מידע שימושי ביבי סיטר רובוטית

שירה ד.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מישהוא יודע איך קוראים לאפליקציה שמתקשרת למספר טל של ההורים כשהתינוק בוכה?

שירה ד.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני חסומה
תוכלי לשלוח לי את שם האפליקציה כפי שמופיע בחנות כדי שאבקש שיפתחו לי אותה
תודה

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי

איזו בייביסיטר אחראית. במקום להרגיע את התינוק היא מחייגת...

נראה אותם ממציאים בייביסיטר שמכינה בקבוק ומרימה לגרעפס.

שירה ד.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אפליקציה זו פועלת רק על 2 מכשירים תומכי האפליקציה ומחוברים רק דרכה, כך שזה לא טוב לי.
אני צריכה אפליקצית ביבי סיטר שהיא מתקשרת ע"י החייגן של המכשיר למספר טל מוגדר ואפי' לכשר.
מישהוא יודע לעזור אם קיים?

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אתם באמת רוצים להגיד לי שהורים יוצאים למסעדה ומשאירים תינוק או ילד קטן לגמרי לבד בבית עם סמארטפון/ מכשיר במיטה שלו???
מהרת להסיק מסקנות.
אין לי סמארטפון ולכן לא אשתמש בשרות כזה.
אבל לדוג' אם אני צריכה לצאת ובעלי רוצה ללמוד בבית כנסת ליד הבית. בבית אין תינוקות קטנים אלא נגיד ילדים מגיל שנתיים ומעלה שלא נוטים להתעורר. (סיטואציה שקרתה אצלינו לא מעט בעבר לפני שהילדים גדלו) מאד מתאים ונח להשתמש באפליקציה כזו.
אני מניחה שהאפליקציה משמשת להורים שרוצים לעזוב את הבית לקרבת מקום ולזמן מוגבל ולא באמת בייביסיטר בשביל חתונה מחוץ לעיר לתינוק בן יומיים.

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
בל לדוג' אם אני צריכה לצאת ובעלי רוצה ללמוד בבית כנסת ליד הבית. בבית אין תינוקות קטנים אלא נגיד ילדים מגיל שנתיים ומעלה שלא נוטים להתעורר. (סיטואציה שקרתה אצלינו לא מעט בעבר לפני שהילדים גדלו) מאד מתאים ונח להשתמש באפליקציה כזו.
קריטי, וחשוב מאד גם לעדכן שכנה שיש ילדים בבית לבד.
למקרים של דליפת גז/ הרעלת CO/ שריפה/ אזעקה/ רעידת אדמה..
לא תמיד יעזור , אבל לפחות השתדלות.

אולי צריך להמציא אפליקציה (וחיישנים בהתאמה) שיזהו את כל הסיכונים האלו, ויזעיקו את השכנים :)

שירה ד.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
איך זה באמת עובד הדבר הזה?
אתם באמת רוצים להגיד לי שהורים יוצאים למסעדה ומשאירים תינוק או ילד קטן לגמרי לבד בבית עם סמארטפון/ מכשיר במיטה שלו???
העולם פשוט השתגע!!
נניח שהילד מתעורר ורוצה בקבוק או שיחליפו לו חיתול/ מחפש את אימא ומבוהל כשהוא לא מוצא אף אחד בבית ומתחיל לצרוח ולבכות/ תינוק שלא יודע לצאת מהלול בכלל ורק בוכה ובוכה... מה זה יעזור לאימא לחייג אליו ולהרגיע אותו במילים ''ששש...אל תבכה חמודיי...''
לדעתי הורים שמוכנים לצאת ככה מהבית בראש שקט זו אכזריות.
בקשר ליציאה למסעדה זה באמת לא בסדר...

ששונית

משתמש מקצוען
השבוע אמרה לי שכנה בתמימות מוחלטת שהיא עומדת לצאת עם בעלה לחתונה אבל אחד הילדים עוד לא נרדם אז אולי אוכל להכנס אליה רק עד שהוא נרדם.
ניסיתי ככל יכולתי להבין את שני המשפטים וכשהיא ראתה אותי מתאמצת להבין היא הסבירה שכשהם נרדמים אז הם ישנים ממש חזק.
רק שתבינו שהילדים חמישה במספר הם בני אפס עד חמש.
היא השאירה אותי דהומה במדרגות ונכנסה לה הביתה.

Some1

משתמש מקצוען
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
השבוע אמרה לי שכנה בתמימות מוחלטת שהיא עומדת לצאת עם בעלה לחתונה אבל אחד הילדים עוד לא נרדם אז אולי אוכל להכנס אליה רק עד שהוא נרדם.
ניסיתי ככל יכולתי להבין את שני המשפטים וכשהיא ראתה אותי מתאמצת להבין היא הסבירה שכשהם נרדמים אז הם ישנים ממש חזק.
רק שתבינו שהילדים חמישה במספר הם בני אפס עד חמש.
היא השאירה אותי דהומה במדרגות ונכנסה לה הביתה.
מזעזע!!!!!

שירה ד.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
טוב הבנו שיש כאלו שלא מעונינים...
אולי מישהוא יכול בכל זאת לעזור בתתו שם אפליקציה דומה?

ממוקד

משתמש מקצוען
אני צריך כזה דבר בכרום, שאם הילד בוכה זה יחייג לטלפון שלי, יש כזה דבר????

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה