בדיקת קובץ אקסס באופיס x64

אביי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
בס"ד

בוקר טוב, יש לי מסד אקסס שבניתי באופיס 32 ואני מעוניין שיבדקו עם הוא עובד גם ב x64 , לכן מי שיכול להוריד את הקובץ שיפעיל אותו ויאשר פקודות מאקרו ואז ילחץ על הכפתור השמאלי כמו בתמונה, וימתין כ10 שניות ויצלם לי מה קורה, עם השדות מתמלאים, או שקופצת שגיאה.

תודה רבה!!

קבצים מצורפים

• ‏‏לכידה.PNG
    ‏‏לכידה.PNG
    KB 4.3 · צפיות: 13
  • שערי מטח אביי.rar
    KB 37.9 · צפיות: 19

דב פליי

משתמש פעיל
בס"ד

בוקר טוב, יש לי מסד אקסס שבניתי באופיס 32 ואני מעוניין שיבדקו עם הוא עובד גם ב x64 , לכן מי שיכול להוריד את הקובץ שיפעיל אותו ויאשר פקודות מאקרו ואז ילחץ על הכפתור השמאלי כמו בתמונה, וימתין כ10 שניות ויצלם לי מה קורה, עם השדות מתמלאים, או שקופצת שגיאה.

תודה רבה!!

ללא שם.png

אקסס 2013 64 ביט

יש לציין שלאחר לחיצה כעבור שניה שתיים הוא עשה כאילו הוא לא מגיב [רקע שחור] ואז אחרי רגע קפץ ההודעה, לא יודע אם זה קשור לנתוני המחשב או מה.

כמו כן לאחר לחיצה על אישור בהודעה הנ"ל הוא עדיין כותב מתחת הלחצנים
"הורדת נתונים מתבצעת אנא המתן"

אביי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
צפה בקובץ המצורף 455386

אקסס 2013 64 ביט

יש לציין שלאחר לחיצה כעבור שניה שתיים הוא עשה כאילו הוא לא מגיב [רקע שחור] ואז אחרי רגע קפץ ההודעה, לא יודע אם זה קשור לנתוני המחשב או מה.

כמו כן לאחר לחיצה על אישור בהודעה הנ"ל הוא עדיין כותב מתחת הלחצנים
"הורדת נתונים מתבצעת אנא המתן"
תנסה כעת את זה:

קבצים מצורפים

• שערי מטח אביי.rar
    KB 40.9 · צפיות: 20

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  36  פעמים

לוח מודעות

למעלה