א גיזונטע ZOOM-אר! אני לא קולומבוס, אבל נראה שיש פתרון לקריסת חדרי הועידה...

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עשיתי עם עוד משתמשים ולי זה נתקע כל הזן ואפילו מתנתק... השיעור הוא בשעות הלילה וגם הניסיון היה.
נטסטיק דור 4 יכול לפתור את הבעיה?

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
עשיתי עם עוד משתמשים ולי זה נתקע כל הזן ואפילו מתנתק... השיעור הוא בשעות הלילה וגם הניסיון היה.
נטסטיק דור 4 יכול לפתור את הבעיה?
ברור שזה תלוי גם בקליטה!!
אם הנסיון הוא כדי לבדוק האם יש ניתוק אחרי 40 דקות הכי טוב לעשות אותו על ידי הטלפון, שיהיו בו זמנית 3/4 אנשים שיחייגו דרך הטלפון לפגישה.

לילי 1

משתמש מקצוען
לא יודעת לגבי דור 4.
בצוות שלי כל מי שהיה עם נטסטיק התייאש מהאפשרות לזום נורמלי

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
דחוף!!
יש מצב ליצור פגישה בלי סיסמא??
אני עם חשבון של משרד החינוך ואני רוצה ליצור פגישה והוא לא נותן לי, זה קשור איפה שהוא להגדרות או לנוהל חדש של זום....
Screenshot (1).jpg

סיון

המניפה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
דחוף!!
יש מצב ליצור פגישה בלי סיסמא??
אני עם חשבון של משרד החינוך ואני רוצה ליצור פגישה והוא לא נותן לי, זה קשור איפה שהוא להגדרות או לנוהל חדש של זום....
צפה בקובץ המצורף 650160
אם את מהחשבון של משרד החינוך אז זה לא ניתן לשליטה.
אבל את יכולה לתת קישור שכולל כבר את הסיסמה.

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אם את מהחשבון של משרד החינוך אז זה לא ניתן לשליטה.
אבל את יכולה לתת קישור שכולל כבר את הסיסמה.
אכן
אני כעת בעיקר עובדת על הטלפון.. ומשום מה אני לא מצליחה להכנס עם המספר פגישה הקבוע והסיסמה הקבועה שהגדרתי..!!

ג'וקר

משתמש צעיר
שלום וברכה,
ראשית, תודה רבה על הרעיון המבורך!!
שנית, היום ניסיתי לראשונה לעשום זום ממחשב וטלפון יחד ועבד מצוין. כרגע ניסיתי שוב ולאחר שמקישים בטלפון את ה ID, הוא אומר ששיחת הזום הזו אינה יכולה לצרף שיחות טלפוניות.
מישהו נתקל בבעיה הזו?

סיון

המניפה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
שלום וברכה,
ראשית, תודה רבה על הרעיון המבורך!!
שנית, היום ניסיתי לראשונה לעשום זום ממחשב וטלפון יחד ועבד מצוין. כרגע ניסיתי שוב ולאחר שמקישים בטלפון את ה ID, הוא אומר ששיחת הזום הזו אינה יכולה לצרף שיחות טלפוניות.
מישהו נתקל בבעיה הזו?
שימו לב בהגדרות שלא הסירו את האופציה של הטלפון:
Screenshot (14).png

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
@חיה דרליך אתם יודעים אולי לומר לי תכלס למה אני לא מצליח להפעיל את המערכת הטלפונית!!!
מאז שזום הפעילו ברירת מחדל שחייבים סיסמא אני לא מצליח להכנס למערכת דרך הטלפון.... הגדרתי סיסמא בת 6 ספרות אני מפעיל את זום דרך המחשב, מחייג למערכת מהטלפון מקיש את מספר הפגישה הקבוע, ואח"כ מקיש את הסיסמא שהוגדרה מראש, אבל כלום המערכת ממלמלת משהו באנגלית ומתנתקת....!!!
יש מצב שזום הגדירו שכל פעם הפגישה יוצרת סיסמא חילופית וא"א לבחור סיסמא קבועה??!!

חיה דרליך

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
@חיה דרליך אתם יודעים אולי לומר לי תכלס למה אני לא מצליח להפעיל את המערכת הטלפונית!!!
מאז שזום הפעילו ברירת מחדל שחייבים סיסמא אני לא מצליח להכנס למערכת דרך הטלפון.... הגדרתי סיסמא בת 6 ספרות אני מפעיל את זום דרך המחשב, מחייג למערכת מהטלפון מקיש את מספר הפגישה הקבוע, ואח"כ מקיש את הסיסמא שהוגדרה מראש, אבל כלום המערכת ממלמלת משהו באנגלית ומתנתקת....!!!
יש מצב שזום הגדירו שכל פעם הפגישה יוצרת סיסמא חילופית וא"א לבחור סיסמא קבועה??!!
ב"ה

צריך לעשות סדר
יש שתי סוגי ססמאות ואני מקווה מאד שאתם יודעים ומבינים את זה לעומק ובאם לא כאן טמון הבעיה
נכתוב בקיצור - ואם צריך נא הודיעו ובל"נ נאריך יותר

כשרוצים לפתוח את את החדר דרך הטלפון הוא מבקש משהו אחד שונה מכל מה שמבקש כל פעם ממי שנכנס לקו
והוא בגלל שלפתיחת חדר יש להביא "מפתח חדר" (וכאן זה גם קוד מספרי) וזה לא קשור לסיסמה של הצטרפות לועידה
ואת זה מגדיר המנהל בדף האינטרנט ובכרטסת של "פרופיל" בשורה האחרונה בימין והעריכה הוא ע"י פתיחתו משמאל "ערוך"
ושם אם הגדרת את המספר שיהיה מפתח החדר - אם תקיש את זה עם # אחרי שתקיש את מס' החדר ו# - (אפי' לא יבקש ממך יותר את הסיסמה - הסיסמה הוא יבקש רק לאורחים מצטרפים) אבל כאן הוא יבקש ממכם משהו שלא צריך להתייחס לזה אלא להקיש עוד פעם # - - ההמלצה הוא להקיש עם הקוד מפתח לא רק פעם אחד # אלא פעמיים # - ואז אוטמטית פותחים את החדר ונכנסים בו כמנהל

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
ב"ה

צריך לעשות סדר
יש שתי סוגי ססמאות ואני מקווה מאד שאתם יודעים ומבינים את זה לעומק ובאם לא כאן טמון הבעיה
נכתוב בקיצור - ואם צריך נא הודיעו ובל"נ נאריך יותר

כשרוצים לפתוח את את החדר דרך הטלפון הוא מבקש משהו אחד שונה מכל מה שמבקש כל פעם ממי שנכנס לקו
והוא בגלל שלפתיחת חדר יש להביא "מפתח חדר" (וכאן זה גם קוד מספרי) וזה לא קשור לסיסמה של הצטרפות לועידה
ואת זה מגדיר המנהל בדף האינטרנט ובכרטסת של "פרופיל" בשורה האחרונה בימין והעריכה הוא ע"י פתיחתו משמאל "ערוך"
ושם אם הגדרת את המספר שיהיה מפתח החדר - אם תקיש את זה עם # אחרי שתקיש את מס' החדר ו# - (אפי' לא יבקש ממך יותר את הסיסמה - הסיסמה הוא יבקש רק לאורחים מצטרפים) אבל כאן הוא יבקש ממכם משהו שלא צריך להתייחס לזה אלא להקיש עוד פעם # - - ההמלצה הוא להקיש עם הקוד מפתח לא רק פעם אחד # אלא פעמיים # - ואז אוטמטית פותחים את החדר ונכנסים בו כמנהל
זה אני יודע, אך אני מדבר על מציאות אחרת, והיא שאני מפעיל את הפגישה דרך המחשב, אך אני לא מצליח להתחבר עם משתמש נוסף דרך הטלפון, השאלה שלי האם האם הסיסמא לצירוף אנשים אחרים לפגישת זום פעילה היא אקראית או שניתנת להגדרה קבועה?
אשמח לקבל תשובה ממי שניסה את זה בימים האחרונים לאחר שינוי המדיניות שלZOOM.

חיה דרליך

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
זה אני יודע, אך אני מדבר על מציאות אחרת, והיא שאני מפעיל את הפגישה דרך המחשב, אך אני לא מצליח להתחבר עם משתמש נוסף דרך הטלפון, השאלה שלי האם האם הסיסמא לצירוף אנשים אחרים לפגישת זום פעילה היא אקראית או שניתנת להגדרה קבועה?
אשמח לקבל תשובה ממי שניסה את זה בימים האחרונים לאחר שינוי המדיניות שלZOOM.
ב"ה

אצלי שום דבר לא השתנה הכל עובד אותו דבר - גם בחשבון זום חינמי

מה שהבנתי עכשיו שהבעיה היא שכל פעם הוא נותן מס' אחר וסיסמה אחרת
לגבי זה שתי מקומות שאפשר להגדיר
יש מקום ב"הגדרות" להגדיר להשתמש כל פעם באותו חדר ואם זה מצליח אז הוא גם באותו סיסמה - וכל זמן שלא מדירים זאת הוא עושה באופן אקראי כי כל פעם פותח חדר חדש
ויש עוד רעיון יותר קל - וזה להגדיר באייקון הכתום בחץ לידו שזה יהיה כל פעם פגישה חוזרת - ואם זה מצליח זה עושה פס עקום על האייקון וזה מסמל שזה לא פגישה חדשה - ואז הוא ככה עד שמשנים אותו

נערך לאחרונה ב:

מאן דהו

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בשום צורה לא הצלחתי להצטרף לשיחת זום דרך הטלפון.
יכול להיות שהאפשרות הזאת בוטלה??

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
ב"ה

אצלי שום דבר לא השתנה הכל עובד אותו דבר - גם בחשבון זום חינמי

מה שהבנתי עכשיו שהבעיה היא שכל פעם הוא נותן מס' אחר וסיסמה אחרת
לגבי זה שתי מקומות שאפשר להגדיר
יש מקום ב"הגדרות" להגדיר להשתמש כל פעם באותו חדר ואם זה מצליח אז הוא גם באותו סיסמה - וכל זמן שלא מדירים זאת הוא עושה באופן אקראי כי כל פעם פותח חדר חדש
ויש עוד רעיון יותר קל - וזה להגדיר באייקון הכתום בחץ לידו שזה יהיה כל פעם פגישה חוזרת - ואם זה מצליח זה עושה פס עקום על האייקון וזה מסמל שזה לא פגישה חדשה - ואז הוא ככה עד שמשנים אותו
@חיה דרליך ליך אין שום דרך להכנס דרך הסיסמא המוגדרת מראש!!, הדרך היחידה היא רק שכל אחד מי שמחייג מהטלפון יקיש את הסיסמת ניהול.., רק שבאופן זה לכאורה כולם יוכלו לשלוט בהגדרות של המנהל..

חיה דרליך

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
@חיה דרליך ליך אין שום דרך להכנס דרך הסיסמא המוגדרת מראש!!, הדרך היחידה היא רק שכל אחד מי שמחייג מהטלפון יקיש את הסיסמת ניהול.., רק שבאופן זה לכאורה כולם יוכלו לשלוט בהגדרות של המנהל..

ב"ה

אנו יכולים להודיע לכולם חגיגית
שניסיתי את כל סוגי החשבונות
גם חינמי פשוט
וגם חשבון דרך משרד החינוך
וגם חשבון "פרו" בתשלום
אצל כולם עובדים כל האפשרויות
גם להתקשר ולפתוח את החדר ולהכנס כמנהל
וגם אחר שהחדר פתוח יכולים כולם להכנס ע"י מס' החדר ## וסיסמה # בלבד
(וכמובן אם מוגדר שיכנסו בלי סיסמה הרי הם נכנסים רק במס' החדר פלוס שתי פעמים #)

ואם יש למי שהוא בעיה סביר להניח שזו "אי הבנה"

דרך אגב - יש לדעת שאם נכנסים כמנהל אחרי הכניסה יש דרשה גדולה של מצב החדר וקצת הדרכה והוראות באנגלית - ועקב כך יכול להיות שיש אחרים שמצליחים ורק "חושבים שלא הצליחו" אז פשוט לחכות עד שיהיה שקט -

בכבוד רב

נערך לאחרונה ב:

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
ב"ה

אנו יכולים להודיע לכולם חגיגית
שניסיתי את כל סוגי החשבונות
גם חינמי פשוט
וגם חשבון דרך משרד החינוך
וגם חשבון "פרו" בתשלום
אצל כולם עובדים כל האפשרויות
גם להתקשר ולפתוח את החדר ולהכנס כמנהל
וגם אחר שהחדר פתוח יכולים כולם להכנס ע"י מס' החדר ## וסיסמה # בלבד
(וכמובן אם מוגדר שיכנסו בלי סיסמה הרי הם נכנסים רק במס' החדר פלוס שתי פעמים #)
משהו מאוד לא ברור
אני כעת עברתי ג"כ על שני סוגי חשבונות חשבון חינמי וחשבון פרמיום (משרד החינוך) ואני רואה שיש הבדל בהגדרות, בעוד שבהגדרות של הפרמיום יש אפשרות להגדיר שיהיה ניתן להצטרף דרך המחשב והטלפון,Screenshot (6).jpg
בחינמי יש רק אופציה אחת! רק דרך אודיו המחשב.
Screenshot (5).jpg

חיה דרליך

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
משהו מאוד לא ברור
אני כעת עברתי ג"כ על שני סוגי חשבונות חשבון חינמי וחשבון פרמיום (משרד החינוך) ואני רואה שיש הבדל בהגדרות, בעוד שבהגדרות של הפרמיום יש אפשרות להגדיר שיהיה ניתן להצטרף דרך המחשב והטלפון,צפה בקובץ המצורף 652526
בחינמי יש רק אופציה אחת! רק דרך אודיו המחשב.
צפה בקובץ המצורף 652528

ב"ה

אני לא מאמין שזאת הנקודה
יכול להיות באמת ששינו את זה - לא זוכר מה היה כשהפעלתי את החשבון לפני כמה שבועות
אבל עכשיו נסיתי בחשבון החינמי אע"פ שזה מוגדר שם "אודיו מחשב" הוא עובד עם טלפונים כרגיל

אני מנסה לעזור בלי להבין מה הבעיה
זורק נקודות:
אם עושים שיהיה אפשרות להצטרף לפני המארח - לא צריך את הקוד של מפתח החדר
יש תוסף לכרום קוראים לזה zoom scheduler -בתוסף הזה עוד יכולים להגדיר בגלגל משמאל את השמע שיהיה בשניהם אפי' בחשבון החינמי (ככה זה אצלי) - נקווה שזה פועל את מה שצריך (גם כאן הגדרתי שיהיה רק דרך המחשב - ואעפ"כ עובדים הטלפונים רגיל)

222.JPG

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה