בוגבו בי

מגיבים לעניין

משתמש מקצוען
לאחותי נגנב לפני שבועיים בוגבו בי עם גגון סקאי בבני ברק.
אולי משהו פנה אלייך והציעה לך לקנות זאת?
אני מנסה לשאול אחרי ייאוש מחיפושים:(

נ פלוס

משתמש מקצוען
נכתב ע"י אספרסו;2461705:
לאחותי נגנב לפני שבועיים בוגבו בי עם גגון סקאי בבני ברק.
אולי משהו פנה אלייך והציעה לך לקנות זאת?
אני מנסה לשאול אחרי ייאוש מחיפושים:(

עצוב!!
בלילה או בשעות היום?
אני שואלת כי היה לי ויכוח עם אחי שצחק ממני שאני עולה את העגלה עד לקומה 3 באמצע היום בבני ברק ;)

מגיבים לעניין

משתמש מקצוען
נכתב ע"י נ פלוס;2461738:
עצוב!!
בלילה או בשעות היום?
אני שואלת כי היה לי ויכוח עם אחי שצחק ממני שאני עולה את העגלה עד לקומה 3 באמצע היום בבני ברק ;)

היא לא יודעת, היא השאירה את זה בחדר עגלות ונסעה לחו"ל לשבוע וכשהיא חזרה זה לא היה שם.
הבניין מרושת במצלמות והיא אמורה לשבת על כל השבוע שחלף לראות מתי זה היה.
אגב, לשכן נגנב שם אופניים חשמליות באמצע הצהריים כך שאת עושה חכם שאת מעלה את העגלה גם ביום.

דינה די

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני בודקת הרבה לודא כל עגלה שהיא באמת לא גנובה יש לי שאלות מתקילות שבד,כ אני מזהה אם יש חשש שהעגלה לא יד ראשונה אצל המשפחה או שמשהו לא מריח לי טוב. לפעמים ויתרתי על מציאות העיקר לא להסתבך עם חשש שזה גנוב....

מגיבים לעניין

משתמש מקצוען
נכתב ע"י דינה די;2461907:
אני בודקת הרבה לודא כל עגלה שהיא באמת לא גנובה יש לי שאלות מתקילות שבד,כ אני מזהה אם יש חשש שהעגלה לא יד ראשונה אצל המשפחה או שמשהו לא מריח לי טוב. לפעמים ויתרתי על מציאות העיקר לא להסתבך עם חשש שזה גנוב....
אולי כשאת עולה על משהו כזה תעלי פה תיאור של עגלה (אפילו בערך) ואולי מישהו יאתר את ה'מאבד' ותפני אותו ל'מוכר' ויהיה זה שכרך.

דינה די

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בע"ה. אני לא נתקלתי בזה בבני ברק למעט פעם אחת בפ.כץ (אם יש למישהי חשד אפשר באישי)
היתה פעם אחת ברחובות באשקלון ובלוד. היה מידי מחשיד אז לא קניתי.

lol

משתמש חדש
גגון להחלפה-בוגאבו בי

היי יש פה מישהי שמעונינת להחליף איתי גגון ? לי יש סגול חציל מהמם אבל נמאס לי...
0587067414 ללי

דינה די

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מתחשק לך ורוד פוקסיה מהמם? לא אכפת לי להחליף לך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה