בחור סובל ממחשבות כפיתיות

בת צלפחד

משתמש מקצוען
יש לך עוד פרטים על התופעה, מעולם לא שמעתי עליה
היא מאד מאד נדירה.[ ד"ר תמר רוזנר אמרה לי - ה"פנדה" רואה הרבה רופאים אבל הם לא רואים אותה.... יכול להיות שזה יותר מצוי אך לא מכירים את הסימנים...]
מתבטאת בכל מני אופנים שונים ומשונים .
החל מהפרעות תנועה, טיקים, תנועות לא רצוניות, דלקת פרקים וכדו'... וכלה באובססיביות, כפייתיות וכדו'.. שמעתי על משהי שזה "מחק" לה את כל הזיכרון ... [ זה חזר אחרי טיפול נכון ] היא קרובת משפחה של ה"כוראה" ויש דברים שמשותפים.
הפתרון שלה הוא טיפול אנטיביוטי.
היא שנויה במחלוקת ורופאים רבים אפילו בכירים מאד מאד לא מאמינים בה אבל היא קיימת!!!!
ומי שסובל ממנה מאמין בה מאד, כי הוא פשוט חש אותה .... ורואה את התגובה האנטיביוטית שמועילה.
כל התופעות הנ"ל במקרה של "פנדה" המקור שלהם הוא חיידק הסטרפטוקוק רק שלא רואים אותו בדם בצורה רגילה אל בבדיקת אנטיסטרפטוליזין . יש אנשים שזה יצא להם גבוה ולא יחושו כלום ויש שזה יפגע מאד.

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תנסו לפנות לפסיכוטרפיסט יובל לוי
הוא בעצם ממציא השיטה של שלושת המימדים (כיום הוא לא מקבל אלה אך ורק מלמד את השיטה)
יובל היה פסיכולוג וכשהוא ראה שפסיכולוגיה לבד לא עוזרת הוא פיתח שיטה של שלושת המימדים
שוב כיום הוא רק מלמד את השיטה
אבל תנסו להשיג אותו איכשהו בהדגשה שניסיתם המון אופציות וכלום לא עזר .
שנזכה להיות שליחים טובים
הרבה בריאות!

בת צלפחד

משתמש מקצוען
מכירה משהי שניסתה ביופידבק - לא עזר ולא נהנתה...[ אצל מומחה מתל השומר, באופן פרטי... בהוד השרון ]
אבל כל מקרה לגופו.

פיר

משתמש סופר מקצוען
היא מאד מאד נדירה.[ ד"ר תמר רוזנר אמרה לי - ה"פנדה" רואה הרבה רופאים אבל הם לא רואים אותה.... יכול להיות שזה יותר מצוי אך לא מכירים את הסימנים...]
החל מהפרעות תנועה, טיקים, תנועות לא רצוניות, דלקת פרקים וכדו'... וכלה באובססיביות, כפייתיות וכדו'.. שמעתי על משהי שזה "מחק" לה את כל הזיכרון ... [ זה חזר אחרי טיפול נכון ] היא קרובת משפחה של ה"כוראה" ויש דברים שמשותפים.
היא שנויה במחלוקת ורופאים רבים אפילו בכירים מאד מאד לא מאמינים בה אבל היא קיימת!!!!
ומי שסובל ממנה מאמין בה מאד, כי הוא פשוט חש אותה .... ורואה את התגובה האנטיביוטית שמועילה.
כל התופעות הנ"ל במקרה של "פנדה" המקור שלהם הוא חיידק הסטרפטוקוק רק שלא רואים אותו בדם בצורה רגילה אל בבדיקת אנטיסטרפטוליזין . יש אנשים שזה יצא להם גבוה ולא יחושו כלום ויש שזה יפגע מאד.

פיר

משתמש סופר מקצוען
תודה מכל הלב ממש מרגש הרצון לעזור אני חושבת שהוא בצע בדיקה כזאת לפני 4 שנים פנינו עכשיו לרופא משפחה והוא אמר שאין מה לעשות עם זה.

תודה מכל הלב ממש מרגש הרצון לעזור אני חושבת שהוא בצע בדיקה כזאת לפני 4 שנים פנינו עכשיו לרופא משפחה והוא אמר שאין מה לעשות עם זה.
@פיר
סליחה על השאלה,
פשוט הסיפור הזה עצוב ונגע לי מאד.
אפשר לקבל את שם הבחור ושם האמא להתפלל עליו היום בסגולת ה9\9\9 ?
לא עושה עם זה שום דבר חוץ מלהזכיר אותו.... ותמחקו אחר כך מיד.

פיר

משתמש סופר מקצוען
אין מילים בפי להודות לך באמת שזה נוגע ללב ללא הגזמה אשמח מאוד אבל אנני יודעת איך למחוק?

אין מילים בפי להודות לך באמת שזה נוגע ללב ללא הגזמה אשמח מאוד אבל אנני יודעת איך למחוק?
לא חייב למחוק לגמרי...
תיכנסו להודעה שכבר כתבתם, ללחוץ 'עריכה' בתחתית ההודעה.
תכתבו את השם, אני אראה מיד, ולאחר מכן שוב עריכה ולהוריד את השם.

פיר

משתמש סופר מקצוען
לא חייב למחוק לגמרי...
תיכנסו להודעה שכבר כתבתם, ללחוץ 'עריכה' בתחתית ההודעה.
תכתבו את השם, אני אראה מיד, ולאחר מכן שוב עריכה ולהוריד את השם.
האם אני צריכה להכנס להודעה המקורית שלי או לצטט את התשובה שלכם ולכתוב תגובה?

פיר

משתמש סופר מקצוען

יום אביב

משתמש מקצוען

ומה הטיפול? אנטיביוטיקה רגילה כמו לסטרפ?

בת צלפחד

משתמש מקצוען
תמצית פרחי בך לטיפול במחשבות: [ אין לי ניסיון אישי... ]
BACH-White-Chestnut-dropper.jpg

תמצית WHITE CHESTNUT מסייעת להרגעת מצב של מחשבות טורדניות לא רצויות, שלא ניתן לשלוט בהן. סוג זה של מחשבות, סובבות בעקשנות בתוך המוח וחוזרות על עצמן שוב ושוב. הן נתקעות בראשו של האדם ועלולות ליצור אצלו תגובות שרשרת, המובילות למצבים של נדודי שינה, חוסר ריכוז, עצבנות, בלבול, מתח, חוסר שקט, וכחנות פנימית ללא פתרון, חוסר בטחון ולפעמים גם לתשישות, עייפות, קשיי זכרון, מגרנות, זמזום באוזניים ושרירים תפוסים (בעיקר בצוואר ובכתפיים), וכך קשה מאד להתרכז ביום, לישון בלילה ולתפקד באופן סביר.

האנשים שסובלים ממצב זה נוטים להתלונן על כך שהם נשמעים לעצמם כמו תקליט פגום החוזר על עצמו. הם נראים מוטרדים, לא ממוקדים ולא קשובים. פעולתה הטיפולית של התמצית נחשבת כמאווררת מוח. היא מסייעת להתגבר על נדודי השינה, להשקיט את המחשבות הטורדניות, מאפשרת רגיעה ושקט פנימי ותורמת להגברת היכולת לשלוט על המחשבות ולהפעילן באופן בונה ויעיל.

התמצית יכולה לעזור במגוון רחב של מצבים נוספים. הנה כמה דוגמאות:

• לאוורור המוח, יחד עם CRAB APPLE
  • להרגעת התנהגות ומחשבות אובססיביות, יחד עם CHESTNUT BUD
  • לשיפור יכולת הלמידה למבחנים, יחד עם WILD OAT ו-CHESTNUT BUD
  • לשיפור המחשבות המטרידות הנגרמות מהשפעה חיצונית, יחד עם WALNUT
  • להרגעת מתחים, יחד עם IMPATIENS ורסקיו
  • להרגעת מחשבות דיכאוניות, יחד עם MUSTARD
  • להרגעת מחשבות חרדתיות, יחד עם ASPEN
  • להרגעת מחשבות שיש בהן פחדים, יחד עם MIMULUS
לדעתי, הוספת WHITE CHESTNUT לרסקיו הרגיל, מה שהופך אותו לרסקיו לילה, משדרגת ומרחיבה את שדה הפעולה של הרסקיו ועוזרת להרגיע את המחשבות הטורדניות, שבמקרים רבים הן בלתי נמנעות במצבים של יציאה מאיזון וצורך להירגע. ומה יותר טוב משינה שקטה ורגועה, כדי לחזור לאיזון?

מאת רון גלעם, יועץ ומטפל באיזון בריאותי בשיטות טבעיות, ומומחה לטיפול בפרחי באך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה