דרוש מידע אתר לחיפוש עבודה

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כל האתרים פייקים למיניהם(vip)........
@ניהול האתר מה דעתכם לפתוח כאן אשכול/ות על משרות - גם כאלו שלא קשורות לתחומים של פרוג?
אולי רק למנויי פרימיום - וייצרו קשר רק באישי.

תודה רבה מראש.
גילוי נאות: אני אישית ב"ה מסודר.

פ.נ

משתמש מקצוען
@ניהול האתר מה דעתכם לפתוח כאן אשכול/ות על משרות - גם כאלו שלא קשורות לתחומים של פרוג?
אולי רק למנויי פרימיום - וייצרו קשר רק באישי.

תודה רבה מראש.
גילוי נאות: אני אישית ב"ה מסודר.
לא הבנתי מה אני קשורה להודעה שלך???(למה ציטטת אותי)

פ.נ

משתמש מקצוען
א. לא ידעתי שזה עולה כסף.
ב. כדי ש@ניהול האתר יראו שיש לזה סיבה מוצדקת, שלא יגידו לעצמם - יש כבר הרבה אתרים כאלו.
מה זה עוזר למינויים??(הם בכל מקרה יכולים לצפות בדרושים ולשלוח)
אפרופו רעיון אני חושבת שאולי ניפתח אשכול דרושים שיהיה שייך לא רק למינויים....(למה צריך לשלם כסף)

פ.נ

משתמש מקצוען
איך אפשר להירשם לרו"חרדית?
זה הלינק

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מה זה עוזר למינויים??(הם בכל מקרה יכולים לצפות בדרושים ולשלוח)
נראה לי שפרסום דרושים יכולים רק המנויים.
אפרופו רעיון אני חושבת שאולי ניפתח אשכול דרושים שיהיה שייך לא רק למינויים....(למה צריך לשלם כסף)
גם לי נראה כך, אבל יתכן שהם יגידו - ובצדק, שיש בעיה עם יצירת קשרים.
בכל מקרה אם אינני טועה יש הבדל בין מודעת דרושים כל שהיא לבין אשכול בו אפשר להאריך וכו'.

אני כותב זאת כי בפורום עריכה תורנית זה קורה לא מעט וכולם נעזרים ונהנים

פ.נ

משתמש מקצוען
נראה לי שפרסום דרושים יכולים רק המנויים.

גם לי נראה כך, אבל יתכן שהם יגידו - ובצדק, שיש בעיה עם יצירת קשרים.
בכל מקרה אם אינני טועה יש הבדל בין מודעת דרושים כל שהיא לבין אשכול בו אפשר להאריך וכו'.

אני כותב זאת כי בפורום עריכה תורנית זה קורה לא מעט וכולם נעזרים ונהנים
אולי אפשר לפתוך אשכול למי שאין לו מנוי ופשוט כל פעם שיש מודעת דרושים לרשום את פרטי המודעה ובעצם מי ישי לו מנוי פרימיום יכול לרשום את הפרטים ליצירת קשר באשכול.....

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אולי אפשר לפתוך אשכול למי שאין לו מנוי ופשוט כל פעם שיש מודעת דרושים לרשום את פרטי המודעה ובעצם מי ישי לו מנוי פרימיום יכול לרשום את הפרטים ליצירת קשר באשכול.....
אם הם יסכימו - למה לא אשכול מורחב, ונכון, אפשר להכניס בו גם את זה.
אם לא - אז חבל על הדיבורים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה