אתר לעיצוב splash screen לנגן sansa

• פותח הנושא mat
  • פורסם בתאריך

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
שייע לא היה שום ויכוח בהשקפה, אולי נחום חשב ככה.
פשוט מצחיק שאתם שופטים את הציבור לפי סביבתכם שממש לא משקפת.
אין בית בלי סנסה בציבור החרדי כמעט. שאל את חנות החשמל הקרובה אליך.

בכל מקרה זה ויכוח לשם ויכוח ללא כל השלכה. אז יאללה למחוק ולהמשיך לחשוב מה בא לכם.

והקטע הבא:
נכתב ע"י Shia;1567016:
כי אני מעדיף להאמין שיש כאן אנשים בוגרים שמסוגלים לגלות איפוק מינימלי ולהתגבר על הדחף לפתוח בוויכוח על טוהר המחנה וציות לרבנים.
חוקי פורום, קיבלתי. "איש בלתי בוגר"/"ללא איפוק מינימלי"/"לא מתגבר על הדחף" על עובדת היותי אומר את דעתי בכל מקום בדיוק כמו זה שלפני שפרס את דעתו כ"מסיח לפי תומו", זה ממש מקומם ואף מעליב, בהתחשב בכך שגם אני וגם אחרים יודעים שנמחקו בעבר הודעות שלי על בסיס זה.
אתה מנהל פורום, לא מנהל אנשים.

Nahum

משתמש צעיר
D I G I T A L
נכתב ע"י שמח לעזור;1567449:
שייע לא היה שום ויכוח בהשקפה, אולי נחום חשב ככה.
פשוט מצחיק שאתם שופטים את הציבור לפי סביבתכם שממש לא משקפת.
אין בית בלי סנסה בציבור החרדי כמעט. שאל את חנות החשמל הקרובה אליך.

בכל מקרה זה ויכוח לשם ויכוח ללא כל השלכה. אז יאללה למחוק ולהמשיך לחשוב מה בא לכם.
הויכוח לא קשור להשקפה, אלא למאפייני הסביבה החרדית.
לא הבנתי למה אתה חושב שהסביבה שלך משקפת את הציבור החרדי, ולא הסביבה שלי? כי הסביבה שלך יותר "צדיקה"?

והקטע הבא:

חוקי פורום, קיבלתי. "איש בלתי בוגר"/"ללא איפוק מינימלי"/"לא מתגבר על הדחף" על עובדת היותי אומר את דעתי בכל מקום בדיוק כמו זה שלפני שפרס את דעתו כ"מסיח לפי תומו", זה ממש מקומם ואף מעליב, בהתחשב בכך שגם אני וגם אחרים יודעים שנמחקו בעבר הודעות שלי על בסיס זה.
שייע כתב זאת גם עלי, וגם לי מחקו הודעות בפורום הזה. אל תיקח את זה אישי. ואני לעומתך באמת סחתי לפי תומי, וגם ביקשתי ממך להפסיק עם הדיון הזה.

KingYes

משתמש צעיר
סליחה שאני ממשיך עם זה: אבל איפיון סביבה חרדית זה בדיוק הגדרה של ויכוח על השקפה?

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לא. אם השאלה היא כמה יש בתכל'ס, זה לא ויכוח השקפתי.
עובדה שגם ערבים יכולו להשתתף בויכוח :)

אם השאלה אם זה ראוי להחזיק אייפון, פה עלינו על מוקש ההשקפה...

Nahum

משתמש צעיר
D I G I T A L
נכתב ע"י שמח לעזור;1567651:
לא. אם השאלה היא כמה יש בתכל'ס, זה לא ויכוח השקפתי.
עובדה שגם ערבים יכולו להשתתף בויכוח :)

אם השאלה אם זה ראוי להחזיק אייפון, פה עלינו על מוקש ההשקפה...

בדיוק מה שבאתי לכתוב. לפחות בזה אנחנו מסכימים :)

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L

א. נראה שאתה מחפש ממה להיעלב מפני שקודם כל לא הזכרתי אותך באופן אישי ולא התייחסתי להודעה ספציפית. ודבר שני, לא אמרתי "איש בלתי בוגר"/"ללא איפוק מינימלי"/"לא מתגבר על הדחף", אלא ההיפך, אמרתי שאני מעדיף להאמין שהאנשים כאן הם בוגרים, מאופקים ומתגברים על דחפים.

לתרגם את זה לעלבון אישי, זו פרשנות. להדביק את זה אלי, זה לא נדבק.

ב. מחקתי בעבר ואמשיך למחוק בעתיד כל הודעה שלפי שיקול דעתי אין לה קשר לפורום ובפרט אם היא עלולה לגרום לוויכוחים ומחלוקות מיותרות בנושאים שאינם מקצועיים.
אני לא מנהל כלום. אני אחראי. יש לי פיקדון לשמור עליו. ואני לוקח את התפקיד ברצינות.

נכתב ע"י שמח לעזור;1566432:
ובא תשמע החברים שלך חורגים לגמרי מהנורמה....
...משפחה חרדית נורמלית שומעת בקול הרבנים. כן יש הרבה כאלה, למה רוב חבריך לא כאלו?...

ג. ההתבטאויות הנ"ל אינן בעלות אופי "מקצועי", אלא הן מייצגות עניינים של השקפת עולם ודעות. הן אינן מתייחסות לנתונים ולמגמות בעולם הטכנולוגיה, אלא לערכים ואמונות.
זה בדיוק סגנון הדיון שאינו רצוי כאן.

ד. אני לא לוקח שום דבר מכל זה באופן אישי ואין לי "חשבונות" עם אף אחד כאן. אני מציע שגם אתה תאמץ גישה דומה. יש קוד מסויים ויש חשיבות לשמירה על הקוד הזה ובמקרה, מוטל עלי התפקיד לוודא שהקוד הזה נשמר.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
די כבר shia תעשה טובה ובבקשה תמחוק את כל הדיון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה