בריאות בחילות וכאבי בטן

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הרופאת נשים שלי לא הסכימה בשום אופן לתת זופרן בהריון, למרות שפעם כן נתנה לי אותו בלי בעיה אמרה שהוא לא בטוח בהריון וקחי בחשבון שהוא עלול לגרום למיגרנות אם את רגישה לזה.
אני יודעת שיש כאלה שפחות נותנות
עדיין בשימוש די נפוץ
תלוי גם מה חומרת הבעיה....
בקשר לתופעות לוואי את צודקת מיגרנות, גם אלרגיה בעור יכולה להיות.

ושוב- בתור יקית: ;)
אני האחרונה שימליץ לעשות משהו בלי מרשם רופא...

נחמי3

משתמש מקצוען
זפורן מפחיד אותי בגלל מיגרנות - יש לי רגישות
הסתכלתי על טרבמין - כתוב ככה "במקרים של בחילות ושל הקאות בהיריון שלא הגיבו לטיפולים אחרים (כמו דיקלקטין או בונג'סטה), ייתכן שהרופא ימליץ על טרבמין לתקופה קצרה. אסור להשתמש בתרופה בשבועיים שלפני הלידה" [כללית]
זה לא וירוס וגם לא עצירות, סוג של מערכת עיכול רגישה, שגובר יותר עכשיו, בחילות [האוכל עולה] כולל כאבי בטן....

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
את יודעת אם חייבים לקחת קבוע או רק כשיש בחילות...
קחי בחשבון תופעות לוואי
יש כאלה שמרגישות ממש שיכורות עם זה

אני התייעצתי בעבר אמרו לי שצריך לקחת ברצף
אבל לא שרדתי יותר מיומיים

זה כדור יקר מאד
למזלי מכרתי את הכדורים כאן בפרוג...

נחמי3

משתמש מקצוען
קחי בחשבון תופעות לוואי
יש כאלה שמרגישות ממש שיכורות עם זה

אני התייעצתי בעבר אמרו לי שצריך לקחת ברצף
אבל לא שרדתי יותר מיומיים

זה כדור יקר מאד
למזלי מכרתי את הכדורים כאן בפרוג...
טוב נראה לי שאני ימתין רק להמלצה של רופא נשים

מירי קרפט

בעלת סטודיו לפאות, שיער ואיפור.
מנוי פרימיום
בונג'סטה זה לבחילות הריון.
את מציינת 'בחילות פסח', לא?!
תאכלי רק מה שאת חייבת, תשתי הרבה,
ואם סתם כך את סובלת מבחילה, תקחי בקביעות בונג'סטה או רוקחות אישית, זוהי תרופה קבועה, לא משכך כאבים לרוב.
סודה ולימון יעזרו להקלה ,להיות במקום עם אוויר טוב, מול מאוורר, או מקום פתוח גם עוזר.
תרגישי טוב, פסח כשר, בריא ושמח.

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
זפורן מפחיד אותי בגלל מיגרנות - יש לי רגישות
הסתכלתי על טרבמין - כתוב ככה "במקרים של בחילות ושל הקאות בהיריון שלא הגיבו לטיפולים אחרים (כמו דיקלקטין או בונג'סטה), ייתכן שהרופא ימליץ על טרבמין לתקופה קצרה. אסור להשתמש בתרופה בשבועיים שלפני הלידה" [כללית]
זה לא וירוס וגם לא עצירות, סוג של מערכת עיכול רגישה, שגובר יותר עכשיו, בחילות [האוכל עולה] כולל כאבי בטן....
אז אולי תקחי משו שעוזר יותר למערכת העיכול ופחות משפיע הורמונלית?
מה גם שדיקלקטין כדי להרגיש את היעילות הטובה שלו צריך לקחת ברצף
יכול לקחת גם עד שבועיים עד שמרגישים את התוצאות המיטיביות שלו
זה לא כמו כדור אקמול....

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אז אולי תקחי משו שעוזר יותר למערכת העיכול ופחות משפיע הורמונלית?
מה גם שדיקלקטין כדי להרגיש את היעילות הטובה שלו צריך לקחת ברצף
יכול לקחת גם עד שבועיים עד שמרגישים את התוצאות המיטיביות שלו
זה לא כמו כדור אקמול....
דיקלקטין ובונג'סטה זה אותו רעיון...
הן דיקלקטין והן בונג'סטה מכילות שני מרכיבים פעילים זהים, אך יש הבדל בריכוז המרכיבים הפעילים בכל טבלייה: דוקסילמין, תרופה ממשפחת האנטיהיסטמינים, שיש לה פעילות נוגדת בחילות והקאות. בכל טבלייה של דיקלקטין יש 10 מיליגרם דוקסילמין, ואילו בכל טבלייה של בונג'סטה יש 20 מיליגרם דוקסילמין

הדוקסילומין הוא החומר המרדים...

