בקשה בבקשה תפסיקו! בשביל הילדים שלכם!!

מצב
הנושא נעול.

לרעהו

משתמש מקצוען
לא עניתי לטענה של פותח האשכול.
עניתי למה שכתבת שצריך לטפל ולא לטאטא מתחת לשטיח. שזה נכון. אבל במקומות הנכונים.
קראתי טענה זו בכמה אשכולות, משום מה זה לא טענה, מי שרוצה להתיעץ עם אנשים על איזה ענין, הוא לא רוצה להתיעץ עם גדול הדור אלא לשמוע מכלול דיעות ובדרך כלל רואים מרוח הדברים של כולם מה הנכון לעשות, זה לא לשכת הגזית, אבל זה בהחלט נותן עוד צדדים למטבע ועוזר להכריע, הטענה הזו שבפרוג לא תדע מי עונה לך איננה נכונה, אני אישית התיעצתי פה כמה דברים והראו לי צדדים שלא שמתי לב אליהם, וראיתי את הדברים בצורה שונה וזה מאוד טוב, וכל אחד ששכל בקודקדו מבין מה נכון לעשות ומה לא

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
קראתי טענה זו בכמה אשכולות, משום מה זה לא טענה, מי שרוצה להתיעץ עם אנשים על איזה ענין, הוא לא רוצה להתיעץ עם גדול הדור אלא לשמוע מכלול דיעות ובדרך כלל רואים מרוח הדברים של כולם מה הנכון לעשות, זה לא לשכת הגזית, אבל זה בהחלט נותן עוד צדדים למטבע ועוזר להכריע, הטענה הזו שבפרוג לא תדע מי עונה לך איננה נכונה, אני אישית התיעצתי פה כמה דברים והראו לי צדדים שלא שמתי לב אליהם, וראיתי את הדברים בצורה שונה וזה מאוד טוב, וכל אחד ששכל בקודקדו מבין מה נכון לעשות ומה לא

לא שוללת את הדברים שכתבת.
עדין בענייני חינוך, לא הייתי מתייעצת עם בחור/ה בגיל 18, או עם משהו/י שאני יודעת שאני לא מחזיקה מהחינוך של הילדים שלה וכד'.
ומסתובבים פה הרבה סגנונות וגילאים וכו'. אין לי אפשרות לדעת מי מתאים לי ומי לא.
אז מה התועלת בקבלת ייעוץ מהם?

אם זה היה משהו שלא מזיק, ניחא.
אבל כשהודעות כאלה יכולות להיות להם גם תוצאות שליליות ומזיקות. (מזיקות גם לרבע'ס/מורות וגם למי שקורא את הדברים זה מעמיד באור אחר את כל הרבע'ס ונותן לאנשים הרגשה שהם צריכים לבדוק טוב טוב את הרב'ה של הבן שלהם, למרות שעד היום הם היו ממש מרוצים...)

אז אולי כדאי לוותר עליהן ודי?

תילי5565

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני רואה את זה קצת שונה, וסליחה מפותח האשכול.
המלמדים רובם מגיעים לחיידר ללא השכלה והבנה בסיסית בנפש...
אלא רק מהבנה והשקפת החיים שלהם.
אולי במקום זה תלמדו מהאשכולות של האמהות הכאובות.
כל אחד בוחר לאן לקחת את זה...
ולא, אין לי תלונות על הצוות של הילדים שלי, כי כולם באמת אנשים נפלאים!!!!
הבעיה היום שההורים דורשים מהמלמד והגננת להיות הרבה מעבר למה שהם נותנים כהורים,
כאילו הם אמורים להיות מלאכים..

שוקי פרוגר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
האמא הזו הלכה והפיצה את זה ב"גינה" שהרב'ה הזה צורח על תלמידים.
ה"גינה" הזאת היא הצרה הצרורה של כל העוסקים בחינוך.
בציבורים אחרים זה הוואטסאפ.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
אבל אם אתם חפצים שאנחנו המלמדים נמשיך לטפל בילדכם,
נמשיך לעשות את המיטב למענו,
נמשיך להישאר בחיידרים ולא נלך להתפרנס ממקומות אחרים,
פשוט תפסיקו.

אתה מאיים, כאילו?

נפתחים גם אשכולות נגד מורות זועתיות שהותירו צלקות- אז מה? אז בגלל זה אטוש מקצוע מקודש?

אז נפתחים אשכולות נגד הרעב'ס הבעייתיים, מדוע אתה חש עצמך רדוף ועוד כותב שזה "למען הילדים שלנו"?
למען ילדיי לא אתמרמר באזניהם. למען ילדיי אצדד בעמדת הרב ואברר עימו בשקט את הדברים.

פתיחת או אי פתיחת אשכולות מתלוננים לא תשנה את המציאות שחלק מהרעב'ס נהדרים וחלק לא.

וסליחה אם קוממתי.

ששונית

משתמש מקצוען
אם אתם פותחים חבילת במבה ומוצאים בפנים זחל, שלא תעזו לפתוח אשכול בפרוג ולהתלונן, כי בסוף נישאר רק עם במבה שוש

ואם פתחתם בקבוק קוקה קולה והקולה היתה חמוצה, שלא תעזו להתלונן כי בסוף נישאר רק עם פטל בטעם קולה.

אם זה מה שאתם מעוניינים, אז תמשיכו לפתוח אשכולות מתלהמים על איכות ירודה במוצרים.

כל האשכולות שנפתחו לאחרונה עם תלונות על התנהלות של מלמדים בתלמודי תורה, הגיעו אחרי מקרים קשים בשטח, שפוגעים בנשמות ושופכים את דם התלמיד ודם זרעיותיו.

כמובן שהורים חייבים להכיר טובה למלמדים בכל אופן ובכל הזדמנות ולקחת תלונות בפרופורציה, אבל אי אפשר להפריך ולזלזל במקרים קשים שנעשים בעיקר על ידי מלמדים ולהזהיר שלא תעזו להתלונן אחרת תשארו בלי מורים.
אני יודעת שבתלמודי תורה של גור בעבר היו מלמדים אכזרים שהותירו טראומות בדורות שלמים, עד שהגיע מי שהגיע ועשה שם סדר והיום המלמדים שם הם המעולים שיש והתלונות נגד מלמדים שואפות לאפס ואני אומרת את זה מידיעה ברורה בכמה ערים.
אז כן צריך להתלונן כשנעשות עוולות כי אמנם טחנות הצדק טוחנות לאט אבל בסופו של דבר במקרים רבים הצדק נעשה וכך מצילים דורות של נפשות.

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
נראה שעוברת כאן איזו רוח רעה נגד המלמדים והמורות
משאירה נעול להתייעצות ההנהלה בעניין.
בתקווה שלא יצא מכשול תחת ידנו

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה