עזרה בגדים לנשים במידה 46+ באיזה חנויות?

רק ברכה

משתמש מקצוען
השאלה מה הסגנון
אני גם במידות האלו לצערי:(

יש במזל חזוט עד 46 חלק מהדגמים
אני באופן אישי קונה יותרעליונית וחצאית (יותר מתאים למבנה גוף שלי) מאשר שמלות
עליוניות קונה בדיסקרט, H&M' ויש לי חצאית ארוכה ממלכה כהן - לא מהשנה האחרונה

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תודה רבה לכולן ממש עזרתן. העברתי את הנתונים.
באמת הסגנון שלה מתאים למה שכתבו פה: ביאנקה נרו, לוקסי, לה ספציה וכו' אלגנטי מכובד ולא כבד.

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
@טוליפ ברשת גולברי (יש בקניונים , גם בסנטר 1 ובאזור בני ברק לא יודעת) יש דברים ממש יפים, מתאים לחרדיות, אלגנטים וספורטיבים עד מידה 5 או 6 בערך 54

נערך לאחרונה ב:

teacher

משתמש מקצוען
רוסברו- דויטש
רח עמוס 3
ירושלים
מבחר גדול
צריך להצטייד בסבלנות...

Mark 1

משתמש מקצוען
יש גם את החנות MAGENTA בביתר - יש שם בגדים שיא האופנתיים מהממים, גזרות ממש מוצלחות!!!
מתחיל במידה 44.
הכתובת בקובץ המצורף.
מג'נטה.jpg

היכל

משתמש פעיל
מניסיון דיסקרט גולברי קרייזי ליין ויש חנות יחסית חדשה בקניון פתח תקווה בקומה למטה שאני לא זוכרת את שמה אבל יש לה המון מבחר
אפשר לפעמים לבדוק גם ברמלי יש דברים ממש יפים

racheli

משתמש פעיל
חצאיות וחולצות ליום יום אפשר למצוא בנקסט ומרקס אנד ספנסר
זה מעולה וזול לא מחירים מטורפים כמו בארץ (יש חצאיות מידי והן מגיעות מתחת לברך) חצאית יכולה לעלות בסביבות ה100 ש"ח

פנינה דיקמן

מעצבת פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אלגנצה בגאולה.
נשמע לי הסגנון שהיא מחפשת.
יש להם המידות שאת מחפשת, שרות מקסים, ומחירים שפויים.
מנסיון, מהשבוע האחרון, 5 דק' רכשתי שם שמלה יפה ומחמיאה
קלאסית ואלגנטית. שווה לנסות,
ויש להם גם סניף בב"ב.

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
@טוליפ ברשת גולברי (יש בקניונים , גם בסנטר 1 ובאזור בני ברק לא יודעת) יש דברים ממש יפים, מתאים לחרדיות, אלגנטים וספורטיבים עד מידה 5 או 6 בערך 54
תודה. בשביל הקניון היא לא צריכה אותי, היא יכולה לחפש לבד. העזרה שנתבקשתי אלו החנויות הסמויות והמוחבאות בגאולה ושות' ועזרו לי כאן.
בכל אופן תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה