באנר פרסומת לאתר

ציפורת

משתמש רשום
שלום, אני מהפורום השכן.
אני פונה אליכם משום שאולי זה יותר קשור לפורום הזה.
בהמשך לאשכול הזה בבנית אתרים, אני מעוניינת לשאול,
אם אני רוצה לשים פרסומות באתר, איך זה הולך מבחינת בעל האתר?
הוא צריך לפנות לעסקים שרוצים לפרסם אצלו והם מביאים לו באנר של פרסומת שלהם להטמעה באתר?
או שיש לפנות לבעל מקצוע שעושה את הבאנר ישירות?
אשמח לדעת לסיכום, איך זה הולך בפירסומות, בעל אתר רוצה לשים באנרים פרסומות באתר, למי הוא פונה?

כוכב

משתמש פעיל
UX UI
D I G I T A L
הוא אמור לפנות לבעל האתר
או שהוא יעשה לו את הבאנר דרכו
או שהלקוח ידאג להביא את הבאנר
אבל בכל אופן צריך לשלם לבעל האתר

ציפורת

משתמש רשום
סליחה, לא הובנתי כראוי.
אני שואלת את זה בשביל בעל האתר, אם הוא רוצה לשלב פירסומות באתר איך הוא עושה זאת.
פונה לבעלי העסקים עצמם ובמקרה והם מעוניינים לפרסם הם מספקים לו את הבאנר?
או שהוא צריך לפנות לבעל מקצוע שמכין באנרים ישירות?

כוכב

משתמש פעיל
UX UI
D I G I T A L
או כך או כך
לפעמים הלקוח כבר דואג לבאנר
ולפעמים הוא לא יודע ורוצה שבעל האתר ידאג לו לבאנר

ציפורת

משתמש רשום
האם הבאנרים היום עדיין נבנים בפלאש למרות שאין להם תמיכה ברוב המובייל,
או שכבר יש דרכים אחרות (כמו html5 אולי) כדי לבנות באנרים.
עדכנו אותי בבקשה איך בונים היום באנרים.

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
בדרך כלל באתרים גדולים עובדים מול הלקוחות ובמקביל מול פלאשיסט משלהם או מול משרד פרסום שמספק הכל מוכן
כרגע עדיין עובדים בכל האתרים עם פלאש ומבקשים במקביל לסידרה של 7-8 גדלים של באנרים עוד 2-3 קבצי גיפ שנתמכים בסלולרים למינהם

ציפורת

משתמש רשום
תודה רבה על המידע. אני ממש בורה בזה...
אז לפי מה שאני מבינה מדבריך, באתרים שמים באנר בפלאש ובסלולר שמים בקובץ גיפ.
אז אם כך אשאל שאלה, למה לא שמים בהכל קובץ גיפ? למה רק בסלולר?

ועוד שאלה ששאלתי כבר בפורום השכן ואשאל אותה שוב כאן לאנשים שמתמחים בזה:
נגיד אני מזמינה אצלך באנר, איך את מביאה לי אותו להטמעה באתר? בקוד html?

ושוב תודה על המידע.

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
למה משתמשים בבאנר לפאש?
כי הוא הרבה יותר יפה מענין ומושך,
אני מצרפת לך כאן שתי באנרים לקמפיין מטרנה, אחד פלאש ואחד גיפ
אמנם אפשר להנפיש את גיפ, אבל עדיין לא מצאתי איך להנפיש גיפ עם תמונות ועם מעברי צבע שיצא איכותי, אשמח אם מישהו יתן הדרכה או מה, בינתיים אני עושה את הגיפ כתמונה סטטית

ובגלל שהסלולר לא תומך פלאש, אז חייבים לשים גם פרסום גיפ או ג'יפג

בhtml 5 אין לי מה לעזור כי אני לא מבינה בו כלום

ובקשר לקוד, את מקבלת מהפלאשיסט באנר כולל כפתור עם קוד ששולח את הלוחץ לדף אותו את מעונינת לפרסם, בתור אחראית על האתר, התפקיד שלך הוא רק להכניס את הבאנר למקום המיועד

נ.ב.
באתרים גדולים, נותנים אפשרות למפרסם לראות כמה הקלקות היו לו על הבאנר,ולזה הם יוצרים קוד משלהם.
אם הלקוח שלך ירצה לראות כמה הקלקות היו לו על הבאנר, זה יותר מסובך, ולי אין מענה לזה
הפתרון שהייתי נותנת הוא להכניס קוד בדף אליו הבאנר שולח, של גוגל אנליטיקס והוא סופר את הכניסות לדף ומראה דרך איזה אתר היו הכניסות
בהצלחה רבה!

ציפורת

משתמש רשום
נכתב ע"י סטודיו פלאש;1694425:
למה משתמשים בבאנר לפאש?
כי הוא הרבה יותר יפה מענין ומושך,
אני מצרפת לך כאן שתי באנרים לקמפיין מטרנה, אחד פלאש ואחד גיפ
אמנם אפשר להנפיש את גיפ, אבל עדיין לא מצאתי איך להנפיש גיפ עם תמונות ועם מעברי צבע שיצא איכותי, אשמח אם מישהו יתן הדרכה או מה, בינתיים אני עושה את הגיפ כתמונה סטטית

ובגלל שהסלולר לא תומך פלאש, אז חייבים לשים גם פרסום גיפ או ג'יפג

בhtml 5 אין לי מה לעזור כי אני לא מבינה בו כלום

ובקשר לקוד, את מקבלת מהפלאשיסט באנר כולל כפתור עם קוד ששולח את הלוחץ לדף אותו את מעונינת לפרסם, בתור אחראית על האתר, התפקיד שלך הוא רק להכניס את הבאנר למקום המיועד

נ.ב.
באתרים גדולים, נותנים אפשרות למפרסם לראות כמה הקלקות היו לו על הבאנר,ולזה הם יוצרים קוד משלהם.
אם הלקוח שלך ירצה לראות כמה הקלקות היו לו על הבאנר, זה יותר מסובך, ולי אין מענה לזה
הפתרון שהייתי נותנת הוא להכניס קוד בדף אליו הבאנר שולח, של גוגל אנליטיקס והוא סופר את הכניסות לדף ומראה דרך איזה אתר היו הכניסות
בהצלחה רבה!
תודה רבה על ההסבר המפורט!
שיהיו לי עוד שאלות בנושא אשאל (אני רואה שיש כאלה ניקים ששמחים לעזור ולשתף)

present

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ציפורת;1694464:
שיהיו לי עוד שאלות בנושא אשאל (אני רואה שיש כאלה ניקים ששמחים לעזור ולשתף)

אכן,
באמת סטודיו פלאש היא דוגמה לניקית כזאת!
איזה סבלנות לכל שאלה...
תודה לך!!! (יש כבוד...)

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הייתי מוסיפה נקודה לא טכנית - אבל מהותית -
כשמדובר על באנר באתר [הכולל תשלום על הפרסום] הדבר הראשוני הוא להוכיח כניסות רבות. בלי זה - אין סיבה לפרסם באתר ההוא.
בד"כ רק אתרים גדולים מאד מצליחים להתפרנס מזה. כדוגמת ככר השבת, בחדרי חרדים, הידברות ודומיהם.

ואגב - עושה לי רושם שיש מניפולציה ב"כניסות" - בכיכר השבת בלחיצה הראשונה על כתבה הוא פותח א. דף פרסומי, ב. שוב את אותו הדף שהיית בו!
ואז אתה לוחץ שוב על הכתבה שרצית לראות - ואז הוא פותח לך דף חדש ובו פרסומת נוספת, שיש להקליק עליה "דלג" בסוף מספר שניות, ואז מגיעים לכתבה.
אתם מבינים על כמה "הקלקות" בטח הם מדווחים ללקוחות שלהם?...

שובל אש

משתמש רשום
נכתב ע"י ציפורת;1693493:
שלום, אני מהפורום השכן.
אני פונה אליכם משום שאולי זה יותר קשור לפורום הזה.
בהמשך לאשכול הזה בבנית אתרים, אני מעוניינת לשאול,
אם אני רוצה לשים פרסומות באתר, איך זה הולך מבחינת בעל האתר?
הוא צריך לפנות לעסקים שרוצים לפרסם אצלו והם מביאים לו באנר של פרסומת שלהם להטמעה באתר?
או שיש לפנות לבעל מקצוע שעושה את הבאנר ישירות?
אשמח לדעת לסיכום, איך זה הולך בפירסומות, בעל אתר רוצה לשים באנרים פרסומות באתר, למי הוא פונה?

לעניות דעתי, בעל האתר פונה לעסקים שמעונין שיפרסמו אצלו ומציע להם פרסום באתר שלו. בד"כ בעל האתר דואג לפרסום כולל הכל, ע"כ צריך להחזיק מקצוענ/ית שיצור את הבאנר. סביר להניח שיהיו אתרים שיש להם באנר מוכן שיצרו ופירסמו באתר אחר וירצו להכניס את אותו הבאנר גם באתר שלך.
בנוסף לכל, כדאי להוסיף באתר שלך באנר הצעת פרסום באתר.
בהצלחה!

ציפורת

משתמש רשום
נכתב ע"י שובל אש;1697897:
לעניות דעתי, בעל האתר פונה לעסקים שמעונין שיפרסמו אצלו ומציע להם פרסום באתר שלו. בד"כ בעל האתר דואג לפרסום כולל הכל, ע"כ צריך להחזיק מקצוענ/ית שיצור את הבאנר. סביר להניח שיהיו אתרים שיש להם באנר מוכן שיצרו ופירסמו באתר אחר וירצו להכניס את אותו הבאנר גם באתר שלך.
בנוסף לכל, כדאי להוסיף באתר שלך באנר הצעת פרסום באתר.
בהצלחה!

הבנתי. תודה רבה על התשובה.

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לכאורה זה כמו פירסום בכל מדיה אחרת.
לדוג' - מי שרוצה לפרסם בעיתון, פונה למערכת העיתון, בודק גדלים ואפשרויות פירסום, מביא מודעה מוכנה מגרפיקאית שלו, או מבקש שהגרפיקאית של מערכת העיתון תכין.
במקביל, במערכת העיתון יש מי שתפקידו להביא מפרסמים נוספים, להתקשר לבעלי עסקים ולהציע להם חבילות פירסום, ושוב - הגרפיקה זה לבחירת הלקוח, אם הוא בוחר את הגרפיקאית של העיתון או עובד מול גרפיקאית משלו.

אולי מעניין אותך גם...