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
דיקלקטין ובונג'סטה זה אותו רעיון...
הן דיקלקטין והן בונג'סטה מכילות שני מרכיבים פעילים זהים, אך יש הבדל בריכוז המרכיבים הפעילים בכל טבלייה: דוקסילמין, תרופה ממשפחת האנטיהיסטמינים, שיש לה פעילות נוגדת בחילות והקאות. בכל טבלייה של דיקלקטין יש 10 מיליגרם דוקסילמין, ואילו בכל טבלייה של בונג'סטה יש 20 מיליגרם דוקסילמין

הדוקסילומין הוא החומר המרדים...
אין בעיה.
לא אמרתי שלא...
רק אומרת שלפי התיאור שלה אולי משו שמיועד למערכת העיכול יתאים יותר.
בקיצור - תדברי עם הרופאה שלך....
רפואה שלמה

איקס-עיגול

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
בקשת עזרה דחוף
כבר 4 קל בטן פורטה לא עוזר
כמובן בהשפעת פסח / ערב פסח, בהריון [לא 1/3 ראשון] יש לכם המלצה טובה ומיידית ??
לימונדה, קוקה קולה (אם אתם שותים)
זכור לי שאסור לקחת קלבטן, תבדקי בעלון.

אני יודעת שיש כאלה שפחות נותנות
עדיין בשימוש די נפוץ
תלוי גם מה חומרת הבעיה....
בקשר לתופעות לוואי את צודקת מיגרנות, גם אלרגיה בעור יכולה להיות.

ושוב- בתור יקית: ;)
איזו קופת חולים את?
שמאשרים לך לקבל מרשם לזופרן????
לי דיקלקטין לא עזר כלוםםם
וסבלתי נוראות,
אבל בגלל שלא הקאתי לא אישרו לי זופרן, שמאשרים רק במקרים קיצוניים של התיבשות קשה- אני במכבי...
(מה שקורה אצלי, שאני סותמת את ההקאה בכח, ואז כל הזמן אוכלת פחמימות מלוחים שזה טיפה עוזר לי בזמן האכילה להשתיק את הבחילה, אבל כתוצאה- משמינההההההה איזה 15 קילו על 3 חודשים ראשונים!!!! -סיוט!!!!)
השאלה,
אם פעם הבאה שתבוא, בעז'ה בונג'סטה כן יעזור(בספק גדול, כי הבנתי שזה רכיבים שווים)
ואם לא,
איך אני משיגה זופרן, בכל מחיררר
העיקר שמשו יעזור לי
אני לא בנ'א:(

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איזו קופת חולים את?
שמאשרים לך לקבל מרשם לזופרן????
לי דיקלקטין לא עזר כלוםםם
וסבלתי נוראות,
אבל בגלל שלא הקאתי לא אישרו לי זופרן, שמאשרים רק במקרים קיצוניים של התיבשות קשה- אני במכבי...
(מה שקורה אצלי, שאני סותמת את ההקאה בכח, ואז כל הזמן אוכלת פחמימות מלוחים שזה טיפה עוזר לי בזמן האכילה להשתיק את הבחילה, אבל כתוצאה- משמינההההההה איזה 15 קילו על 3 חודשים ראשונים!!!! -סיוט!!!!)
השאלה,
אם פעם הבאה שתבוא, בעז'ה בונג'סטה כן יעזור(בספק גדול, כי הבנתי שזה רכיבים שווים)
ואם לא,
איך אני משיגה זופרן, בכל מחיררר
העיקר שמשו יעזור לי
אני לא בנ'א:(
מוזר שלא מאשרים, אני כמעט לא מקיאה (בערך פעם פעמיים ביום) אבל בלי זופרן יורדת עשר עשרים קילו
ההקאה זה לא מה שמודד
אם לא אוכלים ולא שותים מתיבשים גם בלי להקיא
במכבי אני תמיד מקבלת.

דרך אגב צריך לדעת איך לקחת את הדיקלקטין יש לי טלפון של משהו שממש מבין בכל הנושא של הבחילות
לי הוא מאד עזר והסביר את הדברים, בשמחה אני ישלח את המספר למייל שלך.

אבל האמת שגם הדיקלקטין הרגיל, גם ברוקחות אישית וגם הבונג'סטה לי אישית עשו ממש רע. אבל צריך לנסות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה