בוסית שלא משלמת!

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
חבל ,

חבל , אני לא חושבת שזה נכון לוותר לאנשים כאלו , אחרת הם ימשיכו לעשות את זה לאחרים
ולכן צריך להעמיד אותם על המקום
ולשלוח התרעות מעורך דין , על מנת שגם להם זה יימאס ולעולם לא יעשה זאת לאחרים....
השאלה מה עוד אפשר לעשות
אולי תתני לי רעיונות
לא רב
לא עורך דין
לא איומים
לא אשתו לא השווער שלו
לא כלום
אולי יש לך רעיון איך להוציא ממנו תכסף
אני ממש זקוקה לכסף הנל
פעם בשבועיים אנחנו מנסים שוב להתקשר ולשלוח מיייל
פעם אחת ענה אמר שהוא מארגן תכסף וכמובן נעלם שוב
אשמח באמת שתתני לי רעיונות מה לעשות

r.c

משתמש פעיל
השאלה מה עוד אפשר לעשות
אולי תתני לי רעיונות
לא רב
לא עורך דין
לא איומים
לא אשתו לא השווער שלו
לא כלום
אני ממש זקוקה לכסף הנל
אני חושבת שהאפשרות הכי נכונה , זה כן להוציא מכתב מעורך דין , שאם לא מביאה לך את הכסף עד תאריך :... את פותחת נגדו תביעה
אנשים צריכים ללמוד שמשהו עבד אצלם הם חייבים לשלם !!! , זה לא המלצה זאת ממש חובה ואם אין לו? שימכור משהו מהבית שלו ... זה לא אמור לעניין אותך איך יביא את הכסף ואין לך מה להרגיש לא נעים על כך שאת דורשת את הכסף, שהוא יתבייש ממך !!!
ואם זה לא עזר , אם מדובר על אדם חרדי , בערב ראש השנה לשלוח לו מכתב שאתם מקפידים על כך שלא קיבלתם את הכסף , וכדאי לו להתעורר מהר , הרי גזל מקטרג בראש!!!
וזאת ההמלצה שלי לכן אלו שלא קיבלו כסף מהבוסים , לא לוותר!!!, זה כסף שמגיע לכם בצדק , במיוחד עם הם מתעלמים בנוסף לכך שלא משלמים ..., יש הבדל מאוד גדול בין משהו שפשט את הרגל ובאמת אין לו יכולת כלכלית לשלם כעת , אבל עושה השתדלות לשלם , במקרה כזה ייתכן שגם הייתי מגיע לקראתו , אחרי הכל זה צדקה , אבל במקרים שפורטו פה זה לא נשמע שכך העניין , וכדי שלא ימשיכו לעשות את זה לאחרים חובה לדרוש את הכסף !
מדובר על עבירה פלילית !!!
מצ"ב לינק של כל זכות בעניין הלנת שכר

chaia

משתמש מקצוען
השאלה מה עוד אפשר לעשות
אולי תתני לי רעיונות
לא רב
לא עורך דין
לא איומים
לא אשתו לא השווער שלו
לא כלום
אני ממש זקוקה לכסף הנל
בן אדם שהוא דחיין ומקבל טלפון פעם בשבועיים זה לא כ"כ יגרום לו להוציא את הכסף כאן ועכשיו, אתם צריכים להתקשר אליו לפחות פעם ביום, לא מייל אלא טלפון, עד שהוא ישלם.
ואם הוא אומר אני מארגן את הכסף אז תסכמו איתו על יום ושעה שאתם באים לקחת את הכסף, לא לתת לו פתח שיגיד אני אנסה לעשות העברה בנקאית בעוד יומיים שלוש, אלא לסכם איתו שעד יום שלישי הוא מבצע העברה.
הכי חשוב בבני אדם דחיינים זה להיות עקביים מולם, טלפונים מדי יום, סיכום על תאריכים מדויקים.

shevi123

מהמשתמשים המובילים!
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
חלק מהבעיה היא בנוגע לדברים שהם לא שחור לבן.
ז"א לא שכר פנסיה שעות נוספות
אלא דברים שסוכמו בע"פ שכשצד אחד (במקרה העובד...) מלא את חלקו והבוס מתנער מהשלמת חלקו
אין לי דרך להוכיח כי זה לא נחתם
אך מדובר בסכום ממש גדול
וכואב ומרגיש לא נכון וניצול ענקק, השאלהמה נכון לעשות?

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ולבעלי חייב מעסיק גם על חודשיים כבר עבר כמעט שנה ולא עונה לטלפון ולא כלום לא מיילים ולא רב שידבר איתו אמרנו שלום וזהו ושלא תחשבי הכסף הזה ממש לא מיותר[אבל הלחץ מלרדוף אחריו עשה רע]
מפוצץץ
עוד ששמענו מאנשים שהוא ממשיך בעסקים ועושה ביזנסים
פשוט נוכל מה לעשות
מבינה אותך ככ

[ואשתו מסתובבת כאן בפרוג הלוואי שהיה אכפת לה:confused:]
לא תמיד אישה שותפה לכל הביזנ'ס שבעלה עושה.
נוסף על כך, אם היא לא חלק מהעסק זה לא קשור אליה. כך שהמשפט ממש צרם.

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
בן אדם שהוא דחיין ומקבל טלפון פעם בשבועיים זה לא כ"כ יגרום לו להוציא את הכסף כאן ועכשיו, אתם צריכים להתקשר אליו לפחות פעם ביום, לא מייל אלא טלפון, עד שהוא ישלם.
ואם הוא אומר אני מארגן את הכסף אז תסכמו איתו על יום ושעה שאתם באים לקחת את הכסף, לא לתת לו פתח שיגיד אני אנסה לעשות העברה בנקאית בעוד יומיים שלוש, אלא לסכם איתו שעד יום שלישי הוא מבצע העברה.
הכי חשוב בבני אדם דחיינים זה להיות עקביים מולם, טלפונים מדי יום, סיכום על תאריכים מדויקים.
רק בחודשיים אחורנים זה ככה
לפני זה זה היה עקבי הרבה יותר
אבל נגמר הכח
מה לעשות
באמת הוא סוג של ניצח
גנב

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני עובדת כבר תקופה ארוכה בחנות, וכל פעם המשכורת מתאחרת לפחות בחודשיים. כרגע הפסקתי לעבוד שם, אבל לא שלמו לי על חודשים פברואר ומרץ (שעבר מאז מספיק זמן.........
אני לא מצליחה להשיג אותה לא בטלפון אני מתקשרת לפחות עשר פעמים ביום. זה לא קו חסום ולא כלום- פשוט דוחה אותי. לא עונה
ניסיתי לשלוח הודעות- שום דבר לא עוזר. (יש לציין שגם איומים לא בדיוק עוזרים
לא מדובר בסכום אסטרונומי אבל חבל לי על כל שקל,
מה הייתם עושים במצב כזה?
מכירה משהיא במצבה של הבוסית שלך. היא לא לא רוצה לשלם לך, כנראה היא לא יכולה לשלם לך.
כמובן זה לא פוטר אותה.
תנסי לנהוג איך שהיית רוצה שאחרים היו נוהגים איתך במקרה כזה.
אני מציעה לך להיענות להצעתה של רק טוב בעולם@
שתנסה לדבר מולה, לבקש בצורה יפה, להתחשב, בתשלומים ובתאריכים, וכמובן להתנות שבמידה והיא לא תעמוד בהסכם את תפני לבית הדין.
רק תהי בטוחה שאם אין לה כסף גם בית דין לא יעזור, וגם בית משפט, רק אחרי הוצאה לפועל - לשיקולך....

לייב - מיתוג פרסום ויח"צ

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
רק תהי בטוחה שאם אין לה כסף גם בית דין לא יעזור, וגם בית משפט, רק אחרי הוצאה לפועל - לשיקולך....
נכון בהחלט.
בכל אופן, יש את האפשרות להציע פריסת תשלומים וכדו'.

r.c

משתמש פעיל
מכירה משהיא במצבה של הבוסית שלך. היא לא לא רוצה לשלם לך, כנראה היא לא יכולה לשלם לך.
כמובן זה לא פוטר אותה.
תנסי לנהוג איך שהיית רוצה שאחרים היו נוהגים איתך במקרה כזה.
אני מציעה לך להיענות להצעתה של רק טוב בעולם@
שתנסה לדבר מולה, לבקש בצורה יפה, להתחשב, בתשלומים ובתאריכים, וכמובן להתנות שבמידה והיא לא תעמוד בהסכם את תפני לבית הדין.
השאלה מזה ההתעלמות הזו? , יש דרך להגיד אין לי יכולת כרגע וכו', יש דרך לדבר
סתם כך להתעלם ולא לענות זה זלזול , את גם לא יכולה לדעת אף פעם מה המצב בחשבון של העובדת שעבדה אצלה , אולי זה לחם ולחב של הילדים שלה ???, למה היא צריכה לרדוף אחרי כסף שעבדה עליו ?

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
השאלה מזה ההתעלמות הזו? , יש דרך להגיד אין לי יכולת כרגע וכו', יש דרך לדבר
סתם כך להתעלם ולא לענות זה זלזול , את גם לא יכולה לדעת אף פעם מה המצב בחשבון של העובדת שעבדה אצלה , אולי זה לחם ולחב של הילדים שלה ???, למה היא צריכה לרדוף אחרי כסף שעבדה עליו ?
מסכימה איתך.
איני יודעת את במקרה הספצפי הזה מה קורה.
בכל אופן כדי לתת כיוון חשיבה.
אותה אחת שאני מכירה, גם לא ענתה, ואני כל הזמן, שידעתי מה מחכה לה מעובדת לא חרדית, אמרתי שהיא טפשה, אבל התברר שלא היו לה כוחות נפש בלשון המעטה...
ולא עזרו עורכי דין אפילו........
מה שעזר שגורם שלישי נכנס לתמונה ועזר לה להשיג הלוואה (היא לא י כלה להשיג לבד! והגורם השלישי האכפתי הוא בנאדם עם מעמד) אבל בלי הגורם השלישי זה לא היה נגמר...
אני מכירה אישית את הבוסית והעובדת בסיפור. וגם את הגורם השלישי

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
ממש לא הזיז להם איומים של אין מחילה וכו
זה קרה לפני החגים ממש ולא הזיז לו יוכפ וכו
אבל בתקופה שהוא כן שילם עוד הוא סיפר לבעלי שהוא חרדי רק בלבוש
נו מסכנה אשתו....
מה לעשות
למי שיש רעיון איך בכל אופן להוציא תכסף נשמח
להתחיל בית משפט לא שווה כי הוא יכול כל הזמן להוציא אישורים למה הוא לא הופיעה וזה בטוח שהוא יעשה את זה
בקיצור נוכל ברמה מקצועי]

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

אהבת הבריות

משתמש מקצוען
מכיר מקרוב גם אחד חרדי מסכככככככןןןןן שלא הצליח לשלם לעובדות שהעביד במעון שלו והתחמק בתואנות שהוא בקריסה וכו'וכו' והעובדות הצדיקות ריחמו עליו והאמינו להבטחותיו שיום יבוא והוא ישלם עד שאחד מבעלי העובדות נודע לו שהבוס סגר על נופש משפחתי בצפון כאן כבר לא ויתר ופשוט עמד מחוץ לדלתו ולא זז עד שכל הכסף היה בידו. אז מאוד נחמד לרחם אבל בד''כ העובדות יותר מסכנות שאין להם לחם בבית ואילו הבוס ממשיך לחגוג במסעדות ורכבים,תבדקו.

r.c

משתמש פעיל
מכיר מקרוב גם אחד חרדי מסכככככככןןןןן שלא הצליח לשלם לעובדות שהעביד במעון שלו והתחמק בתואנות שהוא בקריסה וכו'וכו' והעובדות הצדיקות ריחמו עליו והאמינו להבטחותיו שיום יבוא והוא ישלם עד שאחד מבעלי העובדות נודע לו שהבוס סגר על נופש משפחתי בצפון כאן כבר לא ויתר ופשוט עמד מחוץ לדלתו ולא זז עד שכל הכסף היה בידו. אז מאוד נחמד לרחם אבל בד''כ העובדות יותר מסכנות שאין להם לחם בבית ואילו הבוס ממשיך לחגוג במסעדות ורכבים,תבדקו.
נכון , מזעזע שיש אנשים שלא מזיז להם העניין של גזל !!!

אהבת הבריות

משתמש מקצוען
חברי נפל פעם בערבות של אדם שלא שילם בגלל שאין לו והכי הכעיס בסיפור זה כשהלווה שלא שילם סיפר לי לפני ר''ה שהוא נוסע לאומן [הוא לא ברסלב] מכעיס.

shevi123

מהמשתמשים המובילים!
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית

כואב מאד ניצול של מעסיקים את הציבור החרדי!!!
וכן, גם מעסיקים שהם עצמם חרדים/דתיים
אולי יקום מישהוא וירים את הכפפה...
הרי זה זועק לשמיים שפעמים רבות אם המעסיק היה מודע לכך שברגע שמפר את חובותיו מוגש כלפיו זימון לבי"ד או לחילופין תביעה לבית משפט הרי שההתנהגות הייתה אחרת לחלוטין!!!!!

ולמה, למה עובדים שמועסקים או שכבר סיימו את העבודה מזמן צריכים להתעסק בזה ככ הרבה זמן ולכלות אנרגיות מיותרות????
מישהוא יתן את הדין על כך???

kola

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
חברי נפל פעם בערבות של אדם שלא שילם בגלל שאין לו והכי הכעיס בסיפור זה כשהלווה שלא שילם סיפר לי לפני ר''ה שהוא נוסע לאומן [הוא לא ברסלב] מכעיס.
ואם כן היה ברסלב???

אהבת הבריות

משתמש מקצוען
כשהייתי זו''צ אשתי נפלה עם בוסית חרדית שניצלה את העובדות פיזית ובעיקר נפשית דברים שא''א להעלותם כאי' היו סודניות ובגלל הקומבינות שלה הפסדנו הרבה כסף מביטו''ל בהיתר של רב וליווי של הרב גולדנטל תבענו את הביטו''ל כשבעקיפין היא היתה במצב מאוד מביך מהשקרים שלה והשופטת זיכתה אותנו בכל הסכום והיתה בהלם מה נשים חרדיות עם בוסיות חרדיות עוברות הלוואי שכולם היו פועלים כך [האמת היא שכמעט הורדנו את התביעה אך בדרבון של הרב גולדנטל המשכנו עד הסוף]

אולי מעניין אותך גם...