מידע שימושי בגדים לתינוק...

אורח(ת)בעולם

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מותגים וחנויות שאפשר לקנות אונליין, איכותיות...
מה יש לכם להמליץ? (אני מחו"ל, גוגל לקח אותי לחנויות כמו קיווי, שילב, גולף ואין לי מושג מבחינת איכות איך זה)
(אני אוהבת לקנות בקרטרס אבל זה שבארץ אין להם הרבה בגדים...)

לא אני

משתמש סופר מקצוען
מותגים וחנויות שאפשר לקנות אונליין, איכותיות...
מה יש לכם להמליץ? (אני מחו"ל, גוגל לקח אותי לחנויות כמו קיווי, שילב, גולף ואין לי מושג מבחינת איכות איך זה)
(אני אוהבת לקנות בקרטרס אבל זה שבארץ אין להם הרבה בגדים...)
שילב איכות מעולה.
קדס.

ששונית

משתמש מקצוען
אלו שלושה אתרים שקניתי בהם בחו"ל ונהניתי מאוד

אורח(ת)בעולם

משתמש פעיל
עיצוב גרפי

הפוך, אני רוצה לקנות בארץ, לשלוח למישי שם. אני לא מהארץ.

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען

במייסיס -
איך המידות בהשוואה לנקסט?
איך המחירים?
משלוח לישראל ישיר וחינם כמו בנקסט?.
שני הלינקים האחרים גם הם לאתרים אמריקאיים?
איך המחירים והמשלוח, אם כן?

ששונית

משתמש מקצוען
הפוך, אני רוצה לקנות בארץ, לשלוח למישי שם. אני לא מהארץ.
אה, לא הבנתי
במייסיס -
איך המידות בהשוואה לנקסט?
איך המחירים?
משלוח לישראל ישיר וחינם כמו בנקסט?.
שני הלינקים האחרים גם הם לאתרים אמריקאיים?
איך המחירים והמשלוח, אם כן?
אין לי מושג בהשוואה לנקסט, המידות שלהם מאוד רגילות תואמות גיל.
מחירים ממש זולים
לגבי משלוחים אני לא יודעת, אני פשוט שולחת את ההזמנות לקרובי משפחה בניו יורק והם שולחים לי את זה עם בני משפחה
גם הלינקים האחרים הם אמריקאים, חשבתי שזה מה שפותחת האשכול רצתה.

אורח(ת)בעולם

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
היא כתבה שהיא רוצה משלוח לחו''ל. אני מזמינה שטייף ללונדון נראה לי שאין להם לארץ. בייבישופ יש כן משלוחים לארץ, אתר מהמם.https://m.babyshop.com/
היא כתבה שהיא רוצה משלוח לארץ. היא לא כתבה ברור. נו, עברית קשה שפה! (טוב שיש את מי להאשים!)

פנדורה

משתמש מקצוען
היא כתבה שהיא רוצה משלוח לחו''ל. אני מזמינה שטייף ללונדון נראה לי שאין להם לארץ. בייבישופ יש כן משלוחים לארץ, אתר מהמם.https://m.babyshop.com/
בבייבי שופ יש שטייף?
או שיש להם אתר משלהם?

אני מבינה שלשטייף אין משלוחים לארץ.

הני :)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
אם את רוצה רמה גבוהה אז יותר קידס קלאב, ליטל פרינסס אני לא בטוחה שיש להם אתרים אבל קיוי וגולף זה פשוט מאודדד שילב יותר איכותי אבל שוב לא רמה מדי גבוהה השאלה איזה סגנון מחיר את מחפשת

אורח(ת)בעולם

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בסוף הלכתי על הקלאסי. קניתי בזארה.
עכשיו אני רוצה להוסיף כמה פיג'מות ובגדי גוף... חבל שנקסט לא מקבל קרדיט קארד מחו"ל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה