר

משתמש פעיל
ביטוח בריאות פרטי בסיסי של 20 ש"ח בחודש החזיר לנו 100,000 ש"ח (מוגדר כ"פיצוי"), בעת גילוי מחלה קשה.
לעומת זאת מהביטוח של הקופה (250ש"ח בחודש) שגם אמור להקנות זכאות לסכומי כסף משמעותיים, אך מימושם סבוך יותר, לעת עתה לא ראינו שקל.

כשנתפנה יותר, ננסה לשבת על הפוליסה ולראות מה אפשר להציל.

לא לוקחת אחריות על שום דבר, אבל מענין יהיה לשמוע מסוכני ביטוח מה יש להם להגיב.

בגדול הרפואה בארץ נחשבת מתקדמת, ואת מה שיש בארץ להציע, בגדול הכיסוי של הקופות אמור לתת.
אבל עדיין יש תחומים חדשניים שלא ניתנים בארץ, שלא תדעו, ושם חייבים ביטוח פרטי.

שוב, כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע.
לא לסמוך רק על "חכמת ההמונים".

לפעמים גם דרך מקום העבודה יש הצעות משתלמות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה