באילו כיתות מלמדים POWER POINT? והאם זה ברמה?

veredb

עיצוב ועריכה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
בדיוק אתמול עבדתי על פאור פוינט. המחשב שלי קרס והייתי זקוקה בדחיפות לעשות מצגת לקליינטית לחוצה. פתחתי את ה"מחשב אברכים" של בעלי שמותקן שם רק וורד אקסל ופאור פוינט. הבת שלי בת 13 שלמדה את התוכנה במינהל הקהילתי מאוד עזרה לי ודי התמצאה ויצאה לי מצגת מאוד מכובדת. רק שאני חושבת שמה שמלמדים זה בפן הטכני וזה אמור להספיק העניין הוא האם לילדה יש כלים וידע בעיצוב מלבד התוכנה כי זה כל ההבדל. אם רוצים אפשר להגיע לעיצוב לא רע גם בוורד אבל הכל מתחיל מהבסיס
הרבה הצלחה

מתכנתת!!

משתמש פעיל
בדיוק אתמול עבדתי על פאור פוינט. המחשב שלי קרס והייתי זקוקה בדחיפות לעשות מצגת לקליינטית לחוצה. פתחתי את ה"מחשב אברכים" של בעלי שמותקן שם רק וורד אקסל ופאור פוינט. הבת שלי בת 13 שלמדה את התוכנה במינהל הקהילתי מאוד עזרה לי ודי התמצאה ויצאה לי מצגת מאוד מכובדת. רק שאני חושבת שמה שמלמדים זה בפן הטכני וזה אמור להספיק העניין הוא האם לילדה יש כלים וידע בעיצוב מלבד התוכנה כי זה כל ההבדל. אם רוצים אפשר להגיע לעיצוב לא רע גם בוורד אבל הכל מתחיל מהבסיס
הרבה הצלחה
זאת אומרת שחוץ מללמד הנפשות והיפר קישור - ללמד גם עיצוב טקסט ואפקטי טקסט וכו, הבנתי אותך?

veredb

עיצוב ועריכה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
באופן עקרוני זה תלוי בגיל , במוטיבציה ובגודל הקבוצה
אבל כן

אליש..

משתמש רשום
האם חוג לבנות בכיתה ג-ד ברמה גבוהה יכול ללכת?
יש לי אחיינית בכיתה ב' שיצרה מצגת של תמונות שלה עם הנפשות וכו' לבד!!!!!! ללא למידה... אז אולי היא קצת יותר מהממוצע, אבל אני חושבת שלכיתות ג' ד' זה מעולה, כמובן שיש דרגות, ובתוכנה הזאת אפשר לייצר דברים הזויים (מנסיון של 12 שנה) אין גבול למה שאפשר להוציא מהתוכנה הזאת!!!!!!!
חוץ מזה שאפשר ללמד קורס של גרפיקה בתוכנה הזאת בלי קשר למצגת... לא חייב רק מצגת... אפשר גם לייצר משחקים וכו'.... ב-ה-צ-ל-ח-ה!!!!!!!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה