אתר חדש | אשמח להערות ותגובות

Studio RAYZ

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
היי, אני עדיין מתחיל ועשיתי לחבר אתר בוורדפרס. הכל כאן חינמי, קצת פלאגינים קצת CSS.
סה"כ עבודה חובבנית יחסית למה שאני רואה כאן.:eek:
אשמח לקבל הערות\תגובות\הצעות יעול וכו'... תודה רבה!!!

https://aviel-albo.com/

חריף אש

משתמש מקצוען
אינני מקצועית כלל
אך בעיני האתר מקסים
צבעים מתאימים
ובכללי נראה טוב

...קצת מפריע לי הניסוח שלא נראה מאד מקצועי....

בהצלחה בהמשך

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
האתר נראה ממש טוב ומרשים.

תיקונים קטנים:
טו”ר אביאל אלבו הינו מוסמך מטעם וכו..- בעיקרון מבחינה תחבירית ראוי לכתוב: טו"ר אביאל אלבו מוסמך מטעם, (בלי הינו, ואם כבר אין פה 'הינו', אלא 'הוא').
אבל אני הייתי משנה לגוף מדבר: במסגרת הסמכתי מטעם--- טיפלתי בעשרות מקרים, ואני רואה את עבודתי כשליחות וכו....
לא מתאים לכתוב אודות בגוף נסתר.

ושוב:
טו"ר וכו ישמח לעמוד לשרותכם בכל שאלה!
תחליטו, או ישמח, או השרותים שלי. כלומר כותבים עליו, או שהוא זה שכותב??
תשנו לגוף אחיד. ועדיף מדבר.

במה אני שונה מאחרים- מעולה שאתם שמים דגש על בידול. חשוב מאד והרבה מפספסים, וזה חשוב.
אבל-- אל תכתבו את זה ככ ישיר.

במקום במה אני שונה מאחרים, אפשרי:
חשוב לי לתת לכם שרות מקצועי, או משהו דומה.
כי אמנם מדובר בבידול, אבל הלקוחות כבר יבינו את המסר לבד. לא צריך להראות שאני בעצם מתחרה כאן באחרים.

וניצור אתכם קשר- שוב החלפתם גוף..

האתר מעולה ולכן ראיתי צורך להעיר. כי הוא באמת יפה ומסביר פנים, ברור, ופונה בדיוק לקהל היעד.

Studio RAYZ

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
ממש תודה רבה על התגובות פה! אני תמיד שמח לפרסם פה בגלל הערות\הארות.
תודה מיוחדת למלפפון, שד"א יישמתי את רוב מה שרשמת (חלק מהדברים הלקוח ביקש להשאיר ככה). האמת שממש לא שמתי לב וזה כ"כ נכון, כשקראתי את כל האתר בחדא מחתא זה מאוד הפריע לי השינוי הגוף האלה.:D:D:D

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה