כללי אתר שמצאתי עם מדריכים פשוט מעולים לפוטושופ

minach

משתמש פעיל
צילום מקצועי
שלום לכולם,
רציתי לשתף אותכם באתר מומלץ שמצאתי, האתר הזה הוא בעצם בלוג של אחת בשם נוית שבו היא מביאה מדריכים מצויינים לפוטושופ שחלקם מצולמים וחלקם כתובים שמועברים בצורה יפה חלקה ומובנת מאוד... חשוב להדגיש שחלק נרחב מהלימוד זה לאו דווקא הנושא שעליו השיעור אלא כל הדרך שבה היא מגיעה לתוצאה שממנו אפשר ללמוד המון על הכלים האדירים של פוטושופ! אני אישית למדתי משם המון ולכן אני שמח לשתף אותכם בו.
אתמול יצא לי לדבר איתה והיא אמרה לי שכבר הרבה זמן שהיא לא מחדשת באתר שלה מדריכים חדשים כי היא ראתה שאנשים לא הגיבו על המדריכים והיא לא רצתה לעבוד לחינם, לכן אני רוצה לבקש מכל מי שיעזר או יהנה מהמדריכים שפשוט יכתוב תגובות ויודה לה שיהיה לה עניין להוסיף עוד ועוד מדריכים (היא אמרה לי שבמידה והיא תראה שיש התענינות היא תוסיף עוד מדריכים) וגם לבקש ממנה שתכתוב עוד!!

הכתובת של האתר
http://habalabostitps.blogspot.com/

לשים לב מצד שמאל למטה שיש רשימה נוספת של שיעורים.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
תודה רבה על הלינק הופתעתי שזה בעברית
כיף לראות אנשים שמשתפים אחרים בידיעות שלהם

minach

משתמש פעיל
צילום מקצועי
גם אני אשמח מאוד לשמוע תגובות אם זה עזר לכם....

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
חוזר בי
איפה יש בדיוק מקום לציין כמה נחמד האתר?

minach

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י trew;399263:
טוב לאור דברייך אחרי שקראתי פעם שניה
יש סיכוי שהאתר פשוט שלך
אני טועה במשהו?
האמת שחיכיתי לראות מי הראשון שיהגה את "החכמה" הזו... סתאאאם בצחוק:)
האתר הוא לא שלי ואין לי שום קשר ישיר או עקיף לגב' הנ"ל סה"כ נתקלתי באתר הזה ממש במקרה ונהנתי ממנו וחשבתי שזה יוכל לתרום לחברי הפורום זה הכל!!! מותר לי??

minach

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י trew;399263:
חוזר בי
איפה יש בדיוק מקום לציין כמה נחמד האתר?
בסוף הפוסט של אותו שיעור יש אפשרות לכתוב תגובות, שם!

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
אם היה אפשרות לשים כמה תודות שאתה רוצה היית רואה רשימה
לי זה עזר מאוד למרות שאני עובד עם גימפ
ההבדלים ברעיון לא רחוקים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה