חו"ד אתר שבניתי לעצמי

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אנו לקראת סיום קורס עיצוב גרפי וברוך ה׳ הצלחתי גם להקים לעצמי אתר
אשמח לחוות דעת וביקורת בונה

כתובת: aviorg.co.il
יפה מאוד
טיפה מרגיש שאין קשר בין האלמנטים הויזואלים
כל דבר בצבע שונה

ולהדק את דף צור קשר
(רווחים קטנים יותר בין השורות. כפתור השלח שיהיה באותו גודל כמו תיבות מעל)

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אנו לקראת סיום קורס עיצוב גרפי וברוך ה׳ הצלחתי גם להקים לעצמי אתר
אשמח לחוות דעת וביקורת בונה

כתובת: aviorg.co.il
יפה מאד
לא מבין הרבה באתרים אבל בעין לא מקצועית שמתי לב שהרקע הצהוב שכתוב שם פרוג'קטס מדי גדול ועולה על האלמנטים מתחתיו
זה לא יפה כך. ובכלל הרקע הזה נראה לי בעין לא צריך להיות כזה גדול

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
בתור הצעה אפשר להשאיר באתר משהו שהוא מוגדר כמתנה בעל ערך מוסף בשביל שאנשים יוסיפו לבקר באתר שלך או ירצו לקבל חומרים.

אביאור גבאי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בתור הצעה אפשר להשאיר באתר משהו שהוא מוגדר כמתנה בעל ערך מוסף בשביל שאנשים יוסיפו לבקר באתר שלך או ירצו לקבל חומרים.
כמו מה למשל? יש לדוגמא בגלריה למטה כל מיני יצירות, האם למשל לתת אישור לשימוש בהם לדוגמא? או משהו אחר?

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
לא בדקתי מספיק את האתר שלך, אבל לגוף השאלה זה צריך להיות מותאם לכל אחד בנפרד וההגדרה לזה היא מה שהוא חושב שיהיה שווה וכאי לאנשים במקומו לקבל את זה. יש כאלה שזה יוכל להתמקד במאגר גלריית יצירות, יש כאלה בטיפים, במדריכים, במדור שו"ת, ויש דבר שלאחר הוא טוב ולאחר לא. כמו לדוגמה ליצור פורום שו"ת באתר לאתר חדש לפעמים לא יתאים.

אביאור גבאי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
וואו!!
יפה מאד!
כמה הא/ערות בקטנה ממש:
שים לב שפתור 'פרוייקטים' בתפריט ההאדר עדיין לא מוביל לפרוייקטים שבדף הבית.
יתכן שכדאי להוסיף לכל אזור כפתורי הנעה לפעולה.
בתוך הפרוייקט של ההגדה של פסח [שנראה מדהים מבחוץ!] עדיין אין תצוגה וגלילה, נראה שיש שם איזושהי תקלה.
עוד משהו, סדר התפריט, משום מה נראה לי [אם אני טועה תקנו אותי] שכולם עושים את היצירת קשר סוף, אצלך הוא הראשון, אולי באמת הסדר הנכון הוא בסוף, פחות מכריח ומאיים.
מה עם אייקון אתר שיופיע למעלה בכרטיסיה?..
סליחה שיש כאן הרבה הערות, ביקשת...
בכללי ממש ממש יפה!
כשאתה נכנס להגדה של פסח אמור להופיע חלון פופאפ עם pdf כזה שמדמה ספר , כמו דפדוף וירטואלי בספר, לא מופיע לך?

קושקוש

משתמש... תחליטו אתם!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
כשאתה נכנס להגדה של פסח אמור להופיע חלון פופאפ עם pdf כזה שמדמה ספר , כמו דפדוף וירטואלי בספר, לא מופיע לך?
אצלי מראה שיש בעיה, אבל אולי קשור לסינון? לא נראה לי, תנסה לפתוח אצלך בגלישה בסתר ותבדוק
מצרף לך צילו"מ
בפרוייקטים האחרים זה כן עובד נהדר!
1706043573666.png

נעמי חדד

nd.design studio
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
ממש יפה..הצהוב הזה מהמם וייחודי, ממליצה ממש להתמיד בהופעה של הדמות הוקטורית שלך, זה מהמם!
בהצלחה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה