"אתר נפרץ ושימש להתקפה"- הצילו!

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לקוח נכבד,
אנחנו מצטערים להודיע כי חשבונך נסגר בגלל ש:

אתר נפרץ ושימש להתקפה

למרות שחשבונך סגור, אנחנו נמשיך לשמור על הקבצים שלך למשך 30 יום.
לאחר 30 יום חשבונך כולל כל הקבצים ומאגר נתונים יוסר מהשרתים לצמיתות ולא ניתן לשיחזורם.

Your account has been suspended:
Login: hayatdavidcom
Account ID: # 629498_0
Plan: SHLinux_IL(LITE)

קבלתי כזו הודעה במייל?
Your account has been suspended because
אתר נפרץ ושימש להתקפה

All your account's data and settings are preserved and access to it can be enabled at any time.

ניתן לשלם את החשבון במשך 30 יום מיום סגירת החשבון גם דרך אתר אינטרנט
שלנו,בכתובת:
http://www.webgate.co.il/Webgate3.5/ServiceRenewal.php
מוקדי השירות והתמיכה עומדים לשירותך:
מוקדי השירות :בימים א'-ה' : 9:00-19:00.
מוקד השירות הטכני: 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע דרך אתר אינטרנט.
מומלץ להפנות כל בקשה או שאלה במייל ל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> למתן מענה
מהיר ואיכותי וזמין ללקוחותינו 24 שעות 7 ימים בשבוע.
תמיד לשרותך,
מה פרוש?
מדאיג...
אה ושכחתי להגיד שמבחינת תשלום זה בסדר
אז מה הם רוצים ממני??

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הם הסבירו לך הכל יפה, לא?
פרצו לך לאתר ומשתמשים בו (זאת אומרת, דרך החשבון שלך משתמשים בשרת שעליו את יושבת) לבצע התקפות.
הדבר מפריע מאוד לחברת האחסון, משום שזה מעמיס על השרת, וכן עלול להכליל את הIP שלהם ברשימות השחורות. מבחינתם האחריות היא עליך, והם רוצים שתעזבי אותם, ונותנים לך 30 יום להעתיק את הקבצים שלך.

מה לעשות?
-אני חושב, שקודם כל כדאי לפנות לחברת האחסון, ולשמוע מה הם מציעים.
ולמעשה, צריך לנקות את האתר מהקוד המושתל. הדרך הכי פשוטה היא - לחשזר גיבוי שנעשה לפני הפריצה. יתכן שחברת האחסון עושה גיבויים גם אם את לא יודעת מזה. או שאולי יש לך גיבויים שלך.
לאחר מכן, יש להתקין תוסף של אבטחה. כפי שאני מבין מדובר באתר וורדפרס. אם כן מומלץ http://wordpress.org/plugins/better-wp-security/

בהצלחה!

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זה נשמע לי עוקץ.
לשלם את החשבון!

אם אכן יש אתר ניתן ליצור איתם קשר בדרכים שיצרת איתם קשר עד היום לא דרך מה שקיבלת במייל ולבדוק אם זה נכון או לא.

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י park;1128560:
זה נשמע לי עוקץ.
לשלם את החשבון!

אם אכן יש אתר ניתן ליצור איתם קשר בדרכים שיצרת איתם קשר עד היום לא דרך מה שקיבלת במייל ולבדוק אם זה נכון או לא.

לשלם שילמתי לשנתיים
ליצור קשר - רק ממחר אפשר שם

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י s976;1128559:
הם הסבירו לך הכל יפה, לא?
פרצו לך לאתר ומשתמשים בו (זאת אומרת, דרך החשבון שלך משתמשים בשרת שעליו את יושבת) לבצע התקפות.
הדבר מפריע מאוד לחברת האחסון, משום שזה מעמיס על השרת, וכן עלול להכליל את הIP שלהם ברשימות השחורות. מבחינתם האחריות היא עליך, והם רוצים שתעזבי אותם, ונותנים לך 30 יום להעתיק את הקבצים שלך.

מה לעשות?
-אני חושב, שקודם כל כדאי לפנות לחברת האחסון, ולשמוע מה הם מציעים.
ולמעשה, צריך לנקות את האתר מהקוד המושתל. הדרך הכי פשוטה היא - לחשזר גיבוי שנעשה לפני הפריצה. יתכן שחברת האחסון עושה גיבויים גם אם את לא יודעת מזה. או שאולי יש לך גיבויים שלך.
לאחר מכן, יש להתקין תוסף של אבטחה. כפי שאני מבין מדובר באתר וורדפרס. אם כן מומלץ http://wordpress.org/plugins/better-wp-security/

בהצלחה!

תודה על הפרוט
אבל למה הם רוצים שאעזוב אותם?
אני אשמה שפרצו דרכם לאתר שלי.???
הם לא אמורים "לשמור" עלי מפני נזקים כאלה?
או לכל הפחות לתקן\לשחזר גיבויים עד תום תקופת האחסון אצלם?

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י רותי12;1128565:
תודה על הפרוט
אבל למה הם רוצים שאעזוב אותם?
אני אשמה שפרצו דרכם לאתר שלי.???
הם לא אמורים "לשמור" עלי מפני נזקים כאלה?
או לכל הפחות לתקן\לשחזר גיבויים עד תום תקופת האחסון אצלם?

את שואלת אם את אשמה?
התשובה חיובית.
לא מתיישב לך על הלב? אנסה להסביר על ידי משל:
את שוכרת דירה, משאירה דלת פתוחה והולכת. בינתיים מחבלים נכנסים לדירה ומתקינים בה מתקן לשיגור טילי גראד.
תוכלי להבין את המשכיר שאבקש שלא להאריך את החוזה אתך?...
ולענייננו, את יוצרת אתר, שמאפשר לכל מאן דבעי למקם את הקודים שלו על השרת, והם יפעילו אותם בצורה שבא להם...
חברת אחסון, אינה יכולה לשמור מדברים כאלה. וזאת מסיבה פשוטה, שהיא נותנת לך חופש הפעולה ומאפשרת לך למקם קודים שאת רוצה בשרת (ויתכן שיש בהם בעיות אבטחה).

לגבי שמירת הגיבוי עד תום התקופה - טענתך הגיונית מאוד, אבל לכי תדעי מה חתמת אתם בחוזה, ומה היה רשום שם באותיות קטנות.

pinihil

משתמש רשום
עצה טובה: אחסון אתרים, במיוחד קטנים אפשר לאחסן בשרתי שיתוף בחו"ל, יחס יותר טוב, שירות מצויין יותר, ניטור בדרך כלל יותר טוב ועוד הרבה מעלות עוד לפני מינימום ההגבלות שיש על האחסון.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אם יש לך עדיין גישה דרך ה FTP, תיכנסי לתמחקי דבר ראשון את כל הספריות שלא שייכות לאתר. לי זה קרה גם, השתמשו באתר לפישינג ולקח לי הרבה זמן להעיף אותם סופית.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
ועוד דבר, אולי תגבי את האתר ותבני אותו במקום אחר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה