דרוש מידע בוגאבו לינקס - מכירות? (links)

תות-בננה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עד כמה שידוע לי, לא מוכרים אותה בארץ.
אפילו לא מופיעה באתר של בוגבו ישראל...

איילה צור

משתמש חדש
היי אשמח אם תשלחי לי פרטים על החנות של פסח ,ואיך זה עובד בדיוק
לגבי האתר ששלחת לי אני צריכה לשלוח להם את הקישור של דגם העגלה והם כביכול מבצעים את ההזמנה?
יש אפשרות שתשלחי לי את הפרטים במיל הפרטי שלי? <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
תודה

איילה צור

משתמש חדש
אני בררתי לפני כמה חודשים לגיסתי,
כמעט הזמנו דרך חברת אידגו, שאת מביאה להם קישור והם נותנים לך הצעה כולל הכל,
https://www.idgu.co.il/
הם רוכשים את זה בשבילך ומביאים לך לארץ,
יחסית לא יצא מאד יקר, בפרט שזה כולל מכס ומשלוח, אבל בקיץ היה להם הנחה גדולה על המשלוח.
בסוף היא קנתה בחנות של פסח ודוד שלה הביא לה.
לגבי האתר ששלחת לי אני צריכה לשלוח להם את הקישור של דגם העגלה והם כביכול מבצעים את ההזמנה?
יש אפשרות שתשלחי לי את הפרטים במיל הפרטי שלי? <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
תודה

יהודית א' א'

משתמש רשום
תודה
מה המייל שלך?

עגלה ירוקה

משתמש צעיר
לי יש את הלינקס... סוםר סופר מרוצה........ קניתי בחו"ל וביקשתי ממשיהו יביא לי שלמתי לו על מזוודה ועוד איזה 100 דולר על זה שהו א מביא לי...
ממליצה על העגלה הזאת!!!!!!!

איילה צור

משתמש חדש
לי יש את הלינקס... סוםר סופר מרוצה........ קניתי בחו"ל וביקשתי ממשיהו יביא לי שלמתי לו על מזוודה ועוד איזה 100 דולר על זה שהו א מביא לי...
ממליצה על העגלה

הזמנת את זה דרך אתר? אשמח אם יש לך אפשרות לתת לי פרטים איך לבצע את זה ,כי אני ממש לא מתמצאת בנושא הזה
תודה!

עגלה ירוקה

משתמש צעיר
אני התקשרתי לחנות באנגליה שילמתי דרך הטלפון... ואז שלחתי מישו לקחת את זה....דרך האתר של בוגבו זה מאוג פשוט אם יש לך כתובת בחו"ל אני עכשיו הזמנתי ככה את הבטרפליי בחול היא הרבה יותר זולה...

איילה צור

משתמש חדש
אני התקשרתי לחנות באנגליה שילמתי דרך הטלפון... ואז שלחתי מישו לקחת את זה....דרך האתר של בוגבו זה מאוג פשוט אם יש לך כתובת בחו"ל אני עכשיו הזמנתי ככה את הבטרפליי בחול היא הרבה יותר זולה...
דרך האתר של בוגבו ישראל אין את הדגם הזה ,יש לך את האתר שיש להם את הדגם הזה?

איילה צור

משתמש חדש
הם יכולים לעשות לי משלוח ישיר לארץ או שאני חייבת שיהיה לי כתובת של מישהו שם?

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הם יכולים לעשות לי משלוח ישיר לארץ או שאני חייבת שיהיה לי כתובת של מישהו שם?
אם את מזמינה אני גם מעונינת אולי משתלם להזמין 2 ולהתחלק בעלות משלוח

רייזי בירנבוים

קופילוביץ לשעבר, מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
באנגליה יצא לך יותר זול? כמה הפער?

איילה צור

משתמש חדש
שם עולה 395 פאונד, שזה בערך 950 שקל פחות מפה.
לי זה ממש שווה כי אנחנו כל הזמן שם, ואם צריך תיקון אין לי בעיה.
אבל למי שאין שם משפחה, מה עושה אם צריך תיקון?
את יודעת איך ובאיזה צורה הכי פשוטה אפשר לבצע בזמנה של בוגבו ליינקס לארץ?
אשמח אם תוכלי לעזור לי...
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה