בקשה בואו נתנגד יחד לרשת הסלולרית G5!!!

מצב
הנושא נעול.

פיק-ניק

משתמש פעיל
יכול להיות שיגלו עוד כמה שנים שהרשת הזו בטוחה לשימוש
ויכול להיות שיגלו שהיא לא.
האם לצורך כאן אנחנו אמורים להתנדב שיבדקו אותה עלינו?
יש מסמכים ע"כ (גם משרד רשמי ממשרד הבריאות) שאומר שאין עדיין הוכחות לכך.
והעליתי אותו באחד העמודים הראשונים. (של סימן טוב)
זאת בדיוק הנקודה.

אם לא היינו לוקחים סיכונים (במקרה הזה, רחוקים) לעולם לא היינו מתקדמים!

אנחנו יודעים כמה משאבי טבע "בזבזנו" כדי לגור בבתים בטוחים ולא בבקתות בוץ שנופלות בכל נשימה של הטבע.
וכמה יערות בוראו בשביל החיים התקינים שלנו...
האם אנחנו מוכנים לשם כך לעבור לאיגלואים?!

היום אנחנו יודעים שאותם עגלונים שהתנגדו לכרכרות בלי הסוסים, טעו...

נערך לאחרונה ב:

פיק-ניק

משתמש פעיל
אסדת הגז לוויתן שיצאו נגדה המונים ע"כ שהיא מסכנת את כל מה שהצלחנו לבנות כאן במדינתנו ב-70 שנות קיומה,
וביבי הקפיטליסט המרושע שלא מעניינת אותו הבריאות שלנו אלא רק הכלכלה וכו' וכו'

ואז עבר קצת זמן...
ועוד קצת...
והנה, האסדה קיימת.

ופתאום כל אותם המתנגדים (השפויים) מגלים, שלא כל מה שפורסם בתקשורת נגד, הוא בהכרח נכון,

ולא רק, אלא ההפך הוא הנכון!
היא חוסכת בזיהום ובחיי אדם!

ושוב, אני לא אומר שצריך להתאבד ולהסתכן בשביל קידמה,
בסך הכל צריך לפתוח קצת את העיניים (של כולנו) ולהסתכל בפרספקטיבה קצת יותר רחבה...

מקווה שכולנו בעז"ה, נצליח להתקדם!

חני גרינשטיין

משתמש סופר מקצוען
אז אל תעשה את זה כי זה לא בריא!!
גם אם זה לא הוכח, לא הייתי ממליצה לעשות ניסוי על עצמך.
וזה לא קשור לכל מה שנכתב פה, זה דברים שגדלתי עליהם
תיאוריות מצוצות מהאצבע.
יש לנו קרוב משפחה מדען בכיר מאד בכור האטומי.
פרופסור ומרצה באוניברסיטאות.
שאלתי אותו לגבי קרינה מטלפונים אלחוטיים וסלולריים.
תשובתו היתה -
מי שמדבר כל יום במשך עשר שעות במזך מאה שנה - חי הרבה זמן...

וברצינות - הוא הסביר לי שאין שום סיכון מהקרינה הזו.
את לא חיבת לישון עם פלאפון צמוד לראש, זה לא כ''כ נח, אבל לא בגלל שהקרינה מסוכנת.

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
תאונות דרכים היו מאז ומעולם! אנחנו יודעים כמה איוונים וסטפנים מתו בגלל זה.
לא באותה כמות שהיום.

הסטייפילר טען שאם היה בימינו סנהדרין קרוב לודאי שהיו אוסרים את השימוש בכלי רכב.
והוא ראה גם סוסים ועגלות.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
זאת בדיוק הנקודה.

אם לא היינו לוקחים סיכונים (במקרה הזה, רחוקים) לעולם לא היינו מתקדמים!

אני מניח שרובנו כאן חיים בבניינים, האם בגלל שיש תאונות עבודה ונפטרים כמויות של פועלים (העבודה הכי מסוכנת!!!),
לא נגור יותר בבניינים?!
בלי לדבר על המשאבים העצומים שאנחנו מכלים אותם תוך כדי, האם אנחנו מוכנים לשם כך לעבור לאיגלואים נטולי סיכון?!

היום אנחנו יודעים שאותם עגלונים שהתנגדו לכרכרות בלי הסוסים, טעו...
עד איפה צריך להתקדם?

יענקף

משתמש פעיל
השאלה שלי - כולנו יודעים שלא ישנים עם סלולרי קרוב לראש בלילה.
האם זה מיותר? הזהירות הזאת לא נצרכת כלל וכלל, הרי קרינה שאינה מייננת אין שום סיכוי שתשפיע, לא במישרין ולא בעקיפין על הגוף??
על זה נאמר - ערבך ערבא צריך.
מה שבטוח, זה שבנאדם מפורסם שנואם 'הרצאת טד' בפני מאות אנשים אינטליגנטים, לא יאמר שהוא מתכונן להקטין את אוכלוסיית העולם על ידי פיתוח 'חיסון חדש'. לדעתי מדובר בזיוף הסרטון. בדיוק בשניה הזו שהוא כביכול אומר את זה, ההסרטה לא מראה את הפנים שלו.
@EC
המטרה היא נטו להסביר ולהעלות למודעות על הG5
אם את רוצה לומר דברים נוספים, בבקשה לא פה. זה גורם לא להאמין לכלום.
נותן תחושה של הזיות והסחפות, ואוטומטית מתנגדים להכל.

(גם אני אגב לא מאמינה לתאוריות האלו.)
איך אומרים? תכירי את החברים החדשים שלך...
אין ברירה. את חייבת להבין שרוב רובם של אלו שחותמים על עצומות נגד ה-G5, הם אלו שמאמינים בהבלים הגרועים ביותר שאפשר להעלות על הדעת. הם מאמינים בכך שהחיסונים נועדו להשמיד את האנושות, הם מאמינים בכך שהמעבר של תאורת הרחוב לתאורת לד הוא כדי שיהיה אפשר לעקוב אחרי האנושות, הם מאמינים בכך שהמיקרוגל פולט קרינה קטלנית, והם אלו שלוחמים נואשות נגד ההתקדמות הטכנולוגית, בכל צורה, מגוחכת כפי שתהיה.
כל תמיכה בהם, גורמת להאכלת הטרול, והוא הולך ומתנפח בצורה מפלצתית.
אל תאכילו את הטרול!

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לא באותה כמות שהיום.

הסטייפילר טען שאם היה בימינו סנהדרין קרוב לודאי שהיו אוסרים את השימוש בכלי רכב.
והוא ראה גם סוסים ועגלות.
הסטייפלער דיבר על ימיו לפני שהמציאו את מערכות הabs, בקרת יציבות, כריות האויר, חגורות הבטיחות, והשלדות שמתקפלות בפגיעה, שהם כסטנדרט כיום והקטינו את הנפגעים במאות או אלפי אחוזים. שלא נדבר על כך שעוד כמה שנים בכל הרכבים יהיו מערכות בלימה למניעת התנגשות ועוד חידושים שיש כבר כיום ברכבים החדשים.
בזמנו לא היו כמעט שום כללי בטיחות במכוניות ובאמת היה אז הרבה יותר מסוכן.
זה שהיו אז פחות מתים זה כי היו הרבה פחות אנשים בארץ, וגם לרוב האנשים לא היה רכב בניגוד להיום.

יענקף

משתמש פעיל
חשוב מאד לקרוא את הפוסט הבא:

קטע מתוך הפוסט:
כאן מצטרפת לדיון תת-טענה אחרת, לפיה גייטס רוצה לצמצם את האוכלוסיה. המקור לה מגיע מהתבטאות של גייטס מ- 2011, בריאיון ב- CNN, בו גייטס מסביר ש-

"בעשור זה אנו מאמינים שאפשר להשיג התקדמות בלתי-תיאמן, גם בהמצאת חיסונים חדשים ובווידוא הגעתם לכל הילדים שזקוקים להם… אנחנו צריכים רק בערך שישה או שבעה נוספים – ואז יהיו לכם כל הכלים להקטנת מיתות ילדים, לצמצום קצב גדילת האוכלוסייה, והכל – היציבות, הסביבה – מרוויחים מזה."[6]

נשמע מפליל? ובכן, גייטס לא חשף כאן שום דבר חדש. לפני עשרים שנים בדיוק הוא הקים את "קרן ביל ומלינדה גייטס", בהשקעה של כמה מיליארדי דולרים מהונו הפרטי. הקרן גדלה במהירות, וכיום נחשבת לקרן הפרטית הגדולה ביותר בעולם, עם הון של יותר מ- 45 מיליארד דולרים. מטרותיה העיקריות הן לשפר את בריאות אזרחי העולם ולהפחית את שיעור העוני העולמי. כדי לעשות זאת, היא מסבסדת טיפולים נגד נגיף ה- HIV ואיידס, כמו גם מערכות חיסונים נגד חצבת ומחלות אחרות, במדינות העניות ביותר בעולם.

העובדה שהקרן הצליחה למנוע את מותם בטרם-עת של עשרות מיליוני בני-אדם במדינות מתפתחות – וממשיכה להצליח באופן דומה מדי שנה – עוררה חששות מצד רבים. אחת הטענות המרכזיות הנשמעות כנגד פעילותה היא שמכיוון ששיעור הילודה באפריקה גבוה כל כך, כל ניסיון להפחית את שיעור התמותה יוביל בהכרח לפיצוץ אוכלוסין. פיצוץ שכזה יפגע באפריקה במיוחד, ובהמשך – גם בכל העולם, עקב גלי הפליטים שיתפשטו לכל שאר היבשות, והצורך להמשיך לתמוך במדינות העניות ומרובות-הילדים.

טענתו של גייטס היא שהמצב הפוך: ככל שמשפרים את תנאי החיים ואת סיכויי ההישרדות של ילדים במדינות עניות, כך הנשים מביאות פחות ילדים לעולם -=מבחירה ומרצון=-, מכיוון שהן יכולות לתכנן טוב יותר לעתיד. הן יודעות שכל ילדיהן ישרדו לגיל בגרות, וכולם יצטרכו חינוך, מזון, בגדים וכן הלאה. וכך, אותן אמהות אינן מביאות יותר משניים-שלושה ילדים לעולם, וממקדות בילדים אלו את כל מאמציהן. מדובר בתוצאה טבעית של שיפור הבריאות הציבורית: נשים מביאות פחות ילדים לעולם, מסוגלות להתרכז יותר בלימודים ובעבודה, מסתכנות פחות בכל לידה, ובקיצור – כולם מרוויחים.

חובבי תיאוריות הקונספירציה סבורים שמדובר במזימה שטנית לצמצם את אוכלוסיית העולם באמצעות חיסונים שמזיקים לאנשים בכוונה תחילה. אין לטענה זו שום בסיס מעשי. אלפי מחקרים שנערכו על חיסונים לא חשפו סיבה לחשוב שהם גורמים לנזק – ובוודאי שלא לעקרות או למוות. ולא, גם לא לאוטיזם. אלפי מחקרים על בטיחות החיסונים ניתצו את כל השמועות האלו מזמן, והגיע הזמן לזנוח אותן.

נערך לאחרונה ב:

מתנה טובה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אותי מעניין למה אנשים רגילים מן השורה שברוב תחומי החיים שפויים ונורמטיביים מתפתים להאמין לכאלו הבלים ולא זו בלבד אלא אף נכנסים למערבולת של שכנוע אובססיבי של כל סביבתם במחיר וויכוחי סרק מייגעים והשנאת דעותיהם ואישיותם.
מה הגורם הפסיכולוגי מאחורי זה ?
מה הם מרוויחים מזה ?

מילא הטוענים שלא מאמינים לקורונה אני מבין שזה מגיע ממקום של הדחקה והכחשה קלאסיים כי זה מעניק להם רוגע נפשי "לי זה לא יקרה" . ואפילו הם בנקודת מבחן אמיתית הם די יפחדו וינהגו כפי ההוראות כי בסתר לבם הם יודעים את האמת.

אבל מה עם שאר נסחפי הקונספירציות ?
מה ההיגיון ?

יענקף

משתמש פעיל
אותי מעניין למה אנשים רגילים מן השורה שברוב תחומי החיים שפויים ונורמטיביים מתפתים להאמין לכאלו הבלים ולא זו בלבד אלא אף נכנסים למערבולת של שכנוע אובססיבי של כל סביבתם במחיר וויכוחי סרק מייגעים והשנאת דעותיהם ואישיותם.
מה הגורם הפסיכולוגי מאחורי זה ?
מה הם מרוויחים מזה ?

מילא הטוענים שלא מאמינים לקורונה אני מבין שזה מגיע ממקום של הדחקה והכחשה קלאסיים כי זה מעניק להם רוגע נפשי "לי זה לא יקרה" . ואפילו הם בנקודת מבחן אמיתית הם די יפחדו וינהגו כפי ההוראות כי בסתר לבם הם יודעים את האמת.

אבל מה עם שאר נסחפי הקונספירציות ?
מה ההיגיון ?
פשוט מאד.
זה גורם להם להרגיש חכמים יותר מכולם.
בלי צורך בלימוד תחום התמחות ספציפי, בלי יכולת כתיבה מוצלחת, הם הופכים לגאונים הגדולים שמבינים יותר מכולם, וכמובן דואגים לכל העולם מפני הדמונים שרוצים להשתלט עליו.

פיק-ניק

משתמש פעיל
באמנות ה'דיבייט', אתה לומד להתווכח על נושאים שונים ובדרך כלל, אתה מקבל משימה לייצג את הדעה ההפוכה מזו שאתה מאמין בה.
יש אנשים שנהנים מזה...
ואפי' למדים מזה.

נערך לאחרונה ב:

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
ובמחילה, מה שיותר קרוב אלי יותר מעניין אותי. מתנצלת על האנוכיות.
איך זה יותר קרוב אלייך , לא הבנתי. באמת.

אם המשטר פה יהפך לדיקטטורה שני התרחישים האלו סבירים באותה המידה, ואם לא , אז שניהם בלתי סבירים .

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
איך זה יותר קרוב אלייך , לא הבנתי. באמת.

אם המשטר פה יהפך לדיקטטורה שני התרחישים האלו סבירים באותה המידה, ואם לא , אז שניהם בלתי סבירים .
עירבבת.
אבל לא משנה, אני פורשת מהדיון הזה במחילה.

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אני מבינה שאת הולכת ברגל ולא משתמשת בתחבורה הציבורית.
אני לא שפן נסיונות פשוט כי אני מודעת לכך שיש בזה סיכון גבוה.

רק שלהביא את התחבורה כדוגמה לקידמה בלתי מזיקה
זה אחד הדברים הכי פחות מוצלחים...
וזה בלי לספור את זיהום האוויר....

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה