>~>~>~> בחירות - למנהלי הפורום צילום <~<~<~< כולם מצביעים --

shiraשירה

משתמש צעיר
צילום מקצועי
נשמע שההודעה שלי כבר לא קשורה לשירשור..
איך הגיעו גלים לבחירות??

בכל אופן יש לי הצעה למנהלי פרוג.
לחלק את הפורום הקיים ל2 פורומים. אחד שיתנהל פחות או יותר כמו היום מי שרוצה נכנס .מעלים תמונות להנאת הצופים\פירסום\מחמאות .מידי פעם טיפים על צילום והשני פורום סגור לצלמים מקצועים כך לא יחששו להעלות תמונות להאיר\להעיר ביקורת מקצועית. אתגרים. יעוץ ודיון ברמה.
מה אומרים?

נחמי052

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י shiraשירה;1931472:
נשמע שההודעה שלי כבר לא קשורה לשירשור..
איך הגיעו גלים לבחירות??

בכל אופן יש לי הצעה למנהלי פרוג.
לחלק את הפורום הקיים ל2 פורומים. אחד שיתנהל פחות או יותר כמו היום מי שרוצה נכנס .מעלים תמונות להנאת הצופים\פירסום\מחמאות .מידי פעם טיפים על צילום והשני פורום סגור לצלמים מקצועים כך לא יחששו להעלות תמונות להאיר\להעיר ביקורת מקצועית. אתגרים. יעוץ ודיון ברמה.
מה אומרים?
לדעתי מהמם..
זה הדבר הכי אידיאלי

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני רוצה לשפוך קצת הגיגים מהרהורים שיש לי, מקווה שזה בסדר...
נזכרתי עכשיו באיזה תמונה חמודה שהעלתי לפה פעם וחיפשתי אותה כדי לראות איך היא, וקראתי את התגובות עליה. זה היה די בהתחלה שלי אז היו מחמאות והיו הערות ברוח ממש טובה. הדיון היה סביב צורת הצילום, סביב הציוד, וכן, גם כמה מחמאות ששימחו. מהאשכול ההוא אני קיבלתי מושג חדש ומעניין בצורת עבודה שעד היום מלווה אותי.
זכור לכולם שהיו כאן הרבה תלונות על הצורה שהפורום מתחיל לקבל למרות שכולם הבינו את הסיבה לזה שהפורום הוא פרסומי, ואכן כמו שכבר אמרו לפני יש אפשרות לקבל הערות ולהעיר באופן מצומצם יותר. מצד שני נוצרה כאן אווירה חברתית שהיא כבר פשוט...יותר מדי חברתית. עד לכדי דביקות. ז"א אני יודעת שאם אני אשפוך מחמאות באשכול של כל אחת ואחת כמה פעמים ביום אני אקבל אותן חזרה, אם לא אז אני לא אקבל כמעט תגובות על תמונות כי להעיר אף אחד לא רוצה להיות הרע ולהחמיא זה עניין של קח ותן, ובעצם נוצרה כאן רשת חברתית פרסומית. אולי יש לזה יתרונות שיווקיים, למרות שלא בטוח כי גם הפורום של פעם הביא הרבה פניות של עבודות, אבל מה שבטוח זה שזה משעממממממם...ברמות.
לכן אני מבקרת כאן כבר פעם בהרבה זמן ובקושי פותחת אשכולות. הכל מאוד צפוי, פרסומות ומחמאות, ותמונות שנראות כמעט אותו דבר, הגם אם הן מעולות ובאמת מקסימות. יש צורך לצלם לפי שבלונה וגם להתנהג, להגיב ולדבר לפי שבלונה כדי להעלות לכאן, והיתרון הוא למעשה רק שיווקי. האם זה לא ישעמם מתי שהוא? אני אישית כבר לא כ"כ נכנסת לכאן מהסיבה הזו.
האם אפשר לשנות את זה ולאיזה כיוון? לא יודעת. אבל לדעתי אם נכנס כאן מנהל אז אולי שיהיה מישהו שיש לו עניין אמיתי להביא קצת עניין, ידע, יצירתיות, כיווני מחשבה. לא רק להיות בייביסיטר או משהו אלא באמת להכניס עניין. אם יש מישהו שיש לו זמן ורצון לזה (כי לפעמים רצון יש אבל זמן אין) זה יכול להיות נחמד, ואם יש לזה ביקוש מעוד אנשים כמובן. אם לא אז לא רואה צורך מיוחד במנהלים כי לדיווחים על תגובות לא ראויות אפשר לפנות לכל מנהל.
ואם זה לא ישתנה אז זה גם לטובה, וכנראה שככה זה צריך להיות.

שושי סירקיס

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כנראה שצריך לשנות בכלל את האתר.
לעשות אינסטגרם מהדרין לכל בעלי המקצוע כאן -גרפיקאים, צלמים,מאיירים ועוד.. וחוץ מזה שיהיה פורומים מקצועיים.

רותי המניק

צלמת סופר מקצוענית (;
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י חיים דיקמן;1927431:
הנהלת האתר פרוג מודיעה על פתיחת מועד הבחירות לתפקיד ניהול הפורום של קהילת הצלמים שלנו.

כדי שנוכל להגדיר את הבחירות - אנו זקוקים כמובן למועמדים.

המעוניין להציע את מועמדותו, מוזמן לשלוח מייל אלי <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

בע"ה ביום רביעי יפורסמו שמות המועמדים, ונעשה בחירות מסודרות!

בהצלחה רבה!!!

היום יום רביעי :)

אנחנו ממש במתח :confused:

הגלים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ממש לא ישנתי בלילה ממתח.

בעצם זה כי שהם בכתה. אבל לא משנה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה