מידע שימושי בוטל הנת"צ בגבע"ש 27? מזל טוב!!!

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל
1691975759030.png

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה

ממ נראה לי שרוב תושבי גבעת שאול לא ממש התייחסו לנת"צ הזה :rolleyes:

אבל זו באמת בשורה....

rachel20

משתמש פעיל
שלום וברכה,
קיבתי דו"ח על נסיעה בנת"צ בתאריך 27-7
אני די המום, אבל אני מבין שאני לא היחיד, אתם יודעים אם יש סיכוי לבטל את הדו"ח או שכדאי להשפט, כי אני מבין שהרבה נפלו בזה, ובפרט שלאחר שלשה חודשים ביטלו אותו,
דרך אגב זה מוסמך שביטלו אותו?
תודה רבה

ישראלית

משתמש פעיל
D I G I T A L
שלום וברכה,
קיבתי דו"ח על נסיעה בנת"צ בתאריך 27-7
אני די המום, אבל אני מבין שאני לא היחיד, אתם יודעים אם יש סיכוי לבטל את הדו"ח או שכדאי להשפט, כי אני מבין שהרבה נפלו בזה, ובפרט שלאחר שלשה חודשים ביטלו אותו,
דרך אגב זה מוסמך שביטלו אותו?
תודה רבה
אנחנו הגשנו ערעור על הדו"ח שם, הסיבה שהגשנו היתה כי אין ליד בנין 27 תמרור שזה נת"צ וקיבלנו תשובה שהדו"ח בוטל מחמת הספק.
תמיד שווה לנסות לערער באתר.

rachel20

משתמש פעיל
אנחנו הגשנו ערעור על הדו"ח שם, הסיבה שהגשנו היתה כי אין ליד בנין 27 תמרור שזה נת"צ וקיבלנו תשובה שהדו"ח בוטל מחמת הספק.
תמיד שווה לנסות לערער באתר.
אתם יודעים עד מתי לא היה שם תמרור, כי אני קיבלתי את הדו"ח ב27.7.23 אני יוכל לטעון שלא היה שם תמרור?
תודה על העזרה,
אתם יודעים מה היתה הסיבה לביטול הנת"צ, אולי אוכל להשתמש גם בזה לסיבה לביטול הדו"ח,
תודה על העזרה,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה